REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BYTOM

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Bytom

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie wkrótce lub już teraz jest koniecznością, możemy zaproponować Ci rozwiązanie Twojego problemu. Nasz zakład specjalizuje się w tym już od ponad piętnastu lat, a oprócz kół dwumasowych regenerujemy także tarcze sprzęgła poprzez nabicie nowych okładzin, dociski poprzez szlifowanie bieżni ciernej oraz wysprzęgliki poprzez zastosowanie nowych łożysk i uszczelnienia czy. Regeneracja ma kilka zalet lecz najważniejszą z nich jest to, że podzespół który jej poddajemy odzyskuje swoje pełny walory użytkowe.

W przypadku dwumasy jest to odzyskanie całkowitej i pełnej zdolności do tłumienia drgań skrętnych. Istotną kwestią jest cena takiej operacji, która jest znacznie niższa, niż gdybyśmy zechcieli nabyć fabrycznie nową dwumasę. Oczywiście podzespoły po regeneracji posiadają gwarancję, a w przypadku dwumasy są to 24 lub 12 miesięcy, co jest zależne od marki samochodu. Z gwarancją nie wiąże się żaden limit przejechanych kilometrów, a jest ona wystawiane w formie pisemnej. Wysoka jakość naszych usług, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz części zamienne najwyższej jakości pozwalają nam na takie właśnie podejście.

Koła dwumasowe

, które były regenerowane w naszym zakładzie jeżdżą w samochodach nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Naszymi Klientami są nie tylko osoby fizyczne, ale również warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy światowych marek, mające swoje przedstawicielstwa w Polsce. Fakty świadczą same za siebie i wskazują, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Bytom i tematyka regeneracji koła dwumasowego znajduje się obecnie w obszarze Twoich zainteresowań, proponujemy bezpośredni kontakt z nami, podczas którego nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie z tym związane.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Bytom regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Bytom
Bytom regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Prezentowana tuż obok mapa przedstawia trasę dojazdu z Bytomia do Katowic, gdzie przy ulicy Kościuszki zlokalizowany jest punkt nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Istnieje kilka opcji przekazania

koła dwumasowego

do

regeneracji

w naszym zakładzie, a jedną z nich jest możliwość samodzielnego dostarczenia zapakowanego koła do tego właśnie punktu. Oczywiście najprościej jest zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, który odwiedzi Państwa pod dowolnie wskazanym adresem i odbierze przesyłkę.

Gdy jednak złożymy zlecenie zbyt późno danego dnia, kurier może pojawić się dopiero nazajutrz i żeby nie tracić jednego dnia roboczego, możemy odwiedzić wspomniane przed chwilą miejsce w Katowicach i wysłać do nas koło. Zanim jednak zdecydujemy się na takie działanie, konieczny jest kontakt z nami, podczas którego podamy Państwu dane do autoryzacji nadawanej paczki, bez której jej wysłanie nie będzie możliwe. Przypominamy też o takim zapakowaniu przesyłki, aby dwumasa nie mogła swobodnie przemieszczać się wewnątrz opakowania, co mogłoby doprowadzić do i dalszego uszkodzenia.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress