REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KNURÓW

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja koła dwumasowego Knurów

? Tak, jesteśmy w stanie pomóc Ci z Twoim problemem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży pozwalają nam rozwiązać problem z dwumasą praktycznie każdego kierowcy. Nasz profil działania sprowadza się przede wszystkim do regeneracji kół dwumasowych i pozostałych elementów stanowiących układ sprzęgła, czyli tarczy, docisku oraz wysprzęglika.

Zdecydowaną większość kół dwumasowych udaje się zregenerować, niemniej jednak w niektórych przypadkach uszkodzenia dwumasy są tak duże, że niestety podzespół ten może nadawać się tylko i wyłącznie na złom. W takim przypadku możemy zaproponować naszym Klientom dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest możliwość nabycia za naszym pośrednictwem we współpracującej z nami hurtowni motoryzacyjnej fabrycznie nowego koła dwumasowego. Dla wielu kierowców może to być niestety zbyt duży koszt.

Z tego właśnie powodu możemy zaproponować także za niewielką dopłatą możliwość otrzymania od nas używanego

koła dwumasowego

już po regeneracji, oczywiście z pełną gwarancją na usługę, lecz wiąże się to z niewielką dopłatą ze strony użytkownika samochodu. Biorąc pod uwagę koszt nowej dwumasy, rozwiązanie takie jest chyba jak najbardziej rozsądne dla każdego kierowcy.

Niektóre dwumasy nie nadają się do zregenerowania gdyż mogą mieć uszkodzoną obudowę (zniekształconą lub przetartą), a ponieważ ze starego koła dwumasowego w procesach regeneracyjnych wykorzystujemy jedynie obudowę, to właśnie dlatego jest to tak ważne. Wszystkie znajdujące się we wnętrzu dwumasy elementy mające za zadanie tłumić drgania skrętne, czyli realizować podstawowe funkcje koła są zawsze i w przypadku każdej dwumasy wymieniany na fabrycznie nowe.

Dzięki takiemu podejściu możemy naszemu Klientowi zaproponować gwarancję na 24 lub 12 miesięcy bez jakiegokolwiek limitu przebiegu kilometrów. Koła dwumasowe regenerowane w naszej firmie jeżdżą w samochodach nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich, gdyż współpracujemy także z kontrahentami zagranicznymi. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Knurów i tematyka, jaką jest regeneracja koła dwumasowego leży w obszarze Twoich zainteresowań, proponujemy kontakt z nami, aby poznać szczegóły tej operacji.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Knurów regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Knurów
Knurów regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jedną z wielu możliwości dostarczenia do

regeneracji koła dwumasowego

do naszego zakładu jest wysłanie go za pośrednictwem zamówionego u nas kuriera. Specyfika pracy firm przewozowych wiąże się z tym, że aby zlecenie zostało zrealizowane jeszcze tego samego dnia, to zamówienie należy złożyć do określonej godziny. Jeżeli nie zdążymy, to kurier odwiedzi Klienta dopiero nazajutrz. W czasach ciągłego pośpiechu i chęci, aby samochód jak najkrócej był wyłączony z ruchu, każdemu kierowcy z pewnością zależy na czasie.

Dlatego właśnie umożliwiamy naszym kontrahentom samodzielną wizytę w siedzibie firmy kurierskiej, która w województwie śląskim jest zlokalizowana w Katowicach przy ulicy Kościuszki i osobiste nadanie przesyłki. Zanim jednak to zrobimy, konieczny jest kontakt z nami, abyśmy mogli podać Państwu dane autoryzacyjne do wykonania tej czynności, bez których to danych nie ma możliwości wysłania paczki. Zwracamy także uwagę, na dokładne zapakowanie koła, aby czasie transportu nie miało ono możliwości przemieszczania się wewnątrz opakowania.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress