REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GARWOLIN

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Jedną spośród wielu usług, które możemy zaproponować naszym klientom zamieszkującym

Garwolin

jest

regeneracja koła dwumasowego

. Czynność ta, którą realizujemy już od ponad piętnastu lat w naszym zakładzie przywraca dwumasie pełne walory użytkowe, dzięki czemu nie odbiega ona w żaden sposób od stanu technicznego części fabrycznie nowej. Podstawową kwestią, gdy zdecydujesz się na nasze usługi jest dostarczenie koła dwumasowego do naszego zakładu.

Można uczynić to osobiście, lub przesłać kurierem. W wielu przypadkach, choćby z uwagi na odległość, brak czasu, czy transportu, najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie tego drugiego wariantu. Jeżeli Twoje auto jeszcze się porusza, w pierwszej kolejności niezbędna jest wizyta u dobrego mechanika, który zdiagnozuje stan dwumasy i potwierdzi obawy w stosunku do niej. Jest to o tyle istotne, że niektóre symptomy towarzyszące wyeksploatowanej dwumasie mogą być podobne do tych, których źródłem może być inny podzespół.

Świetnym tego przykładem są wibracje karoserii i drżenie nadwozia, których przyczyną mogą być zużyte poduszki pod silnikiem lub skrzynią biegów, a które to objawy również mogą być charakterystyczne dla wyeksploatowanego koła dwumasowego. Gdy nie posiadasz zaufanego mechanika, skontaktuj się z nami, a my wskażemy Ci profesjonalny warsztat, w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, gdzie bez obaw i z zaufaniem będziesz mógł polegać na opinii fachowca. Gdy okaże się że koło dwumasowe w Twoim aucie rzeczywiście kwalifikuje się do regeneracji, w warsztacie tym będziesz miał możliwość dokonać jego demontażu i montażu już po regeneracji.

Gdy koło jest już wymontowane z samochodu, najprostszym wyjściem jest zamówienie kuriera za pośrednictwem naszych techników, z którymi podczas rozmowy będzie można ustalić wszystkie warunki całej operacji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że prawidłowa praca układu przeniesienia napędu wiąże się także z dobrą kondycją tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika. Ponieważ dostęp do tych podzespołów, podobnie jak dostęp do koła dwumasowego oznacza zawsze konieczność demontażu skrzyni biegów i poniesienia określonych, związanych z tym kosztów, dlatego warto jest rozważyć, czy razem z kołem dwumasowym nie byłoby warto również zadbać o te elementy.

W naszym zakładzie dokonujemy oprócz regeneracji koła dwumasowego również regeneracji docisków, tarcz sprzęgła oraz wysprzęglików. Dzięki temu podczas jednej operacji demontażu skrzyni biegów masz możliwość kompleksowego rozwiązania problemu w Twoim samochodzie. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnia kompleksową obsługę zarówno w zakresie regeneracji podzespołów, jak i zapewnienia całej logistyki usługi.

W sytuacji więc, gdy zamieszkujesz

Garwolin, a regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie zbliża się wielkimi krokami lub ewentualnie chciałbyś dokonać diagnostyki tego podzespołu, zapraszamy do kontaktu z nami, podczas którego będzie można zamówić usługę, uzyskać więcej informacji na jej temat lub ewentualnie uzyskać rekomendacje solidnego warsztatu na terenie miejsca zamieszkania, aby dokonać rzetelnej oceny stanu technicznego układu przeniesienia napędu w samochodzie.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Garwolin regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Garwolin
Garwolin regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Chcąc zaoszczędzić nieco czasu w przypadku, gdy będziesz takim rozwiązaniem zainteresowany, możesz samodzielnie dostarczyć swoją przesyłkę z prawidłowo zapakowanym kołem dwumasowym do Warszawy, gdzie przy ulicy Marszałkowskiej znajduje się punkt, w którym możesz nadać swoją przesyłkę, aby współpracująca z nami firma kurierska dostarczyła ją do nas do regeneracji. Z Garwolina do wspomnianego powyżej punktu jest niewiele ponad 60 kilometrów, a dojazd w to miejsce można zrealizować drogą krajową numer 17, co zgodnie z mapą nie powinno zająć więcej, niż około godziny czasu w jedną stronę.

Oczywiście w przypadku większego natężenia ruchu czas ten może ulec wydłużeniu. Aby skorzystać z wspomnianej opcji, w pierwszej kolejności należy nas po tym powiadomić, a po drugie pamiętać o prawidłowym zapakowaniu przesyłki, aby koło masowe w jej wnętrzu nie mogło swobodnie przemieszczać się. Jeżeli bierzesz pod uwagę opcje, jaką jest regeneracja koła dwumasowego i zamieszkujesz Garwolin lub sąsiednie miejscowości na terenie województwa mazowieckiego, skontaktuj się z nami, aby poznać wszelkie szczegóły tej operacji.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress