REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OSTROŁĘKA

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Ostrołękę

i interesuje Cię problematyka, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, doskonale się składa, albowiem nasza firma usługami tego rodzaju zajmuje się już od ponad piętnastu lat. Jak chyba łatwo wywnioskować posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, dzięki któremu z całkowitą pewnością i spokojem możesz polecić nam wykonanie wspomnianej na wstępie czynności. Wielu kierowców uważa, że koło dwumasowe występuje tylko i wyłącznie w samochodach, które napędzane są olejem napędowym. Nie do końca jest to prawdą, albowiem producenci aut stosują je także w samochodach zasilanych benzyną.

Zarówno w przypadku diesla, jaki i silnika benzynowego koło dwumasowe pełnik taką samą rolę, jest skonstruowane podobnie i ma zbliżoną żywotność. Z reguły dwumasy przy przebiegu około dwustu tysięcy kilometrów zaczynają dawać pierwsze oznaki swojego wyeksploatowania. W zdecydowanej większości przypadków są to nienaturalnie pojawiające się metaliczne dźwięki, które możemy usłyszeć szczególnie podczas uruchamiania i gaszenia silnika oraz jego pracy na wolnych obrotach podczas postoju lub w czasie jazdy w dolnym zakresie obrotów.

Aby zbyt wcześnie nie stresować się koniecznością przeprowadzenia regeneracji koła dwumasowego lub jego wymiany na nowe, warto jest odwiedzić solidnego mechanika, który na podstawie objawów określi, czy rzeczywiście dwumasa jest źródłem tych dźwięków, czy też może są one spowodowane przez inny podzespół.

Doskonałym tego przykładem są wibracje karoserii, które również mogą być charakterystyczne dla zużytego koła dwumasowego, a który z kolei mogą być też efektem zużytych poduszek pod silnikiem lub skrzynią biegów. Jak już wspomnieliśmy, na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działamy bardzo długo i w związku z tym współpracujemy w zakresie diagnostyki, demontażu i montażu kół dwumasowych z bardzo dużą ilością warsztatów samochodowych i autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju.

Gdy objawy, o których wspominamy powyżej będą budzić Twoje wątpliwości i nie posiadasz na tyle zaufanego mechanika, że byłby on w stanie w uczciwy sposób, bez narażania Cię na zbędne koszty dokonać diagnozy dwumasy, proponujemy kontakt z nami, a my wskażemy Ci zaufany serwis, który czynność tę wykona, a dodatkowo, w przypadku gdy zajdzie taka konieczność zdemontuje koło dwumasowe i zamontuje  je już po regeneracji w naszym zakładzie. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz

Ostrołękę

i masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim pojeździe jest konieczna, zadzwoń do nas, a nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji, jak cały proces zrealizować.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Ostrołęka regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Ostrołęka
Ostrołęka regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jedną z wielu możliwości dostarczenia do naszego zakładu koła dwumasowego w celu jego regeneracji jest samodzielne przywiezienie prawidłowo zapakowanej przesyłki z dwumasą do punktu nadawania paczek, współpracującej z nami firmy kurierskiej. Mieszkańcy Ostrołęki są w dobrej sytuacji, ponieważ punkt ten znajduje się w ich mieście.

Przed ewentualnym przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi technikami, aby ustalić wszelkie szczegóły całej operacji oraz, na co zwracamy szczególną uwagę, o prawidłowe zapakowanie przesyłki tak, aby koło dwumasowe w środku paczki nie miało możliwości swobodnego przemieszczania się. W razie więc, gdy zdecydujesz się lub już podjąłeś decyzję o regeneracji koło dwumasowego oraz jesteś z Ostrołęki lub jej sąsiedztwa, zapraszamy do korzystania z naszych usług.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress