REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH RADOM

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Problematyka, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

dotyczy wielu kierowców. Jeżeli zamieszkujesz

Radom

i problem ten również Ciebie dotyczy, zachęcamy do lektury naszych stron, gdyż można uzyskać tu wiele informacji pomocnych w podjęciu decyzji, w jaki sposób rozwiązać problem z dwumasą w swoim samochodzie. Tak na dobrą sprawę, istnieją tylko i wyłącznie dwa logicznie uzasadnione rozwiązania tego kłopotu. Pierwszym z nich, niestety w niektórych przypadkach bardzo kosztownym, jest kupno nowego koła dwumasowego. Wydatek ten może być bardzo bolesny dla kieszeni kierowcy.

Drugie rozwiązanie to regeneracja posiadanej dwumasy. Cena tej usługi jest znacznie niższa, niż pierwsze rozwiązanie, o którym wspominamy, natomiast efekt który uzyskamy finalnie jest identyczny. Mamy tutaj na myśli pełne walory użytkowe koła dwumasowego i przebieg, który na nim zrobimy. Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja koła dwumasowego w naszym zakładzie, powoduje, że część nowa i ta po naszych czynnościach wyglądają identycznie, a co najważniejsze mają identyczne parametry, jeżeli chodzi o zdolność do tłumienia drgań, bo to jest podstawowym zadaniem koła dwumasowego zamontowanego w każdym samochodzie.

Oprócz tego dwumasa przyczynia się do ochrony skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem, a niektórzy kierowcy decydując się na zastąpienie dwumasy klasycznym sprzęgłem odczuwają to boleśnie, albowiem skrzynia biegów bez ochrony w postaci koła dwumasowego, prędzej czy później ulegnie zniszczeniu. Szczególnie dotyczy to młodych kierowców, którym wydaje się, że naciskanie pedału gazu do samego końca jest wyznacznikiem bycia dobrym kierowcą.

Młodzi kierowcy, z reguły poruszają się leciwymi autami, których stan techniczny predestynuje je bardziej do wizyty w hucie, niż do jeżdżenia po ulicy i chcąc zaoszczędzić w już i tak skromnych budżetach narażają się na ryzyko zniszczenia skrzyni, co ostatecznie ma bolesne dla ich kieszeni efekty. Z tego właśnie powodu istnienie kół dwumasowych w samochodach jest uzasadnione, a próby ingerowania w rozwiązania zastosowane przez producentów nie są wskazane. Trzecim rozwiązaniem usunięcia problemu z dwumasą jest zakup używanej, ale tak na dobrą sprawę jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto, albowiem nie mamy żadnej pewności, że używane koło będzie w lepszym stanie, niż nasze dotychczasowe, lecz już wyeksploatowane.

Ewentualna rdza we wnętrzu koła, luzy i mikro-uszkodzenia to czynniki, których nie zaobserwujemy gołym okiem i których nie widać z zewnątrz, a które kwalifikują koło na złom lub do regeneracji. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz

Radom

, a

koło dwumasowe

w Twoim samochodzie wkrótce będzie wymagało

regeneracji

, zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem, podczas którego technicy udzielą wszelkich informacji w omawianym zakresie.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Radom regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Radom
Radom regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Zadowolenie naszych klientów oraz wysoka jakość naszych usług, to dwa główne cele, które przyświecają nam podczas codziennej działalności naszego zakładu. Jednym ze sposobów dostarczenia koła dwumasowego do naszego zakładu, w celu jego regeneracji jest osobiste przywiezienie przesyłki z dwumasą do punktu ich nadawania, który znajduje się w południowo wschodniej części Radomia pomiędzy ulicami Żeromskiego i Słowackiego.

W sytuacji, gdy nie możesz dostarczyć swojego koła dwumasowego do naszej firmy osobiście, masz opcję skorzystania z omawianego rozwiązania.  Zanim jednak to zrobisz, prosimy o kontakt telefoniczny z nami, aby ustalić wszelkie szczegóły operacji. Jeśli więc regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest niezbędna i zamieszkujesz Radom zapraszamy do korzystania z naszych usług.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress