REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BEŁCHATÓW

W przypadku, gdy

Bełchatów

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać zrealizowana, to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę w sieci. Nasz zakład zajmuje się procesami regeneracyjnymi w odniesieniu nie tylko do kół dwumasowych, ale także i innych istotnych oraz kluczowych z punktu widzenia funkcjonowania samochodu podzespołów.

Oprócz kół dwumasowych do naszego zakładu trafiają także sprzęgła hydrokinetyczne stosowane w samochodach posiadających automatyczne skrzynie biegów, przekładnie kierownicze zwane popularnie maglownicami, przekładnie ślimakowe, a także pompy wspomagania. Mówiąc, że zajmujemy się regeneracją kół dwumasowych mamy na myśli również i to, że tarcze sprzęgła oraz dociski i wysprzęgliki także poddajemy czynnościom naprawczym. W naszym zakładzie centralnym wykorzystujemy bardzo bogaty park maszynowy, dzięki któremu wszystkie procesy regeneracyjne są wykonywane całkowicie i w pełni profesjonalnie. Każdy podzespół zanim opuści nasz zakład poddawany jest kontroli technicznej i diagnostyce, która ma odpowiedzieć na pytanie, czy można odesłać go do Klienta.

Oczywiście wszystkie nasze usługi kończą się wystawieniem pisemnej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Bełchatów i regeneracja koła dwumasowego, ewentualnie innego podzespołów w Twoim samochodzie jest niezbędna, to proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Bełchatów regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Bełchatów
Bełchatów regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Bełchatów jest zlokalizowany w podobnej odległości od Łodzi i Częstochowy. Na naszej stronie umieściliśmy jednak mapę dojazdową do Łodzi, w której jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Informacja ta może przydać się szczególnie tym zainteresowanym kierowcom, którym zależy na czasie i nie chcą oni czekać na przyjazd kuriera, ani też z różnych powodów nie będę przyjeżdżać ze zdemontowaną dwumasą do naszego zakładu centralnego. Zanim udamy się w drogę do siedziby firmy kurierskiej proponujemy skontaktować się z nami, aby dokonać autoryzacji nadawanej przesyłki.

Znacznie jednak prostszym rozwiązaniem jest wykonanie telefonu do naszych specjalistów i zamówienie kuriera, który przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres i prawidłowo zapakowaną przesyłkę podejmie. Zwracamy uwagę na to, aby koło dwumasowe zapakować w sposób dokładny, ponieważ może ono ulec uszkodzeniu w czasie transportu, gdyby zostało zapakowane niedokładnie i miało możliwość przemieszczania się wewnątrz opakowania. Nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą Państwu wszelkich dodatkowych informacji związanych z tym, w jaki sposób z naszych usług regeneracyjnych można korzystać. Oprócz

kół dwumasowych

zajmujemy się także tarczami sprzęgła, dociskami oraz wysprzęglikami, co jest związane z układem sprzęgła oraz maglownicami, konwerterami oraz pompami wspomagania i przekładniami ślimakowymi.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress