REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH PŁOŃSK

Wszystkich kierowców zamieszkujących

Płońsk

lub jego okolice zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie, dzięki którym można podjąć świadomą decyzje odnośnie tego, w jaki sposób rozwiązać problem z dwumasą w swoim samochodzie.

Wielu kierowców, co zresztą jest dla nas całkowicie zrozumiałe, chciałbyś skorzystać z takiego rozwiązania, jakim jest osobista wizyta w naszym zakładzie i

regeneracja koła dwumasowego

od ręki, na poczekaniu. Teoretycznie istnieje taka możliwość, jednakże zanim skorzystamy z takiej opcji, prosimy o wykonanie telefonu do naszej firmy tak, abyśmy byli przygotowani na Twoją wizytę.

Do naszego zakładu każdego dnia trafia kilkanaście, a czasami i więcej kół dwumasowych i w wielu przypadkach wymagają one zregenerowania jeszcze tego samego dnia. W związku z tym, mając na uwadze koordynację pracy w naszej firmie, taki telefon będzie wysoce zalecany. Pamiętaj także o tym, aby nie dać się nabrać na kupno używanego koła dwumasowego, które pochodzi z auta po wypadku z bardzo małym przebiegiem. Z tego typu przypadkami spotykamy się bardzo często i jak wynika z naszego doświadczenia, dwumasa taka wystarczyć może na kilka tygodni.

Tak więc, jeżeli masz nadmiar gotówki i chcesz po krótkim czasie od wymiany dotychczasowego koła na inne używane płacić za kolejne wyjęcie skrzyni biegów, aby dostać się do sprzęgła i dwumasy, to jest to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Regeneracja koła dwumasowego, którą proponujemy naszym klientom przywraca mu pełne walory użytkowe, a przebieg który na takim podzespole będziemy w stanie wykonać jest porównywalny z częścią fabrycznie nową.

W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Płońsk i nasze usługi znajdują się w kręgu Twojego zainteresowania, najprostszym rozwiązaniem jest kontakt z nami i ustalenie wszystkich szczegółów ewentualnej regeneracji.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Płońsk regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Płońsk
Płońsk regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Mapa, którą widzimy obok przedstawia drogę dojazdową z Płońska do Warszawy, w której znajduje się punkt nadawania przesyłek, współpracującej z nami firmy kurierskiej. Wspominamy o tym z tego względu, że niektórzy z naszych klientów nie mogą osobiście odwiedzić naszego zakładu i dostarczyć koła dwumasowego do regeneracji.

Ma to miejsce szczególnie wtedy, gdy odległość jest znaczna, nie ma transportu lub czasu. Warto zwrócić uwagę, że firm które regenerują

koła dwumasowe

w Polsce jest zaledwie kilka, natomiast my jako jedyni posiadamy rekomendację wydawanego od ponad trzydziestu lat w naszym kraju tygodnika motoryzacyjnego.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress