REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH MIŃSK MAZOWIECKI

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Mińsk Mazowiecki

i

regeneracja koła dwumasowego

w samochodzie jest obszarem Twojego zainteresowania, na niniejszej stronie przedstawiamy kilka istotnych informacji, które pomogą podjąć Ci świadomą decyzję, w jaki sposób rozwiązać ten problem. Każdy kierowca sam decyduje, w jaki sposób uporać się z wyeksploatowaną i zużytą dwumasą, niemniej jednak ponieważ jest to przedsięwzięcie dosyć kosztowne, warto rozważyć wszystkie możliwości.

Pierwsza opcja to oczywiście zakup nowego koła dwumasowego. Niestety koszt, który się z tym wiąże jest bardzo duży i w niektórych przypadkach mogący sięgać nawet kilku tysięcy złotych, a szczególnie dotyczy to bardziej zaawansowanych samochodów. Uzyskujemy wtedy część w stu procentach sprawną i na gwarancji, ale minusem jest wspomniany koszt.

Drugie rozwiązanie, to regeneracja koła dwumasowego, które posiadamy aktualnie. Koszt tej opcji jest znacznie niższy, również mamy gwarancję, w niektórych przypadkach nawet na 2 lata, a walory użytkowe takiego koła są identyczne, jak w przypadku nowej dwumasy, żywotność natomiast jest taka sama lub nawet większa. Trzecie rozwiązanie, to zakup używanego koła.

Nie polecamy tego rozwiązania, gdyż wielokrotnie spotykamy się z sytuacjami, że kierowca kupił taki właśnie podzespół, a po kilku tygodniach musiał ponownie wydać pieniądze, gdyż kupiona część używana przestała działać. W sytuacji, gdy masz świadomie podjąć decyzję, warto jest rozważyć wszystkie powyższe opcje, tak aby było to korzystne zarówno z punktu widzenia posiadania sprawnego auta, jak i w kwestiach finansowych.

W przypadku zatem, gdy

regeneracja koła dwumasowego

będzie Cię interesowała i zamieszkujesz

Mińsk Mazowiecki

, skontaktuj się telefonicznie z naszymi technikami, którzy odpowiedzą Ci na wszelkie związane z naszymi usługami pytania. Oprócz kół dwumasowych regenerujemy także dociski, tarcze oraz wysprzęgliki.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Mińsk Mazowiecki regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jak widzimy na zamieszczonej obok mapie, Mińsk Mazowiecki oddalony jest od Warszawy o niecałe 50 kilometrów, a droga w jedną stronę nie powinna zająć więcej, niż niewiele ponad jedną godzinę zegarową. Nie piszemy o tym bez powodu, lecz z tego względu, że określona grupa naszych Klientów jest zainteresowana samodzielnym przywiezieniem prawidłowo zapakowanego koła dwumasowego do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Ma to miejsce szczególnie wtedy, gdy zlecenie na usługę kurierską zostanie złożone zbyt późno danego dnia i kurier jest w stanie przyjechać dopiero nazajutrz.

Aby zaoszczędzić czas, niektórzy nasi Klienci decydują się na takie właśnie rozwiązanie. Przypominamy dodatkowo, że opcja taka jest możliwa dopiero, po kontakcie telefonicznym z nami, podczas którego podamy Państwu dane autoryzacyjne, umożliwiające samodzielne nadanie przesyłki. Bez tego niestety nie będzie to możliwe. Zachęcamy zatem Państwa do korzystania z naszych usług, a sam sposób dostarczenia koła dwumasowego do regeneracji w naszym zakładzie pozostawiamy do Państwa wyboru.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress