REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OPOCZNO

W przypadku, gdy

Opoczno

jest miejscem Twojego zamieszkania, natomiast

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać zrealizowana w Twoim samochodzie już teraz lub podejrzewasz, że powinno nastąpić to wkrótce, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza firma to tysiące zregenerowanych kół dwumasowych na rzecz nie tylko klientów i kierowców indywidualnych, ale również bardzo licznej grupy warsztatów samochodowych i autoryzowanych serwisów znanych w Polsce marek. Koła dwumasowe, jak i również inne regenerowane w naszym zakładzie centralnym podzespoły można spotkać w samochodach poruszających się po terenie naszego kraju oraz niektórych państw ościennych. Nasza firma, jako jedyna w Polsce, otrzymała rekomendację znanego każdemu kierowcy, wydawanego w formie papierowej od bardzo już długiego okresu tygodnika motoryzacyjnego.

Redaktorzy tego pisma odwiedzili nas zakład centralny, przyjrzeli się realizowanym przez nas procesom technologicznym i jednoznacznie stwierdzili, że oferowane przez nas usługa jest wykonywana w pełni profesjonalnie i rozwiązanie takie warto jest wziąć pod uwagę, gdy dwumasa w samochodzie jest zużyta. Jeżeli zamieszkujesz Opoczno i regeneracja koła dwumasowego powinna w Twoim aucie zostać wykonana, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. B
ędzie wtedy można uzyskać znacznie więcej informacji na temat tego, w jaki sposób usługę możemy zrealizować.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Opoczno regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Opoczno
Opoczno regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Mapa umieszczone obok na naszej stronie przedstawia droga dzielącą Opoczno i Łódź, albowiem w tym drugim mieście jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Wspominamy o tym, ponieważ, aby dostarczyć swoją dwumasę do naszego zakładu można skorzystać z obsługi kurierskiej lub też ewentualnie przyjechać ze zdemontowanym kołem dwumasowym osobiście do naszego zakładu centralnego.

Dużo prostszym i mniej absorbującym rozwiązaniem jest skorzystanie z obsługi kurierskiej, gdyż wizyta w naszym zakładzie w większości przypadków może okazać się zbyt czasochłonna i z tego właśnie powodu zdecydowana większość naszych Klientów zamawia kuriera, który może przyjechać pod dowolnie wskazaną lokalizację i prawidłowo zapakowaną

dwumasę

zabrać i dostarczyć do naszego zakładu. W niektórych przypadkach istnieje możliwość takiego zorganizowania całego procesu, aby samochód był wyłączony z ruchu jedynie na kilka godzin. Wszelkie szczegóły z tym związane można uzyskać w naszych specjalistów pod widniejącym na stronie numerem telefonu.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress