REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH MIELEC

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja kół dwumasowych MielecMamy świadomość tego, że każdy przypadek usterki w samochodzie i każda sytuacja może być inna od pozostałych i z tego właśnie względu w zakresie usługi, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

naszym wszystkim potencjalnym Klientom proponujemy różne warianty realizacji tej właśnie usługi. Dosyć spora część naszych odbiorców decyduje się na skorzystanie z wariantu wysłania im już zregenerowanej części z naszego magazynu centralnego. Rozwiązanie takie najczęściej jest wykorzystywane, gdy poprzednie koło dwumasowe jest już zdemontowane i auto stoi u mechanika, a kierowcy zależy na czasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu może okazać się, że już na drugi dzień Twoje auto wyjedzie z warsztatu ze sprawnym sprzęgłem. Również duża część osób wybiera nieco inne rozwiązanie polegające na wizycie w którymś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca zamieszkania.

Rozwiązanie takie niestety nie w każdym możliwym przypadku da się wykonać, dlatego sugerujemy Państwu w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi fachowcami pod podanym na stronie numerem telefonu. Dzięki wspomnianym rozwiązaniu u mechanika spędzicie Państwo jedynie kilka godzin i na ogół opuszczenie warsztatu ze sprawnym sprzęgłem będzie możliwy jeszcze tego samego dnia. Wielu Klientów decyduje się także na przesłanie nam swojej uszkodzonej dwumasy i odesłanie jej po zregenerowaniu. W tym celu z reguły wykorzystywane są usługi kurierskie, dzięki czemu nie ma konieczności samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu centralnego. Jednakże na wariant osobistej wizyty w naszym zakładzie decyduje się także pewna część osób, a skorzystanie z tego wariantu wiąże się w pierwszej kolejności z koniecznością umówienia dokładnego terminu wizyty w naszym zakładzie.

Niektórzy decydują się także na zdemontowanie swojej dwumasy i przywiezienie jej samodzielnie do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Ponieważ każdy przypadek jest inny, dlatego właśnie powtórzymy to, co zasygnalizowaliśmy na wstępie. Gdy regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie jest konieczna, w pierwszej kolejności proponujemy wybrać podany na stronie numer telefonu i skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepszy wariant realizacji naszych usług.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Mielec regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Mielec
Mielec regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie każdy kierowca chciałbym skrócić maksymalnie czas regeneracji swojego podzespołu i to, że zamawiając kuriera po określonej godzinie granicznej może on podjąć przesyłkę dopiero dnia następnego, naszym Klientom umożliwiamy samodzielne dostarczenie zapakowanej dwumasy do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowanej w Rzeszowie, a dodatkowo dla ułatwienia podajemy przybliżone odległości z niektórych miast na terenie województwa do tego właśnie punktu.


Krosno - Rzeszów - 62 km
Stalowa Wola - Rzeszów - 67 km
Tarnobrzeg - Rzeszów - 72 km
Mielec - Rzeszów - 60 km
Dębica - Rzeszów - 54 km
Sanok - Rzeszów - 79 km

Przemyśl - Rzeszów - 80 km
Ropczyce - Rzeszów - 34 km
Jasło - Rzeszów - 70 km
Leżajsk - Rzeszów - 45 km
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress