REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GLIWICE

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja koła dwumasowego Gliwice

? Jeśli jesteś właśnie z tej miejscowości na terenie województwa śląskiego, możemy zaproponować Ci rozwiązanie Twojego problemu. Prawidłowo i fachowo przeprowadzona operacja przywróci dwumasie pełne walory użytkowe i z zewnątrz nie będzie ono się różniło od nowego podzespołu.

Wszystkie elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych, które znajdują się w środku koła dwumasowego za każdym razem, wymieniane są na fabrycznie nowe, a pochodzą od tych samych producentów, którzy wytwarzają podzespoły dla wytwórców kół dwumasowych. W czasie codziennego eksploatowania samochodu pamiętajmy, że samochody cywilne to nie auta rajdowe, a zbytnio agresywny styl jazdy przyczynia się nie tylko do szybszego wyeksploatowania koła dwumasowego, ale także i innych elementów auta.

W przypadku, gdy zaobserwujemy niepokojące nas symptomy w postaci wibracji auta, metalicznych dźwięków dochodzących z okolic silnika i skrzyni biegów, nienaturalny hałas w chwili włączania i gaszenia silnika, może to być oznaką, że koło dwumasowe w samochodzie jest już w znacznym stopniu zużyte i koniecznie trzeba dokonać diagnostyki, aby potwierdzić lub rozwiać swoje obawy. W tym celu najlepszym wyjściem jest odwiedzić dobrego mechanika, który sprawdzi niepokojące objawy.

W przypadku, gdy nie masz takiego warsztatu, proponujemy skontaktować się z nami, gdyż my w czasie naszej ponad piętnastoletniej działalności do współpracy w zakresie diagnostyki, demontażu i montażu

kół dwumasowych

zaprosiliśmy do współpracy bardzo dużą liczbę fachowców, a prawdopodobnie jakieś warsztaty z naszej listy rekomendacji znajdują się w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Tak więc, jeżeli jesteś mieszkańcem Gliwic, a regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie wkrótce stanie się koniecznością, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji i szczegółowo omówić kwestie związane z ewentualnością wykonania usługi.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Gliwice regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Gliwice
Gliwice regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Zamieszczona tuż obok mapa na niniejszej stronie przedstawia trasę dojazdu z Gliwic do Katowic, gdzie zlokalizowany jest punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy spedycyjnej. Sygnalizujemy to dlatego, że niektórzy z naszych Klientów zamawiają kuriera zbyt późno danego dnia, a to oznacza, że może on przyjechać odebrać przesyłkę dopiero nazajutrz. Aby nie tracić całego dnia roboczego można osobiście udać się z zapakowanym

kołem dwumasowym

do tego właśnie punktu. Jak widzimy z Gliwic do Katowic nie jest daleko, bo to niewiele ponad 30 kilometrów w zależności od wybranej trasy. Najprościej chyba będzie jechać drogą E40, którą przejazd nie powinien zająć więcej, niż godzinę czasu w obydwie strony, ale dzięki temu zaoszczędzamy cały dzień.

W dobie ciągłego pośpiechu i chęci lub konieczności użytkowania samochodu każdego dnia, rozwiązanie takie jest chyba bardzo rozsądne, dlatego właśnie udostępniamy naszym kontrahentom taką opcję. Zanim jednak z tego skorzystamy, konieczne jest skontaktowanie się z nami, aby uzyskać dane autoryzacyjne do nadania paczki z dwumasą. Zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób przygotujemy opakowanie. Dwumasa nie może wewnątrz mieć możliwości swobodnego przemieszczania się, gdyż może to ją dodatkowo uszkodzić jeszcze przed dokonaniem regeneracji. Użycie papieru, tektury lub specjalnej folii bąbelkowej powinno to ułatwić.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress