REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH RACIBÓRZ

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Racibórz

i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w obszarze Twego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z nami, gdyż od wielu już lat świadczymy usługi na rzecz Klientów zarówno indywidualnych jak i wielu firm oraz także autoryzowanych serwisów rozpoznawalnych na naszym krajowym rynku marek samochodowych. Układ przeniesienia napędu, to nie tylko koło dwumasowe, ale również tarcza sprzęgła, docisk i wysprzęglik.

Dobra kondycja tych elementów jest gwarancją tego, że całość działa poprawnie. W naszym zakładzie dokonujemy regeneracji nie tylko kół dwumasowych, ale również i tych trzech wspomnianych podzespołów. Regeneracja docisku polega na szlifowaniu jego bieżni ciernej, która wraz z upływem czasu i rosnącym przebiegiem przestaje być płaszczyzną, a jej przekrój przybiera formę stożka. Moment obrotowy przenoszony jest wtedy przez mniejszą powierzchnię i na skutek tarcia następuje wzrost temperatury, która przyczynia się do przegrzania całego układu sprzęgła.

Po dokonaniu szlifowania na docisku uzyskujemy ponownie płaszczyznę, dzięki czemu powierzchnia styku ulega zwiększeniu, a temperatura ulega obniżeniu, a sprzęgło pracuje w warunkach przewidzianych przez producenta. Regeneracja tarczy sprzęgła polega na zastosowaniu nowych, wysokiej jakości firmowych okładzin, które na życzenie Klienta możemy wzmocnić poprzez zastosowanie innych, lepszych materiałów. Oczywiście standardowo stosowane okładziny również są wysokiej jakości, niemniej jednak, szczególnie w samochodach o większej mocy, można pokusić się o założenie okładzin lepszych.

Trzecim elementem jest wysprzęglik, który wymaga najczęściej wymiany łożyska oraz uszczelnień. Po przeprowadzeniu kompleksowej regeneracji koła dwumasowego, docisku, tarczy i wysprzęglika otrzymasz gwarancję na 24 lub 12 miesięcy w zależności od marki Twojego samochodu i będziesz miał całkowitą pewność, że ten zestaw wytrzyma tyle samo lub może nawet więcej, co fabrycznie nowe elementy. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Racibórz i tematyka którą omawiamy, czyli regeneracja koła dwumasowego i pozostałych elementów znajduje się w obszarze Twojego zainteresowania proponujemy, aby skontaktować się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących tego, jak możemy przeprowadzić całą operację na Twoją rzecz.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Racibórz regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Racibórz
Racibórz regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Obok na naszej stronie publikujemy mapę, na której widzimy trasę dojazdową dzielącą Racibórz i ulice Kościuszki zlokalizowaną w Katowicach. Właśnie tam znajduje się siedziba firmy spedycyjnej, dokonującej przewozu podzespołów samochodowych do regeneracji w naszej firmie. Jeżeli zechcesz, możesz zamówić kuriera, który przyjedzie do Ciebie i odbierze zapakowane

koło dwumasowe

oraz dostarczy je do nas, jeżeli natomiast zechcesz możesz osobiście przyjechać do Katowic i właśnie tam swoją dwumasę wysłać do regeneracji w naszej firmie.

Dystans dzielący Racibórz i Katowice to około 100 kilometrów, a biorąc pod uwagę koszt paliwa i czas który musimy poświęcić lepszym rozwiązaniem wydaje się chyba zamówienie kuriera, który przyjedzie do Ciebie. W niektórych jednak przypadkach kierowcom zależy na czasie i chcielibyśmy przyspieszyć wykonanie usługi. W takiej sytuacji oczywiście samodzielna wizyta w Katowicach pozwoli osiągnąć ten cel. Zanim jednak wybierzesz się w drogę, koniecznie skontaktuj się z nami, abyśmy podali Ci dane autoryzacyjne umożliwiające wysłanie paczki, bez których nie będzie to możliwe.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress