REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Jeżeli jesteś kierowcą zamieszkującym

Piotrków Trybunalski

, natomiast

regeneracja koła dwumasowego

jest w obszarze Twojego zainteresowania, to zapraszamy do korzystania z usług naszej specjalistycznej firmy. W omawianym zakresie mamy ogromne doświadczenie, gdyż w branży działamy już od bardzo długiego okresu czasu.

Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zdobytym nie tylko podczas nauki zawodu, ale również podczas bardzo długiej praktyki. W naszej firmie wykorzystujemy bardzo bogaty park maszynowy, którego posiadanie jest warunkiem koniecznym profesjonalnie prowadzonych procesów technologicznych. Z uwagi na istotną rolę dwumasy w każdym samochodzie oraz duże obciążenie przenoszone przez ten element, do czynności regeneracyjnych zawsze wykorzystujemy podzespoły i części zamienne wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu na każdą z realizowanym przez nas usługę możemy udzielić gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Dla wybranych modeli samochodów gwarancja ta może obejmować okres nawet dwóch lat. Standardowo natomiast jest to okres jednego roku. Jeżeli zatem regeneracja koła dwumasowego jest czynnością, która powinna zostać zrealizowana w Twoim aucie i zamieszkujesz Piotrków Trybunalski, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji z omawianych w zakresie.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Piotrków Trybunalski regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą

Piotrków Trybunalski

jest położone blisko Łodzi, a mapa umieszczona tuż obok drogę tę przedstawia. Przypominamy o tym, gdyż chcąc skorzystać z naszych profesjonalnych usług trzeba oczywiście zdemontowane koło dwumasowe dostarczyć do naszego zakładu. W tej kwestii możemy zaproponować różne rozwiązania, które jednak zależy od tego, czy dwumasa jest już zdemontowana z samochodu, czy też może auto jeszcze porusza się. Jeżeli jest już wyjęta z pojazdu, to najprościej będzie skorzystać z obsługi kurierskiej poprzez wizytę w siedzibie firmy w Łodzi, lub poprzez zamówienie przewoźnika mogącego przyjechać pod dowolnie wskazany adres.

Miejscem tym może być również warsztat wykonujący demontaż skrzyni biegów na potrzeby wyjęcia koła dwumasowego. W nielicznych przypadkach warto jest samemu przyjechać ze swoim kołem dwumasowym do naszego zakładu centralnego, a może to mieć miejsce w sytuacji, gdy kierowcy bardzo zależy na czasie i chciałby jeszcze tego samego dnia mieć zregenerowaną dwumasę. W naszym magazynie części posiadamy bardzo dużą ilość już zregenerowanych kół dwumasowych, oczywiście z kompletną gwarancją, które możemy dać naszemu Klientowi, a zużytą dwumasę zostawić sobie na wymianę. Jeżeli natomiast samochód jeszcze jeździ i dwumasa nie jest wyjęta z pojazdu, w pierwszej kolejności należy odwiedzić mechanika i po wykonaniu diagnostyki zlecić demontaż dwumasy. Jeżeli nie posiadasz zaufanego mechanika w Twojej okolicy proponujemy, aby skontaktować się z nami, a my wskażemy Ci rzetelny i solidny warsztat w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress