REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH DĄBROWA GÓRNICZA

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

? Mieszkasz w

Dąbrowie Górniczej

? W przypadku, gdy na te pytania odpowiadasz twierdząco to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę, a my możemy Ci w tym zakresie pomóc. Większość naszych Klientów, co jest zresztą zrozumiałe, podczas kontaktów telefonicznych z naszym zakładem pyta o to, w jaki sposób wykonywana jest regeneracja koła dwumasowego.

Aby ułatwić nieco sprawę, poniżej postaramy się w kilku zdaniach, oczywiście w bardzo ogólny sposób, gdyż jest to skomplikowane, przedstawić ten temat. Otóż w pierwszej kolejności, gdy dwumasa trafia do naszego zakładu dokonujemy jej inspekcji wizualnej.

Ma ona na celu określenie, czy dwumasa nie posiada widocznych uszkodzeń mechanicznych. W dalszej kolejności koło jest demontowane na czynniki pierwsze, aby dostać się do znajdujących się w jego wnętrzu elementów tłumiących drgania. Następną czynnością jest usunięcie tychże elementów oraz założenie fabrycznie nowych. Dwumasa jest później składana, a powierzchnia cierna podlega szlifowaniu.

Przedostatnim etapem jest wyważenie koła dwumasowego na specjalnej maszynie, co jest czynnością niezmiernie ważną, albowiem bez tego procesu koło dwumasowe bardzo szybko mogłoby ulec zniszczeniu. Ostatnią czynnością, która kończy regenerację koła dwumasowego jest kontrola techniczna. Podczas tego etapu dokonywane są pomiary wszystkich kluczowych parametrów dwumasy, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, że po naszych pracach jest ona dokładnie taka sama i ma takie same walory użytkowe, jak dwumasa fabrycznie nowa. W sytuacji więc, gdy regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest już teraz niezbędna lub wkrótce będziesz chciał ją wykonać, a zamieszkujesz Dąbrowę Górniczą, proponujemy skontaktować się z nami, aby poznać wszystkie niezbędne szczegóły tej operacji, ewentualnie zaś dokonać zamówienia usługi.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Dąbrowa Górnicza regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Odległość, która dzieli Dąbrowę Górniczą i Katowice, to w zależności od przyjętego wariantu drogi dystans około 20-30 kilometrów. Informację tę zamieszczamy dlatego, że niektórzy kierowcy, gdy zbyt późno danego dnia zamówią kuriera u nas musieliby czekać na niego do następnego dnia. Gdy zależy nam na czasie możemy samodzielnie zabrać spakowane koło dwumasowe i wysłać je do regeneracji w naszym zakładzie w punkcie nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Zwracamy Państwa szczególną uwagę na, to by koło dwumasowe znajdujące się we wnętrzu opakowania nie miało możliwości przemieszczania się w pudełku. W tym celu proponujemy wykorzystać papier i tekturę lub specjalną folię bąbelkową, do zabezpieczenia dwumasy w pudełku.

Gdyby mogła ona przemieszczać się w środku, po pierwsze kurier może odmówić podjęcia takiej paczki, a co gorsze, mogłaby ona ulec dalszym uszkodzeniom zanim jeszcze trafiłaby do regeneracji. Niestety przesyłki podczas transportu narażone są na wstrząsy, upadki i inne nieprzyjemne, podobne rzeczy, dlatego z dużą starannością należy podejść do kwestii prawidłowego zapakowania

koła dwumasowego

tak, aby nic złego w czasie transportu nie stało się. Oczywiście opcja zamówienie kuriera telefonicznie jest dla Państwa dostępna, ale pamiętajmy, że kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia, gdy złożymy zamówienie do określonej godziny, co jest uzależnione od dokładnej lokalizacji punktu nadania paczki i z tego właśnie względu godzinę taką możemy określić precyzyjnie znając Państwa kod pocztowy.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress