REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CIECHANÓW

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Spośród wielu usług, które oferujemy naszym klientom,

regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z wiodących, jeżeli chodzi o liczbę realizacji. Gdy zamieszkujesz

Ciechanów

, nie mogłeś dokonać lepszego wyboru, niż odwiedzenie naszej strony i skorzystanie z naszych usług. Wśród posiadaczy samochodów, jak i wielu mechaników samochodowych krąży wiele mitów dotyczących regeneracji dwumasy. Jeden z nich mówi, że koło dwumasowe nie podlega regeneracji. Jest to oczywiście nieprawdą, o czym najlepiej świadczy fakt, że nasza firma działa na rynku już od ponad piętnastu lat, koła dwumasowe, które wyjeżdżają z naszego zakładu po regeneracji jeżdżą w samochodach nie tylko w naszym kraju, ale również i poza nim. Naszymi odbiorcami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale również firmy transportowe, handlowe oraz wiele autoryzowanych serwisów marek samochodowych doskonale rozpoznawalnych w naszym kraju.

Oczywiście regeneracja koła dwumasowego nie może zostać przeprowadzona w pierwszym lepszym warsztacie gdyż, jeżeli usługa ta ma zostać wykonana profesjonalnie, firma ją realizująca musi spełniać kilka szalenie ważnych i niezbędnych warunków. W pierwszej kolejności konieczna jest duża wiedza i wieloletnie doświadczenie personelu regenerację wykonującego. Oprócz tego, niezbędne jest posiadanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, gdyż usługa ta wymaga wykonania wielu procesów technologicznych, w wielu przypadkach skomplikowanych i bardzo precyzyjnych, do czego właśnie niezbędne są odpowiednie maszyny, których jak łatwo się domyślać cena jest bardzo wysoka.

Przykładem tego może być wyważarka, która jest stosowana w trakcie procesu technologicznego regeneracji, a bez której cała usługa nie miałaby sensu, gdyż niewyważone koło bardzo szybko uległoby zniszczeniu, uszkadzając przy tym skrzynie biegów inne elementy układu przeniesienia napędu. Innym szalenie istotnym elementem jest dostęp do części zamiennych, które są stosowane podczas regeneracji. Nasza firma zaopatruje się u dostawców i producentów zagranicznych, dokładnie tych samych, u których poszczególne podzespoły nabywają wytwórcy kół dwumasowych. Nasz zakład spełnia wszystkie te warunki, a dodatkowo, jako jedyna firma w Polsce możemy poszczycić się rekomendacją bardzo renomowanego czasopisma motoryzacyjnego, wydawanego w naszym kraju już od ponad trzydziestu lat.

W przypadku zatem gdy zamieszkujesz

Ciechanów, a regeneracja koła dwumasowego

w samochodzie wkrótce powinna nastąpić, ewentualnie chcesz nabyć nową dwumasę, zapraszamy do kontaktu z naszymi technikami, którzy odpowiedzą na wszelkie związane z poruszanym zagadnieniem pytania.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Ciechanów regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Ciechanów
Ciechanów regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
W przypadku, gdy jesteś z Ciechanowa lub położonym w niedalekiej odległości od niego mieście i chciałbyś osobiście dostarczyć swoje koło dwumasowe do współpracującej z nami firmy kurierskiej, to tuż obok znajdziesz mapę, na której zaznaczyliśmy dojazd z Ciechanowa do Warszawy, w której to punkt ten znajduje się. Jak widać na mapie, w zależności od przyjętej drogi, najkrótsza odległość do około 100 kilometrów.

Zależnie od preferencji, można wybrać trasą E77 lub kierować się drogą krajową numer 60 w kierunku Pułtuska, a następnie w stronę Serocka i Warszawy. Warunkiem koniecznym, aby odwiedzić punkt firmy kurierskiej jest prawidłowe zapakowanie przesyłki i kontakt z nami, aby ustalić wszelkie szczegóły całej operacji.  Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Ciechanów, a regeneracja koła dwumasowego jest tematem znajdującym się w obszarze Twoich zainteresowań, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i technikami.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress