REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH MŁAWA

Pewna część naszych klientów, zainteresowanych usługą, jaką jest

regeneracja kół dwumasowych

, w tym także Ci, którzy zamieszkują

Mławę

, chcieliby skorzystać z takiego rozwiązania, jakim jest otrzymanie za kaucją już zregenerowanego koła dwumasowego, których dużą ilość posiadamy w naszym zakładzie.

Wyjście takie w wielu przypadkach jest nieuzasadnione. Argumentem, który za tym przemawia jest fakt, iż koła dwumasowe bardzo często w niektórych markach pomimo, że mamy do czynienia z tym samym rocznikiem samochodu i tym samym silnikiem nieco różnią się od siebie. Producenci samochodów, w wielu przypadkach stosowali koła dwumasowe pochodzące od różnych z wytwórców i w związku z tym dwumasy mają inne wymiary.

W sytuacji więc, gdybyśmy wysłali Ci już zregenerowane koło dwumasowe z naszego magazynu, znając dane dotyczące silnika i rocznika auta, istnieje nadal wysokie ryzyko, że dwumasa nie będzie właściwie dobrana. Oznacza to konieczności jej odesłania i podniesienia kolejnych kosztów z tym związanych. Regeneracja koła dwumasowego przywraca mu pełne walory użytkowe, ale musimy pamiętać że wymiary części muszą być dokładnie takie, jak przewiduje to producent.

Jedyna opcja przyspieszenia cały operacji, to osobista wizyta w naszym zakładzie i porównanie, czy dotychczasowe koło Twojego samochodu jest dokładnie tym samym, które mamy w magazynie naszego zakładu po regeneracji. W sytuacji zatem, gdy chcesz, aby wykonać regenerację koła dwumasowego w Twoim samochodzie i zamieszkujesz Mławę, zapraszamy Cię do korzystania z naszych usług.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Mława regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Mława
Mława regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Zamieszczona obok mapa dojazdową przedstawia najbardziej optymalną drogę z Mławy do Warszawy, w której zlokalizowany jest punkt, gdzie można nadawać przesyłki bezpośrednio w siedzibie współpracującej z nami firmy kurierskiej. Piszemy o tym dlatego, że oferujemy możliwość samodzielnego przywiezienia prawidłowo zapakowanej dwumasy do tegoż właśnie punktu i wysłania jej do nas. Może się zdarzyć tak, że zamówisz kuriera po godzinie granicznej dla danej lokalizacji i będzie on w stanie przyjechać do Ciebie dopiero nazajutrz. Aby więc nie czekać do dnia kolejnego, możesz jeszcze tego samego nadać koło dwumasowe do generacji, gdyż jest opcja wizyty w Warszawie we wspomnianym powyżej punkcie.

Zanim jednak udasz się do firmy przewozowej, koniecznie zadzwoń do nas, gdyż aby nadać paczkę musisz mieć naszą autoryzację. W przeciwnym wypadku zapłaciłbyś za jej wysłanie cenę znacznie wyższą, niż gdyby uczynić to za naszym pośrednictwem.

Regeneracja kół dwumasowych

, to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli chodzi o oszczędność i jednocześnie bardzo wysoką jakość wykonania usługi. Dwumasa po wizycie w naszym zakładzie niczym nie różni się od części fabrycznie nowej, często nawet może mieć dłuższą żywotność.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress