REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH PRZASNYSZ

Nasi Klienci zamieszkujący

Przasnysz

, zainteresowani usługą, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

, bardzo często zadaj nam pytanie, czy cena usługi jest uzależniona od zakresu naprawy. Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna. Otóż koszt regeneracji zawsze i w każdym przypadku jest dokładnie taki sam.

Wynika to z tego,  że gdy koło dwumasowe trafia naszego zakładu, to dokonujemy jego całkowitej rekonstrukcji i odbudowy. Oznacza to, że zmieniamy wszystkie znajdujące się w jego wnętrzu elementy, których zadaniem jest tłumienie drgań.

Gdy rozłożymy koło na czynniki pierwsze, nie zastanawiamy się, czy któryś z jego elementów jest mniej lub bardziej zużyty, tylko wymieniamy wszystkie na fabrycznie nowe, wysokiej jakości, w które zaopatrujemy się u tych samych producentów, co renomowani wytwórcy kół dwumasowych. Nie mam sensu rozłożyć koła i wymienić tylko niektóre elementy. Te częściowo tylko zużyte, które zostawilibyśmy w środku wkrótce również uległyby całkowitemu wyeksploatowaniu i życiu, a całe koło nie nadawałoby się do użytku.

W naszym zakładzie stawiamy przede wszystkim, na bardzo wysoką jakość naszych usług i w związku z tym koła dwumasowe, które naprawiamy przechodzą zawsze i za każdym razem ten sam proces technologiczny. Dzięki temu, że jesteśmy pewni wysokiej jakości podzespołów, które stosujemy do regeneracji i wszystkich czynności, które wykonujemy starannie i fachowo, dajemy gwarancję nawet na 24 miesiące, czyli na tyle samo, co producenci kół dwumasowych. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Przasnysz, a regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie wkrótce będzie wymagana, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje związane z tym pytania.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Przasnysz regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Przasnysz
Przasnysz regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Istnieje kilka możliwości dostarczenia koła dwumasowego do naszego zakładu, aby dokonać jego regeneracji. Najprostszy wariant, to zamówienie kuriera, który odbierze zapakowane koło bezpośrednio od Ciebie lub z warsztatu, w którym zostawiłeś je do demontażu z samochodu i przywiezie do nas. Możesz także samodzielnie odwiedzić nas i przyjechać ze swoją dwumasą do naszego zakładu, a gdyby okazało się, że identyczne koło dwumasowe mamy w naszym magazynie już po regeneracji, to jeśli zechcesz, zostawimy sobie Twoją dwumasę, a Ty dostaniesz już zrezygnowaną.

Dzięki temu wizyta u nas zajmie Ci nie więcej, niż 15 minut. Oczywiście na koło z magazynu otrzymasz dokładnie taką samą gwarancję, jaką dostałbyś na dotychczasową dwumasę po zregenerowaniu. Tuż obok zamieściliśmy mapę przedstawiającą drogę dojazdową z Przasnysza do Warszawy, w której zlokalizowany jest punkt, gdzie można osobiście nadać przesyłkę z

kołem dwumasowym

do regeneracji. Przed wizytą w tymże punkcie prosimy o kontakt z nami tak, abyśmy byli przygotowani na wykonanie usługi na Twoją rzecz.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress