REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OTWOCK

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Zamieszkujesz

Otwock

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to możemy z całą pewnością pomóc Ci z Twoim problemem. Nasz profil działalności związany jest od ponad piętnastu lat z regeneracją różnego rodzaju podzespołów samochodowych, w których koła dwumasowe stanowią większość realizacji. Jak większość kierowców zapewne domyśla się, w układzie przeniesienia napędu oprócz dwumasy występuje także tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik.

Aby całość pracowała prawidłowo, wskazane jest, aby wszystkie elementy ten układ tworzące były w dobrej kondycji. W związku z tym, jeżeli oddasz do regeneracji samo koło dwumasowe, a tarcza docisk i wysprzęglik będą już dosyć mocno zużyte, to cały układ pomimo pełnej sprawności koła dwumasowego nie będzie działał tak. jak powinien. Ponieważ dostęp do wspomnianych elementów wymaga demontażu skrzyni biegów, to gdy już to zrobimy warto jest, co zresztą rekomendujemy naszym Klientom, aby upewnić się co do stanu technicznego i stopnia zużycia tarczy, docisku i wysprzęglika.

Nie ma chyba sensu zakładać regenerowanej dwumasy i zużytych pozostałych podzespołów, gdyż wkrótce i tak okaże się, że konieczne jest ponowne zdemontowanie skrzyni biegów, bo przykładowo tarcza sprzęgła jest zużyta. Nasz zakład zajmuje się także regeneracją wspomnianych podzespołów i wysyłając do nas przesyłkę ze swoimi częściami zapłacisz dokładnie tyle samo bez względu na to, czy wyślesz do nas samo koło dwumasowe, czy do paczki włożysz także wspomniane trzy kolejne elementy.

Ostateczna decyzja należy zawsze do Ciebie, niemniej jednak warto jest wziąć pod uwagę nasze sugestie, gdyż służą one dbałość o Twoje finanse. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Otwock i regeneracja koła dwumasowego leży w kręgu Twych aktualny zainteresowań, proponujemy kontakt z naszymi technikami, którzy udzielają szeregu dodatkowych i istotnych w tej kwestii informacji.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Otwock regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Otwock
Otwock regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jak wynika z przedstawionej obok mapy, Otwock oddalony jest od ulicy Marszałkowskiej w Warszawie o niecałe 30 kilometrów. Wspominamy o tym dlatego, że spośród wielu opcji dostarczenia koła dwumasowego do regeneracji w naszej firmie istnieje możliwość samodzielnego przywiezienia zapakowanej części do centrali i siedziby firmy kurierskiej, która lokalizowane jest w Warszawie. Niestety w Otwocku takiego punktu nie ma i jeżeli chcemy z tego wariantu skorzystać, niezbędne będzie udanie się do stolicy. Na szczęście jednak dystans ten nie jest zbyt duży, a droga w obydwie strony nie powinna zająć więcej, niż dwie godziny zegarowe.

Zanim jednak zdecydujemy się na ten właśnie wariant, konieczne jest wykonanie telefonu do naszej firmy, abyśmy podali Państwu dane identyfikacyjne, umożliwiające wysłanie prawidłowo zapakowanej przesyłki z

kołem dwumasowym

do regeneracji. Bez uzyskania tych danych nadanie przesyłki będzie niemożliwe. Zwracamy także Państwa uwagę na prawidłowe umieszczenie dwumasy wewnątrz opakowania i takie jej zabezpieczenie, aby nie miała ona możliwości swobodnego poruszania się we wnętrzu pudełka. Jest to ważne dlatego, aby uchronić dwumasę przed dodatkowymi uszkodzeniami trakcie transportu, a dodatkowo, jeśli paczka będzie przygotowana niewłaściwie, kurier może odmówić jej przyjęcia.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress