REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KOSTRZYN

Regeneracja kół dwumasowych KostrzynKażdy podzespół w samochodzie pracujący w sposób mechaniczny ma określoną żywotność i możliwy do osiągnięcia przebieg. Regeneracja koła dwumasowego jest zabiegiem, który na ogół trzeba wykonać, gdy samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów. Granica ta nie jest jednak żadną absolutną wartością, albowiem wiele zależy od stylu jazdy kierowcy. Agresywne pokonywanie kilometrów i częste operowanie sprzęgłem, a także jazda w cyklu miejskim oraz przeciążanie samochodu przyczyniają się do szybszego wyeksploatowania dwumasy. Większość pokonywanych kilometrów w tak zwanej trasie, unikanie przeciążania auta i delikatnie operowanie sprzęgłem dają możliwy do uzyskania przebieg dzięki takiej jeździe nawet większy niż około 250 000 kilometrów.

Spokojna jazda i dbałość o samochód procentują tym, że nie tylko koło dwumasowe można poddać regeneracji znacznie później, lecz także skorzystają na tym inne podzespoły naszego samochodu, których żywotność z całą pewnością będzie dłuższa. W układzie sprzęgła oprócz koła dwumasowego pracuje także tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Trzeba wiedzieć i pamiętać o tym, że tylko i wyłącznie dobra kondycja tych wszystkich elementów zagwarantuje nam prawidłowe przenoszenie napędu z silnika na skrzynię biegów. Jeżeli

regenerujemy dwumasę

i zamontujemy zużytą tarczę i docisk, to z całą pewnością nie możemy liczyć na właściwe przenoszenie momentu obrotowego. Jeżeli zatem mechanik zdemontuje skrzynię biegów w celu wyjęcia koła dwumasowego, dobrze jest także wykonać inspekcję pozostałych elementów układu sprzęgła i w razie takiej konieczności również i je dostarczyć do regeneracji w naszym zakładzie centralnym. Jeżeli masz wątpliwości w kwestii stanu technicznego tych elementów możesz polegać w tym zakresie na naszych specjalistach, którzy dokonają oceny i pomiarów wszystkich elementów, a ostateczną decyzję podejmiesz Ty.

Nie musisz obawiać się, że jakiekolwiek prace regeneracyjne wykonamy bez Twojej zgody. Gdy zechcesz zregenerować tylko dwumasę, to my postąpimy zgodnie z Twoimi zaleceniami. Warto jest jednak dla własnego spokoju i kieszeni pamiętać o tym, że dobra praca układu sprzęgła to nie tylko właściwa kondycja dwumasy, ale również innych elementów tworzących układ sprzęgła. Regeneracja koła dwumasowego natomiast będzie bardzo dobrą alternatywą w stosunku do możliwości nabycia części nowej, której cena jest na ogół dużo wyższa, niż wynosi koszt regeneracji wspomnianego podzespołu.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Kostrzyn regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Kostrzyn
Kostrzyn regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Gdy zamówisz u nas kuriera już po godzinie granicznej dla danej lokalizacji, aby mógł on odebrać przesyłkę jeszcze tego samego dnia, można skorzystać z opcji samodzielnego dowiezienia przesyłki do siedziby firmy spedycyjnej, która jest zlokalizowana w

Zielonej Górze

. Prosimy o dokładne zapakowanie koła dwumasowego, tak aby nie przemieszczało się ono swobodnie wewnątrz opakowania oraz o poinformowanie nas o zamiarze dokonania osobistej wysyłki. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych odległości z Zielonej Góry do miast na terenie województwa lubuskiego.


Krosno Odrzańskie - Zielona Góra, 35 km
Gorzów Wielkopolski - Zielona Góra, 115 km
Nowa Sól - Zielona Góra, 30 km
Sulechów - Zielona Góra, 20 km
Kostrzyn - Zielona Góra, 135 km
Rzepin - Zielona Góra, 100 km
Słubice - Zielona Góra, 120 km
Trzciel - Zielona Góra, 80 km
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego

Regeneracja kół dwumasowych Wschowa

Regeneracja kół dwumasowych Słubice

Regeneracja kół dwumasowych Strzelce Krajeńskie

Regeneracja kół dwumasowych Dobiegniew

Regeneracja kół dwumasowych Drezdenko

Regeneracja kół dwumasowych Skwierzyna

Regeneracja kół dwumasowych Międzyrzecz

Regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra

© 2011 by - Aquaress