REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GRÓJEC

Nasz posiadający ogromne doświadczenie na rynku motoryzacyjnym zakład oferuje usługę, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

. W przypadku, gdy zamieszkujesz

Grójec

i problematyka ta dotyczy Cię bezpośrednio, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z naszych usług, można skorzystać na różne sposoby, jeżeli chodzi o ich zakres oraz formę dostarczenia podzespołów do naszego zakładu. Na naszych stronach celowo używamy określenia zakład, gdyż oddaje ono dość dobrze specyfikę i skalę naszej działalności.

Z pewnością określenie warsztat nie byłoby dobre, gdyż kojarzy się ono raczej z niewielkim garażem i stanowiskami na kilka samochodów, gdzie prace mają charakter usług rzemieślniczych. W przypadku naszej firmy, to głównie profil działalności i baza sprzętowa stawiają nas bliżej producentów kół dwumasowych, niż rzemieślników je wymieniających. Naszymi Klientami są nie tylko odbiorcy indywidualni, czyli prywatni kierowcy, ale także firmy transportowe, spedycyjne, handlowe i o czym warto wspomnieć wiele autoryzowanych serwisów renomowanych i znanych światowych marek samochodów, a koła dwumasowe po naszej regeneracji jeżdżą w samochodach nie tylko w Polsce, ale i również w wielu krajach europejskich. Nasza działalność trwa już nieprzerwanie ponad piętnaście lat i przez ten czas nieustannie poprawiamy jakość naszych usług.

Wyrazem tego jest choćby fakt, że w podzespoły do regeneracji zaopatrujemy się u tych samych wytwórców, co znani światowi producenci kół dwumasowych. W zależności od marki auta, gwarancja na nasze usługi obejmuje okres 24 lub 12 miesięcy, bez jakiegokolwiek limitu kilometrów. Fakty te chyba mówią same za siebie. Dodatkowo warto zaznaczyć, co również świadczy na naszą korzyść, że jako jedyna firma w branży w naszym kraju, posiadamy rekomendację wydawanego od ponad trzydziestu lat, szanowanego i renomowanego tygodnika motoryzacyjnego, który przyjrzał się naszej technologii i standardom regeneracji i zaopiniował o całkowitej zasadności i fachowości tak przeprowadzanych czynności.

Argumentem, który z tym się wiąże jest fakt, że podczas naszych czynności, tak na dobrą sprawę ze starego koła dwumasowego pozostaje jedynie obudowa, wszystkie natomiast podzespoły odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie koła znajdujące się w jego wnętrzu są wymienianie na całkowicie nowe, bez względu na stopień ich zużycia.

Z tego choćby powodu możemy udzielać dwuletniej gwarancji na niektóre z naszych kół, gdyż w naszej pracy nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek dyletanctwo, a o jakości naszych usług jesteśmy całkowicie przekonani, o czym zresztą świadczą tysiące kół, które jeżdżą w samochodach naszego kraju i poza jego granicami. Jeśli zatem zamieszkujesz Grójec, a tematyka regeneracji kół dwumasowych dotyczy Cię, zapraszamy do kontaktu z naszymi technikami, podczas którego uzyskasz wszelki odpowiedzi na nurtujące Cię w tym zakresie pytania i wątpliwości.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Grójec regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Grójec
Grójec regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Spośród wielu możliwości dostarczenia do naszego zakładu

koła dwumasowego

jest opcja samodzielnego przywiezienia prawidłowo zapakowanej dwumasy do punktu nadawanie przesyłek, współpracującej z nami firmy przewozowej. Znajduje się ona w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej, a przedstawiona obok mapa wskazuje najkrótszą drogę z Grójca do tegoż właśnie punktu.

Jak widzimy, w zależności od przyjętego wariantu droga ta, to około 50 kilometrów i pokonanie jej nie powinno zająć więcej, niż godzinę w jedną stronę. W przypadku zatem, gdy rozważasz ewentualność, jaką jest regeneracja koła dwumasowego i zamieszkujesz Grójec, zachęcamy Cię serdecznie do kontaktu z naszym zakładem, aby poznać wszystkie szczegóły całej operacji.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress