REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CHORZÓW

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Jesteśmy dużą firmą, dlatego :
- nasze usługi są ściśle wyprofilowane, a nasz pracownik, z którym będziesz rozmawiał o regeneracji przekaże Ci dokładne  informacje obejmujące:
- zakres czynności, wykaz wymienianych elementów w trakcie regeneracji
- dokładną cenę za usługę, która w trakcie realizacji nie zwiększy się
- czas wykonania usługi.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Zamieszkujesz

Chorzów i regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana? Gdy na te pytania odpowiadasz twierdząco to znaczy, że trafiłeś pod dobry adres, bowiem nasz zakład specjalizuje się w wymienionych usługach, a na rynku regeneracji podzespołów w naszym kraju funkcjonujemy już od wielu lat, dzięki czemu mamy w tym właśnie zakresie ogromne doświadczenie.

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszych usług przedstawimy Ci kilka argumentów za tym przemawiających. Po pierwsze na nasze usługi udzielamy 24 lub 12 miesięcznej gwarancji, bez jakiegokolwiek limitu kilometrów.

Nasze usługi są rekomendowane przez wydawany w naszym kraju od ponad trzydziestu lat powszechnie znany i opiniotwórczy tygodnik motoryzacyjny, który wiele lat temu przyjrzał się, jak wygląda proces technologiczny regenerowania kół dwumasowych w naszym zakładzie i stwierdził, że tak prowadzona operacja ma sens. Do naszych czynności wykorzystujemy części zamienne, w które zaopatrujemy się u producentów zagranicznych, dokładnie tych samych, gdzie kupują wytwórcy kół dwumasowych. Nasza firma posiada wykwalifikowany i doświadczony personel, doskonale znający tematykę układów przeniesienia napędu w samochodach.

W naszym zakładzie stosujemy specjalistyczne maszyny, bowiem proces technologiczny wymaga wykonania wielu operacji, więc odpowiednie urządzenia są w tym zakresie niezbędne. Naszymi kontrahentami i odbiorcami są nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy posiadające floty samochodowe. Koła dwumasowe po naszej regeneracji jeżdżą w samochodach nie tylko w Polsce, ale również w niektórych krajach poza granicami. Powyższe argumenty powinny przekonać Cię do tego, że nasze usługi to pełen profesjonalizm rzetelność i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że koło dwumasowe po naszej regeneracji będzie służyło Ci bardzo długo. Tak więc w przypadku, jeśli zamieszkujesz

Chorzów i regeneracja koła dwumasowego

jest w punkcie Twoich zainteresowań, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać jeszcze więcej informacji na temat realizowanych z powodzeniem od wielu lat naszych usług.
- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych

- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do wybranych marek i modeli samochodów.
Gwarancja 12 m-cy
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Chorzów regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Chorzów
Chorzów regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Tuż obok na naszej stronie umieściliśmy mapę dojazdową przedstawiającą trasę z Chorzowa do Katowic, gdzie przy ulicy Kościuszki jest zlokalizowany punkt, w którym można samodzielnie wysłać do regeneracji w naszej firmie prawidłowo zapakowane koło dwumasowe. Odległość dzieląca Twoje miasto od tego właśnie punktu to niewiele ponad 10 kilometrów i w wielu przypadkach, gdy nie zdążysz zamówić kuriera na ten sam dzień możesz zaoszczędzić czas korzystając z tej opcji. Zanim jednak udasz się do Katowic, koniecznie zadzwoń do nas, aby uzyskać dane autoryzacyjne umożliwiające wysłanie przesyłki, gdyż bez tego kurier nie odbierze od Ciebie paczki. Wbrew wielu opiniom, które często słyszymy od naszych Klientów, a nawet niekiedy samych mechaników, koła dwumasowe są stosowane również w samochodach posiadających silniki benzynowe.

Zadanie dwumasy jest w tym przypadku dokładnie takie samo i polega na tłumieniu drgań generowanych przez silnik. Sama budowa koła jest również podobna, składa się ono z dwóch niezależnych mas, wzajemnie ułożyskowanych z możliwością ich obrotu o pewien  określony kąt. Podobna również jest żywotność takiego koła i wynosi około dwustu tysięcy kilometrów. Przebieg ten jest uzależniony od stylu jazdy, albowiem zbyt agresywny objawiający się przykładowo ruszaniem z piskiem opon spod świateł, czy strzelaniem ze sprzęgła przyczynia się w dużym stopniu do szybkiego wyeksploatowania koła dwumasowego, przez co jego żywotność może nawet znacznym stopniu ulec skróceniu.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress