REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CZECHOWICE-DZIEDZICE

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Przypadku, gdy zamieszkujesz

Czechowice-Dziedzice

i

regeneracja kół dwumasowych

mieści się w zakresie Twoich zainteresowań, choćby z uwagi na konieczność jej przeprowadzenia w Twoim samochodzie to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę. Nasza firma od wielu już lat zajmuje się realizacją usług nie tylko na rzecz Klientów indywidualnych, ale również na zlecenie kontrahentów w postaci firm transportowych, spedycyjnych i handlowych oraz o czym warto wspomnieć, autoryzowanych serwisów rozpoznawanych na naszym rynku krajowym marek samochodowych.

Wysoka jakość i profesjonalizm naszej pracy pozwalają nam wystawiać na każdy zregenerowany podzespół gwarancję na 24 lub 12 miesięcy bez limitu kilometrów. Bardzo często w internecie lub też na ustach kierowców lub nawet samych mechaników można spotkać opinie, że koła dwumasowe nie podlegają regeneracji.

Oczywiście jest to całkowita bzdurą, gdyż dwumasy jak najbardziej są regenerowalne, czego najlepszym przykładem jest nasze piętnastoletnie doświadczenie w tym właśnie zakresie oraz to, że koła dwumasowe opuszczające nasz zakład jeżdżą nie tylko w pojazdach po naszym kraju ale również w niektórych krajach europejskich. W wielu przypadkach żywotność takich kół jest wyższa, niż fabrycznie nowych. Jeżeli więc Państwo spotkacie się kiedykolwiek z opinią, że koło dwumasowe nie podlega regeneracji, lecz jedynie wymiany na nowe, to możecie Państwo, jako argument podać wieloletnie istnienie naszej firmy i zadowolenie tysięcy obsłużonych przez nas kontrahentów.

Opinie takie najczęściej pochodzą z ust całkowitych laików, którzy nie są w stanie odróżnić koła dwumasowego od docisku, a najczęściej są to osoby, które u siebie w samochodzie tego podzespołów wcale nie posiadają, lub często też nie mają wcale własnego auta. Tak więc, chcąc skorzystać z usługi jaką jest regeneracja koła dwumasowego zamieszkujących Czechowice-Dziedzice zachęcamy do osobistego kontaktu z naszym zakładem i rozmowy z naszymi technikami, którzy szczegółowo wyjaśnią, w jaki sposób dokonywane są wszystkie procesy technologiczne w naszej firmie, a w przypadku Państwa akceptacji, będzie możliwość złożenia zlecenia na wykonanie usługi w Państwa samochodzie.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Czechowice-Dziedzice regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Naszym Klientom dajemy do dyspozycji kilka opcji dotyczących możliwości dostarczenia zdemontowanej z samochodu dwumasy do naszego zakładu do regeneracji. Najłatwiejszym wyjściem jest zamówienie kuriera, który paczkę z kołem odbierze, dostarczy do nas, a po regeneracji odwiezie pod dowolnie wskazany adres. Druga możliwość, to osobista wizyta w naszym zakładzie, ale niestety w wielu przypadkach, biorąc pod uwagę choćby odległość i czas, który należy na to poświęcić nie będzie to miało uzasadnienia ekonomicznego. Trzecia opcja, to osobista wizyta w firmie kurierskiej, która współpracuje z nami i nadanie tamże przesyłki z dwumasą w środku. Firma ta zlokalizowana jest w Bielsku Białej, czyli niewiele ponad 10 kilometrów od Państwa miejsca zamieszkania, a dokładniejszą lokalizację przedstawia zamieszczona tuż obok mapa.

Jak widzimy, punkt ten jest zlokalizowany przy ulicy Piekarskiej, niemalże w samym centrum Bielska Białej, a dojazd nie powinien zająć Państwu więcej, niż około dziesięciu, czy piętnastu minut. Przed wybraniem tego wariantu, prosimy wykonać telefon do naszego zakładu tak, abyśmy mogli podać Państwu niezbędne dane autoryzacyjne wymagane przez kuriera do podjęcia przesyłki. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale

koła dwumasowe

występują także w silnikach benzynowych. Pełnią tam dokładnie taką samą funkcję, jak w przypadku diesli, czyli są wykorzystywane do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez silnik oraz ochrony skrzyni biegów przed zbyt gwałtownym przeniesieniem wysokiego momentu obrotowego na koła.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress