REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Kierowców zainteresowanych

regeneracją koła dwumasowego

zamieszkujących

Jastrzębie Zdrój

zachęcamy do korzystania z naszych usług. Określenie, które bardzo często pojawia się w odniesieniu dwumasy, a mianowicie regeneracja jedynie częściowo oddaje istotę wykonywanych przez nas usług. Regeneracja kojarzy się na ogół z powierzchownym odświeżeniem jakiegoś elementu lub wymianą niektórych jego podzespołów. Tak na dobrą sprawę, dużo lepszym określeniem w odniesieniu do prowadzonych przez nas w naszym zakładzie czynności jest rekonstrukcja, czyli odbudowa. Wynika to z tego względu, że ze starego koła dwumasowego do dalszego wykorzystania nadaje się jedynie sama obudowa.

Oczywiście pod warunkiem, że nie ma ona uszkodzeń o charakterze mechanicznym, takich jak pęknięcia, przetarcia, ewentualnie istotne odkształcenia. Każda dwumasa trafiająca do naszego zakładu jest w pierwszej kolejności poddawana inspekcji wizualnej mającej na celu ewentualne usterki obudowy wychwycić. Jeżeli kwalifikuje się ona do dalszej naprawy jest rozkłada na czynniki pierwsze, a wszystkie znajdujące się w jej wnętrzu podzespoły takie jak sprężyny, łożyska, ślizgi i szereg innych są zawsze wymieniane.

Gdy rozłożymy koło, nie zastanawiamy się, czy któryś podzespół nadaje się do ewentualnego naszego wykorzystani, tak jak to przed chwilą wspomnieliśmy, wymieniamy bezwzględnie wszystko na nowe. Zaopatrujemy się w fabrykach zagranicznych, dzięki czemu nasze części zamienne są najwyższej jakości. Realizowana usługa pozwala nam udzielać każdemu naszemu Klientowi gwarancji na 24 lub 12 miesięcy, w zależności od modelu i marki samochodu. Tym samym, żywotność koła dwumasowego po takim procesie technologicznym jest identyczna, jak w przypadku nowej dwumasy. Oczywiście styl jazdy ma tutaj też znaczenie, albowiem zbyt agresywny, z całą pewnością wpłynie na krótszą żywotność każdego podzespołu, nie tylko koła. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Jastrzębie Zdrój lub sąsiednie miejscowości, a regeneracja koła dwumasowego interesuje Cię obecnie, zadzwoń do nas i podczas rozmowy poznaj wszelkie dodatkowe szczegóły przeprowadzanej przez nas operacji.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Jastrzębie Zdrój regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Wszystkim naszym Klientom umożliwiamy dostarczenie do

regeneracji koła dwumasowego

w oparciu o różne sposoby. Można zrobić to samodzielnie i przyjechać do naszego zakładu, istnieje też opcja zamówienia kuriera, co jest polecane szczególnie wtedy, kiedy odległość jest zbyt duża i nie byłoby to opłacalne z uwagi na wysoki koszt paliwa. Jeżeli zechcesz, możesz samodzielnie dostarczyć zapakowaną dwumasę do Katowic, gdzie przy ulicy Kościuszki zlokalizowana jest firma spedycyjna z nami współpracująca. Zamieszczona obok mapa przedstawia drogę z Jastrzębia Zdroju do tej właśnie lokalizacji. Jak widzimy, zależnie od wybranego wariantu drogi, powinniśmy zdążyć ciągu jednej godziny trasę tę pokonać.

Oczywiście aglomeracja śląska znana jest wielu utrudnień w ruchu oraz korków, przez co może się zdarzyć, że czas ten się wydłuży. Przed wizytą w Katowicach skontaktuj się z nami, aby uzyskać dane autoryzacyjne do wysłania przesyłki, dzięki czemu w momencie nadawania koła nie poniesiesz żadnych kosztów. Prosimy, aby również zwrócić uwagę na prawidłowe zapakowanie dwumasy, by nie miała ona możliwości przemieszczania się w trakcie transportu, gdyż mogłoby to dodatkowo ją uszkodzić jeszcze przed rozpoczęciem regeneracji.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress