REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH JELENIA GÓRA

W przypadku, gdy czeka Cię

regeneracja koła dwumasowego

i zamieszkujesz

Jelenią Górę

, oznacza to, że odwiedzasz właściwą stronę internetową, gdyż znajdziesz tutaj wiele informacji na temat tego, jak ten proces przebiega oraz w jaki sposób możemy Ci pomóc. Nasz zakład ma wieloletnie doświadczenie w regeneracji kół dwumasowych oraz innych podzespołów samochodowych, dysponujemy doświadczonym i wykwalifikowanym personelem, w naszych halach produkcyjnych posiadamy dużą ilość specjalistycznych maszyn. Wszystko to powoduje, że koło dwumasowe, które dostarczysz nam do regeneracji odzyska swoje walory użytkowe i będzie mogło być porównane z fabrycznie nowym kołem dwumasowym.

Regeneracja dwumasy

to proces dość złożony i pomimo tego, że koło pozornie wygląda na część mało zaawansowaną technicznie, to jednak precyzja wykonania i znajomość budowy jest kluczowym elementem do przeprowadzenia regeneracji w sposób prawidłowy. Oprócz wysokiej jakości usług związanych z samą regeneracją, wszystkim naszym klientom oferujemy również zapewnienie kompleksowej obsługi na terenie całego kraju. Dotyczy to kilku obszarów, a między innymi rekomendacji warsztatu znajdującego się w Twojej okolicy, gdzie można dokonać dokładnej diagnostyki koła dwumasowego oraz ewentualnie jego demontażu i montażu po regeneracji.

Oprócz tego zapewniamy całkowitą obsługę logistyczną, czyli obsługę kurierską, a w przypadku, gdyby Twoje koło dwumasowe nie nadawało się jednak do regeneracji możemy zaproponować Ci zakup części nowej. Niestety, nie każde koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji. Dotyczy to na szczęście sporadycznych przypadków, kiedy uszkodzeniu uległa obudowa. Ale i w tej sytuacji możemy pomóc Ci poprzez możliwość przedstawienie oferty nowej dwumasy lub poprzez znalezienie dla Ciebie używanej dwumasy, którą poddamy regeneracji.

Gdy bierzesz pod uwagę regenerację koła dwumasowego i zamieszkujesz Jelenią Górę, proponujemy kontakt telefoniczny z nami, podczas którego wszelkie Twoje wątpliwości rozwiejemy i udzielimy Ci pełnych informacji, jak cały proces przebiega.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Jelenia Góra regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Jelenia Góra
Jelenia Góra regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą dostarczyć swoje

koło dwumasowe

do regeneracji bezpośrednio do naszego zakładu, niestety jednak w wielu przypadkach nie jest to możliwe, choćby z uwagi na odległość, brak czasu, czy także brak środka transportu. W takim przypadku, można zamówić kuriera, który zapakowaną dwumasę zabierze, a po regeneracji dostarczy pod wskazany adres. Aby kurier podjął przesyłkę, musi ona być prawidłowo zapakowana, gdyż w przeciwnym razie jej przewóz nie będzie możliwy.

Aby kurier mógł zabrać przesyłkę tego samego dnia złożenie zlecenia na usługę musi być wykonane do określonej godziny, co wiąże się już ze specyfiką pracy firm spedycyjnych, na co z kolei nie mamy żadnego wpływu. Gdy zamówienie zostanie złożone po godzinie granicznej, jedyną opcją, aby paczka z zapakowaną dwumasą wyjechała z Państwa miejscowości jeszcze tego samego dnia jest samodzielne zawiezienie zapakowanego koła do punktu nadawania przesyłek firmy kurierskiej.

Niestety w Jeleniej Górze placówki takiej nie ma i można jedynie dostarczyć pakunek z kołem do Legnicy, gdzie firma ta zlokalizowana jest przy ulicy Poznańskiej. Oddział ten położony jest najbliżej Jeleniej Góry, ale pamiętajmy, że są one także w innych miastach, przykładowo we Wrocławiu, czy Świebodzicach i być może właśnie inna lokalizacja będzie dla Państwa dogodniejsza.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego

Regeneracja koła dwumasowego Wrocław

Regeneracja koła dwumasowego Trzebnica
Regeneracja koła dwumasowego Oleśnica
Regeneracja koła dwumasowego Oława
Regeneracja koła dwumasowego Dzierżoniów
Regeneracja koła dwumasowego Kłodzko

Regeneracja koła dwumasowego Wałbrzych

Regeneracja koła dwumasowego Kamienna Góra

Regeneracja koła dwumasowego Jelenia Góra

Regeneracja koła dwumasowego Zgorzelec

Regeneracja koła dwumasowego Legnica

Regeneracja koła dwumasowego Lubin
Regeneracja koła dwumasowego Głogów
Regeneracja koła dwumasowego Złotoryja

© 2011 by - Aquaress