REGENERACJA TYLNEJ BELKI KATOWICE - OPOLE

PEUGEOT - RENAULT - CITROEN
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
W przypadku wszystkich modeli możemy zaproponować już zregenerowane tylne belki na tzw. wymianę. Twoje auto dzięki temu spędzi u mechanika jedynie kilka godzin na czas wymiany belki.

Na terenie całego kraju dysponujemy warsztatami, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć, aby zdemontować i zamontować swoją tylną belkę.

Żywotność zregenerowanej belki jest zbliżona do żywotności belki fabrycznie nowej.
Objawy uszkodzeń tylnej belki, które mogą kwalifikować ją do regeneracji to głównie: utrata geometrii przez samochód, co objawiać może się niestabilnym torem jazdy, zwłaszcza po nierównej drodze oraz nierównomierne zużycie bieżnika jednej lub obydwu opon - niekiedy utrata geometrii jest widoczna już z daleka, albowiem koła samochodu są nienaturalnie pochyloną, w którąś ze stron, co w skrajnym przypadku powoduje obcieranie opony lub opon o nadkole auta, ewentualnie łatwo zauważalne jest nienaturalne pochylenie całego samochodu. Inne łatwe do zaobserwowania objawy uszkodzenia tylnej belki to podejrzane dźwięki dochodzące z tylnego zawieszenia, takie jak piski, skrzypienie, trzaski i wszelki inne.

Regeneracja tylnej belki

przeprowadzona w profesjonalnym serwisie w wielu przypadkach jest możliwa, o ile oczywiście pozwala na to stan zużycia lub ewentualnych uszkodzeń.

Obsługujemy klientów z terenu całego województwa

śląskiego

:

Katowice Knurów Gliwice Zawiercie Zabrze Bytom Tarnowskie Góry Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno Tychy Będzin Chorzów Bieruń Mikołów Toszek Miasteczko Śląskie Rybnik Racibórz Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Żory Kuźnia Raciborska Częstochowa Krzepice Kłobuck Kłomnice Szczekociny Myszków Koziegłowy Lubliniec Bielsko-Biała Żywiec Cieszyn Skoczów Pszczyna Czechowice-DziedziceObsługujemy klientów z terenu całego województwa

opolskiego

:

Opole Kluczbork Olesno Strzelce Opolskie Kędzierzyn Koźle Nysa Brzeg Baborów Głogówek Głubczyce Krapkowice Gogolin Niemodlin Lewin Brzeski Prudnik Głuchołazy Otmuchów Paczków Grodków Korfantów Biała


Gwarancja 2 lata!
regeneracja tylnej belki
regeneracja belki tylnej
Jeżeli zastanawiasz się, czy regeneracja tylnej belki w Twoim samochodzie to dobre rozwiązanie, koniecznie weź pod uwagę co dzięki temu zyskujesz

Do naprawy wykorzystujemy jedynie części renomowanych producentów.

Cena, jaką płacisz jest dużo niższa, niż zakup nowej tylnej belki.

Napraw dokonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Otrzymujesz gwarancję na piśmie od firmy istniejącej na polskim rynku wiele lat.
Twoje miejsce zamieszkania nie ma wpływu na możliwość skorzystania z naszych usług. Jeśli interesuje Cię

regeneracja tylnej belki

możesz odwiedzić swojego mechanika, aby dokonał demontażu tej części i przesłał ją do naszego serwisu. Jeśli nie masz zaufanego warsztatu samochodowego skontaktuj się z nami - pomożemy wybrać Ci odpowiedni serwis. W całej Polsce współpracuje z nami na chwilę obecną ponad 160 godnych zaufania warsztatów samochodowych, które mogą tylną belkę wymontować, przesłać do nas do regeneracji i zamontować w Twoim samochodzie.

Jeśli zadzwonisz do nas zamówimy kuriera na miejsce odbioru Twojego podzespołu, jeśli bardzo Ci się spieszy, możesz swoją belkę dostarczyć samodzielnie do firmy przewozowej. W Katowicach firma taka mieści się przy ulicy Kościuszki, w południowo zachodniej części Katowic, w pobliżu drogi krajowe nr 81.

Z kolei w Opolu firma ta zlokalizowana jest przy ulicy Kasprowicza, czyli w centrum miasta, w okolicach zbiornika Kamionka Piast.

Mapki po prawej stronie ukazują lokalizacje firmy kurierskiej, z którą współpracujemy w miastach Katowice i Opole.
  • zregenerowane tylne belki 1
  • regeneracja tylnej belki