REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH RADOMSKO

Jeżeli zamieszkujesz

Radomsko

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim pojeździe jest konieczna, to problem ten możemy rozwiązać na różne sposoby. Jedną z wielu możliwości jest skorzystanie z usług współpracującego z nami i rekomendowanego warsztatu samochodowego zlokalizowanego w Radomsku lub jego niedalekim sąsiedztwie, co oczywiście jest uzależnione od preferencji i dokładnego miejsca zamieszkania naszych potencjalnych klientów.

W warsztacie takim trzeba będzie pojawić się na określoną godzinę i mechanik dokona wymiany koła dwumasowego. Zanim warsztat ten odwiedzisz, my do mechanika prześlemy z naszego magazynu części zregenerowanych już sprawny i oczywiście na gwarancji podzespół, a Ty zostawisz u tego właśnie mechanika samochód jedynie na czas potrzebny do przełożenia kół dwumasowych.

Otrzymasz od nas w pełni sprawną dwumasę na gwarancji, a my na wymianę weźmiemy Twoją zużytą. Dzięki temu Twój samochód będzie unieruchomiony tylko i wyłącznie na bardzo krótki okres czasu.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Radomsko i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w centrum Twojego zainteresowania, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Radomsko regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Radomsko
Radomsko regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Radomsko jest oddalone od Łodzi o większy dystans, niż od Częstochowy, niemniej jednak na naszej mapie przedstawiamy drogę właśnie do Łodzi, w której firma kurierska z nami współpracująca jest zlokalizowana. Gdyby jednak ktoś chcąc dostarczyć swoją dwumasę bezpośrednio kurierowi chciał wybrać się do Częstochowy, to również z wariantu takiego można skorzystać. Najprostszym rozwiązaniem jest jednak zamówienie kuriera mogącego przyjechać pod dowolnie wskazany adres i prawidłowo zapakowane

koło dwumasowe

dostarczy do regeneracji w naszym zakładzie.

Po wykonaniu wszelkich czynności koło dwumasowe również przez kuriera zostanie odwiezione do dowolnie wskazanej lokalizacji. Z punktu widzenia logistycznego jesteśmy przygotowani do tego, aby obsługiwać klientów na terenie całego kraju. W przypadku, gdy nie posiadasz zaufanego mechanika lub nie wiesz, dokąd udać się w celu zdiagnozowania koła dwumasowego i jego ewentualnego demontażu na potrzeby regeneracji, to proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci rzetelny warsztat samochodowy. Na skutek wielu lat działalności w branży zaprosiliśmy do współpracy bardzo dużą ilością profesjonalnych mechaników samochodowych zlokalizowanych praktycznie w każdym zakątku naszego kraju.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress