REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH RAWA MAZOWIECKA

W przypadku, gdy

Rawa Mazowiecka

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w centrum Twojego zainteresowania, to proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu, aby ustalić wszelkie szczegóły ewentualnej naprawy.

Tak na dobrą sprawę, potoczne używanie określenia regeneracja, jedynie w pewnym tylko zakresie oddaje istotę realizowanych przez nas czynności. Tak właściwie, o wiele lepsze określeniem byłoby użycie słowa rekonstrukcja, a wiąże się to z realizowanymi przez nas procesami technologicznymi, które w efekcie dają koło dwumasowe o sprawności technicznej i walorach użytkowych podzespołu fabrycznie nowego. Za każdym razem koło dwumasowe, które do nas trafia jest w pierwszej kolejności poddawane inspekcji i ocenie, czy do dalszych czynności ono się w ogóle nadaje. Nie robimy niczego na siłę i jeżeli stwierdzimy, że danej dwumasy nie ma sensu regenerować, gdyż jest ona zbyt mocno uszkodzona, to z całą pewnością odstąpimy od tych czynności.

Za każdym razem ze starej dwumasy wykorzystujemy jedynie samą obudowę, natomiast cały środek i wszystkie mechanizmy tłumiące drgania skrętne są wymieniane na nowe i z tego właśnie powodu określenie rekonstrukcja o wiele bardziej i precyzyjniej oddaje istotę naszych działań. Tak więc, jeżeli regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie jest konieczna i zamieszkujesz Rawę Mazowiecką, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby ustalić wszelkie szczegóły ewentualnych działań.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Rawa Mazowiecka regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą

Rawa Mazowiecka

jest położona w miarę blisko Łodzi, dzięki czemu chcąc skorzystać z obsługi kurierskiej można albo zamówić przewoźnika mogącego, tak na dobrą sprawę, przyjechać pod dowolnie wskazaną lokalizację, a może nią być także warsztat dokonujący demontażu skrzyni biegów i wyjęcia koła dwumasowego, jak i również można samemu przyjechać do siedziby firmy kurierskiej zlokalizowanej w Łodzi. Prawdopodobnie każdy zorientowany kierowca drogę z Rawy do Łodzi zna doskonale, niemniej jednak mapa została umieszczona dla celów informacyjnych na naszej stronie.

Można także, jeżeli pozwoli na to czas i odległość nie będzie dla kierowcy przeszkodą przyjechać ze zdemontowaną dwumasę do naszego zakładu samodzielnie i jeżeli okaże się, że na półce w naszym magazynie mamy identyczne rodzaj i typ koła otrzymać ją od nas na wymianę. Ze starej dwumasy w przypadku każdego procesu regeneracyjnego wykorzystujemy jedynie obudowę i w związku z tym warto zwrócić uwagę, czy nie ma ona jakichkolwiek pęknięć, przetarć lub innego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą wszelkich informacji związanych z tym, w jaki sposób z naszych usług można korzystać.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress