REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CZĘSTOCHOWA

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Klienci zamieszkujący

Częstochowę

i pobliskie miejscowości zainteresowani usługą, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, podczas rozmów telefonicznych z naszymi fachowcami zadają często pytanie dotyczące standardu naszych usług. Ponieważ ta kwestia jest dosyć często poruszana, to całkowicie zasadnym wydaje się opisanie tego tutaj, aby zaoszczędzić Państwu czasu i te informacje przekazać.

Otóż chcąc skorzystać z naszych usług, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście, aby poznać wszelkie nasze warunki, przede wszystkim cenowe oraz dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy, dotyczących choćby tego, że oprócz dwumasy w układzie przeniesienia napędu każdego samochodu występuje również tarcza, docisk oraz wysprzęglik i w momencie demontażu skrzyni biegów, aby wyjąć dwumasę, niezbędna jest również inspekcja dokonana przez mechanika, mająca na celu ustalić, w jakiej kondycji są te właśnie elementy.

Po zamówieniu kuriera, który przyjedzie po dwumasę już zdemontowaną z samochodu, należy prawidłowo przygotować paczkę, zwracając koniecznie szczególną uwagę na to, aby koło w jej wnętrzu nie miało możliwości swobodnego przemieszczania się, co mogłoby dodatkowo je uszkodzić. Gdy dwumasa jest już w naszym zakładzie, poddawana jest regeneracji i po przejściu całego, wieloetapowego procesu technologicznego jest odsyłana do Klienta za pobraniem. Oznacza to, że rozliczenie następuje dopiero wtedy, kiedy odbierasz swój podzespół.

Oprócz możliwości zamówienia kuriera, możesz także osobiście przyjechać do naszego zakładu lub odwiedzić punkt nadawania przesyłek w Twoim mieście, gdzie paczkę z dwumasą można wysłać do naszego przedsiębiorstwa. Nie wszystkie koła kwalifikują się do regeneracji, ale na szczęście w naszych magazynach posiadamy dużo ich ilość i może okazać się, że aktualnie posiadamy identyczne koło, jak Twoje i za niewielką dopłatą możemy Ci je wysłać. Oczywiście gwarancja jest przez nas również wystawiana w formie pisemnej na okres 24 lub 12 miesięcy. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz miasto

Częstochowa

, a

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest koniecznością lub też w inny sposób chcesz rozwiązać problem z dwumasą w swoim aucie, skontaktuj się z nami, a z całą pewnością będziemy w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu tej kwestii.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Częstochowa regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Częstochowa
Częstochowa regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Nieco wyżej wspominamy o możliwości dostarczenia do nas

koła dwumasowego

, natomiast na naszej stronie dodatkowo opublikowaliśmy mapę, na której zaznaczony jest punkt, do którego można dostarczyć przesyłkę z kołem dwumasowym, aby trafiła ona do naszego zakładu. Mieszkańcy Częstochowy, są w o tyle dobrej sytuacji, że nie muszę jechać do innego miasta, lecz mają możliwość wysłać przesyłkę w firmie kurierskiej współpracującej z nami zlokalizowanej przy ulicy Bór. Jak wynika z mapy, mieści się ona niemalże w samym centrum miasta w pobliżu drogi krajowej numer 43. Prosimy również pamiętać o dokładnym i skrupulatnym zapakowaniu dwumasy, aby nie miała o możliwości swobodnego przesuwania się w pudełku, co mogłoby przyczynić się do jej dalszego uszkodzenia przed regeneracją jeszcze w czasie transportu.

Najlepiej jest do tego celu wykorzystać papier lub tekturę, ewentualnie zabezpieczyć dwumasę specjalną folią bąbelkową, dzięki której będzie ona odporna na ewentualne wstrząsy, które niestety zdarzają się podczas transportu. Aby wysłać przesyłkę do naszej firmy, konieczne jest w pierwszym kroku wykonanie telefonu do naszego zakładu i uzyskanie danych autoryzacyjnych, dzięki czemu czynność taka będzie możliwa. Bez tych danych kurier nie przyjmie od Państwa przesyłki, ewentualnie wyśle ją na Państwa koszt według taryfy znacznie wyższej, niż gdyby uczynić to za naszym pośrednictwem.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress