REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH PŁOCK

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja kół dwumasowych

to nasza flagowa usługa, którą polecamy mieszkańcom całego kraju, w tym oczywiście także kierowcom zamieszkującym

Płock

. Mówiąc o naszych usługach bardzo często używamy określenia regeneracja. Nie jest to do końca precyzyjne, jeżeli weźmiemy dokładnie pod uwagę to, jakie czynności wykonujemy w odniesieniu do każdego koła dwumasowego, które trafi do naszego zakładu. W potocznym rozumieniu regeneracja oznacza odświeżenie podzespołów, a także wymiana niektórych jego części. W odniesieniu do naszych usług dużo bardziej precyzyjną nazwą jest rekonstrukcja, czyli odbudowa.

Nasze usługi mają właśnie taki charakter, albowiem ze starej dwumasy pozostawiamy jedynie obudowę, oczywiście pod warunkiem, że nie jest ona uszkodzona mechanicznie, nie posiada żadnych pęknięć lub przetarć, wszelkie natomiast podzespoły znajdujące się w środku koła, bez względu na stopień ich zużycia są zawsze, co warto podkreślić raz jeszcze, zawsze wymieniane na fabrycznie nowe. Dzięki temu koło dwumasowe po naszej regeneracji śmiało możemy porównać do koła fabrycznie nowego. Jeżeli weźmiemy do tego pod uwagę fakt, że w części zamienne do naszych usług zaopatrujemy się dokładnie u tych samych producentów, u których kupują podzespoły wytwórcy kół dwumasowych, to z całą pewnością dojdziemy do wniosku, że jakość naszych usług jest najwyższa z możliwych. Walory użytkowe nowego koła dwumasowego i tego po regeneracji są identyczne.

Dzięki takiemu podejściu gwarancja, którą możemy wystawić to aż 24 lub 12 miesięcy, bez jakiegokolwiek limitu przejechanych kilometrów. Fakty te mówią same za siebie i pozwalają nam na świadczenie usług nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale również na zlecenia autoryzowanych serwisów światowych marek samochodowych zlokalizowany w naszym kraju.

W czasie naszej ponad piętnastoletniej działalności do współpracy z nami wyselekcjonowaliśmy bardzo dużą liczbę warsztatów samochodowych, zlokalizowany w praktycznie w każdym zakątku kraju, dzięki czemu nasi klienci mający wątpliwości, czy ich dwumasa kwalifikuje się do regeneracji mają możliwość bezpłatnego odwiedzenia któregoś z takich właśnie serwisów, aby rozwiać swoje wątpliwości i nie narażać się na koszty wymiany lub regeneracji dwumasy, jeżeli nie będzie takiej konieczności. Jest to o tyle ważne, że niektóre objawy zużytego koła dwumasowego mogą być podobne, do tych generowanych przez inne podzespoły.

Z tego właśnie powodu dokładna diagnoza jest wysoce wskazana, szczególnie przez pryzmat dbałości o kieszenie naszych klientów. W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz Płock i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie wkrótce stanie się koniecznością, zachęcamy Cię do lektury naszych stron oraz kontaktu z naszymi technikami, będącymi w stanie udzielić wyczerpujących i jasnych wyjaśnień dotyczących omawianej tematyki.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Płock regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Płock
Płock regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Istotną kwestią w naszej działalności jest taki sposób funkcjonowania, aby regeneracja podzespołów samochodowych z punktu widzenia naszych klientów była operacją, jak najmniej dla nich uciążliwą i czasochłonną. W dzisiejszych czasach każdemu zależy na tym, aby móc wykorzystywać posiadamy środek transportu i w związku z tym, jedną z opcji dostarczenia do nas koła dwumasowego jest osobista wizyta w punkcie nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej.

Mieszkańcy Płocka są w komfortowej sytuacji, ponieważ znajduje się on przy ulicy Wiadukt, tuż przy drodze krajowej numer 60, po północnej stronie Wisły. W sytuacji więc, gdy zamierzasz wykonać operację, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

i zamieszkujesz Płock lub sąsiednie miasta, zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress