REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KUTNO

W przypadku, gdy zamieszkujesz

Kutno

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna, to zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego zakładu centralnego. W branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu i w związku z tym mamy olbrzymie doświadczenie w umówionym obszarze.

Niekiedy można spotkać się z opiniami, że koło dwumasowe nie podlega regeneracji. Otóż wszystko zależy od tego, w jaki sposób regeneracja taka jest wykonywana i jakie procesy technologiczne obejmuje. W przypadku naszego zakładu proces ten polega na praktycznie całkowitej rekonstrukcji i odbudowie koła dwumasowego, co można porównać do procesu tworzenia nowej dwumasy. Ze starego elementu wykorzystujemy tylko i wyłącznie obudowę, natomiast wszystkie znajdujące się wewnątrz mechanizmy i elementy wymieniamy na części fabrycznie nowe. W ten sposób realizowana regeneracja pozwala uzyskać podzespół o parametrach technicznych i walorach użytkowych dokładnie takich samych, jakie ma nowa dwumasa. Jeżeli ktoś próbuje czynności te wykonać w garażu nie mając doświadczenia, wiedzy, wysokiej jakości podzespołów i części zamiennych oraz bogatego parku maszynowego, to z całą pewnością regeneracji koła dwumasowego nie wykona. Niekiedy spotykamy się z próbami wykonywania tego typu usług przez pseudo specjalistów i fachowców internetowych, którzy w niewłaściwy sposób podchodzą do tematu.

Oczywiście w przypadku takiej nieudolnej próby regeneracja dwumasy nie będzie zrealizowana w sposób prawidłowy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby koło dwumasowe w Twoim aucie funkcjonowało jeszcze przez długi okres czasu, to proponujemy skorzystać z usług profesjonalistów, którymi z całą pewnością jesteśmy my, a nie szukać rozwiązań zastępczych u przypadkowy mechaników lub fachowców. Jeżeli Kutno jest miejscem Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego powinna zostać w Twoim aucie zrealizowana, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Kutno regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Kutno
Kutno regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jak widzimy na umieszczonej obok mapie droga dzieląca Kutno i Łódź jest relatywnie krótka, a jej pokonanie nie powinno zająć zbyt dużo czasu szczególnie, gdy mamy do dyspozycji autostradę. Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy Klienci wybierają wariant samodzielnego przywiezienia do firmy kurierskiej z nami współpracującej prawidłowo zapakowanej dwumasy, skąd zostanie ona wysłana do naszego zakładu centralnego. Oprócz tego wiele osób wybiera wariant zamówienia kuriera mogącego przyjechać pod wskazany adres, a lokalizacją tą może być również warsztat realizujący demontaż koła dwumasowego na potrzeby jego regeneracji. Nieliczne osoby wybierają możliwość samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu centralnego, co najczęściej ma miejsce, gdy posiadaczowi auta zależy na czasie.

Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest to, że w naszym magazynie części zregenerowanych posiadamy dużą ilość

kół dwumasowych

do większości najpopularniejszych marek i modeli samochodów, które to koła możemy od ręki dać klientom, a sobie zostawić zużyte podzespoły na wymianę. Zanim jednak wybierzemy ten wariant koniecznie należy skontaktować się z nami i ustalić, czy odpowiednie koło dwumasowe w naszym zakładzie posiadamy. Nie polecamy kupna używanego kół dwumasowych, gdyż w wielu przypadkach ich kondycja techniczna jest na tyle fatalna, że ich żywotność będzie bardzo krótka, a w niektórych przypadkach samochód praktycznie nie nadawał będzie się wcale do jazdy.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress