REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH JAWORZNO

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Jesteś kierowcą, który zamieszkuje

Jaworzno

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

? Gdy na te pytania odpowiadasz twierdząco oznacza to, że odwiedzasz właściwą stronę, gdyż jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem. Nasz zakład na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działa już od wielu lat, mamy więc w tym zakresie ogromne doświadczenie. Nasi klienci bardzo często zastanawiają się, czy dwumasa po naszych zabiegach będzie na tyle sprawna, że użytkowanie samochodu przez długi czas będzie możliwe.

Otóż specyfika naszej usługi wiąże się z tym, że koło dwumasowe odzyskuje pełną sprawność i walory użytkowe, które są identyczne, jak jest w przypadku fabrycznie nowej dwumasy. Podczas regeneracji dokonywana jest wymiana wszystkich elementów znajdujących się wewnątrz dwumasy na fabrycznie nowe, wysokiej jakości, w które zaopatrujemy się w zagranicznych fabrykach, dokładnie tych samych, gdzie podzespoły kupują producenci kół dwumasowych.

Ze starej dwumasy do dalszego wykorzystania nadaje się jedynie obudowa, pod warunkiem, że nie jest ona uszkodzona w sposób mechaniczny. Istotą koła dwumasowego jest jego zdolność do niwelowania drgań generowanych przez silnik. Znajdujące się wewnątrz dwumasy elementy wraz z upływem czasu ulegają, co jest chyba rzeczą naturalną i oczywistą stopniowemu zużyciu wraz z rosnącym przebiegiem samochodu. Ich wymiana na całkowicie nowe powoduje, że koło odzyskuje swoje pierwotne właściwości i tak na dobrą sprawę, gdy po naszej regeneracji porównamy koło fabrycznie nowe i nasze, to nie będzie pomiędzy nimi absolutnie żadnych różnic.

Profesjonalizm naszych usług oraz to, że wszystkie procesy technologiczne wykonujemy z zachowaniem określonych zasad powoduje, że jesteśmy w stanie naszym kontrahentom udzielić na taką dwumasę gwarancje na 24 lub 12 miesięcy, bez żadnego limitu kilometrów. Nasze koła dwumasowe jeżdżą w samochodach nie tylko Klientów indywidualnych, ale również w firmach transportowych i handlowych. W sytuacji zatem, gdy regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie powinna zostać wykonana, a Ty zamieszkujesz Jaworzno, zachęcamy Cię do kontaktu z naszą firmą, gdyż realizacja usługi w naszej firmie jest gwarancją poprawności i rzetelności wykonania, przez co Twój samochód na takiej dwumasie będzie w stanie osiągnąć przebieg taki, jak w sytuacji posiadania fabrycznie nowego koła.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Jaworzno regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Jaworzno
Jaworzno regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Na mapie dojazdowej, która jest zamieszczona tuż obok widzimy trasę z Jaworzna do Katowic. Umieściliśmy ją dlatego, że niektórzy z naszych Klientów chcą osobiście dostarczyć przesyłkę z kołem dwumasowym do firmy kurierskiej, aby wysłać ją do regeneracji w naszym zakładzie. Punkt ten zlokalizowanie jest przy ulicy Kościuszki w Katowicach, a droga nie powinno zająć więcej, niż około trzydziestu minut w jedną stronę.

Zanim jednak weźmiesz swoje koło i pojedziesz do Katowic, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dane niezbędne podczas autoryzacji w chwili wysyłania paczki w firmie spedycyjnej. Warto wiedzieć, że koła dwumasowe występują również w samochodach zasilanych benzyną i pełnią tam dokładnie taką samą rolę, czyli tłumią drgania, podobnie zresztą jak ma to miejsce w sytuacji posiadania samochodu zasilanego olejem napędowym. O tym fakcie nie wszyscy wiedzą, gdyż większość osób uważa, że

koła dwumasowe

występują jedynie w dieslach.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress