REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BIELSKO-BIAŁA

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Zamieszkujesz

Bielsko Białą

i

regeneracja koła dwumasowego

jest w obszarze Twoich zainteresowań? Gdy na pytania te odpowiadasz twierdząco, proponujemy Ci lekturę naszej strony, gdyż usługami tymi zajmujemy się od wielu już lat, a wykonywane przez nas procesy technologiczne dotyczą nie tylko kół dwumasowych, ale i również tarcz sprzęgła, docisków, wysprzęglików, przekładni hydrokinetycznych oraz maglownic. Wielu Klientów, gdy już odbiera zregenerowane koło dwumasowe, zadaje pytania, w jaki sposób jeździć, aby żywotność tego podzespołu była jak najdłuższa.

Otóż z reguły koło dwumasowe pierwsze objawy swojego wyeksploatowania zdradza po przebiegu około dwustu tysięcy kilometrów. Do naszego zakładu trafiają niekiedy fabrycznie oryginalne koła dwumasowe, które mają przebieg znacznie niższy od tej wartości, ale również zdarzają się przypadki, gdy przebieg ten jest dużo wyższy. Otóż samochody cywilne, którymi poruszamy się na co dzień nie są autami rajdowymi i agresywny styl jazdy niestety wpływa na pogorszenie żywotności wszystkich podzespołów, nie tylko dwumasy.

Tak więc, jeżeli zależy nam na tym, aby auto było sprawne jak najdłużej unikajmy agresywnego stylu jazdy i przeciążenia samochodu, a na nierównościach pamiętajmy o zdjęciu nogi z gazu, gdyż wynikające z pokonywania nierównych odcinków wibracje przekładają się na pogorszenie żywotności niemalże wszystkich podzespołów w samochodzie, nie tylko zawieszenia, jak niektórym to może się wydawać.

Doskonałym przykładem tego może być oświetlenie samochodowe, gdyż żarówki, oczywiście klasyczne, na skutek wibracji wystarczają na dużo krócej, niż podczas jazdy po równej drodze. W przypadku, gdy zamieszkujesz Bielsko Białą i chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat regeneracji kół dwumasowych oraz innych podzespołów mieszczących się w profilu naszej działalności, zadzwoń do nas, a nasi technicy udzielą Ci szeregu istotnych informacji odnośnie tego, w jaki sposób procesy te przebiegają i jak można skorzystać z naszych usług regeneracyjnych.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Bielsko-Biała regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Bielsko-Biała
Bielsko-Biała regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Łatwo chyba się domyślać i pewnie wie to nawet największy laik motoryzacyjny, że

koło dwumasowe do regeneracji

musi być zdemontowane z samochodu. Nie każdy jednak wie, że w tym celu należy wyjąć skrzynie biegów, co jest czynnością dosyć złożoną i w wielu przypadkach skomplikowaną. Polecamy usługę tę wykonać u zaufanego i solidnego mechanika, aby później nie mieć jakikolwiek z tym problemów. Po wyjęciu koła dwumasowego, najprościej jest zamówić kuriera, który odbierze je od Państwa i przekaże do regeneracji w naszej firmie, a po wszystkich procesach technologicznych odwiezie pod wskazany adres.

Jeżeli nie zdążycie Państwo złożyć zlecenia do określonej godziny, uzależnionej od lokalizacji, to kurier może przyjechać dopiero nazajutrz i aby to przyspieszyć można zapakować swoje koło dwumasowe i dać się na ulicę Piekarską w Bielsku Białej, gdzie zlokalizowany jest punkt nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy transportowej. Zanim jednak Państwu to uczynicie, niezbędny jest telefon do nas, aby uzyskać dane autoryzacyjne do nadania przesyłki. Przypominamy również o prawidłowym zapakowaniu dwumasy, aby nie przesuwała się ona bezwładnie w czasie transportu wewnątrz opakowania, co mogłoby dodatkowo ją uszkodzić jeszcze przed regeneracją.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress