OFERTA AKTUALNA
Mercedes z udokumentowaną historią i rzeczywistym przebiegiem. Jeżdżony głównie po autostradzie. Auto serwisowane na bieżąco, stan techniczny, wnętrze, nadwozie - jak w nowym aucie. Jednostka napędowa została poddana delikatnej rozsądnej modyfikacji: moc została podniesiona z fabrycznych 170 kM na 180kM ale za to moment obrotowy został podniesiony z fabrycznych 400 Nm na 480 Nm. Dzięki temu użytkownik ma wybór: albo zużycie na trasie 4,1 - 4,2 l/100 km, albo zawijanie asfaltu i rozpędzanie auta w ok. 7 s do 100 km.

Nie zapominajcie, że działamy w branży regeneracji części samochodowych, dlatego w tym mercedesie zregenerowaliśmy wtryski, zregenerowaliśmy turbinę, a tarczę sprzęgła ubraliśmy w okładzinę kevlarową. Auto ma obecnie bardzo dobre opony całoroczne Kleber Quadraxer 2 z minimalnym przebiegiem,  nadwozie jest zabezpieczone powłoką teflonową.

Przegląd i ubezpieczenie do sierpnia 2020. Wyposażenie (między innymi): ESP, nawigacja, kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów w skórze, grzane przednie fotele, kierownica wielofunkcyjna, dwustrefowy klimatronic, fotele regulowane elektrycznie.

Zapraszam na jazdę próbną.


Cena 27 500 PLN - do negocjacji
Łódź, tel. 730 708 603