REGENERACJA TYLNEJ BELKI KRAKÓW KIELCE

PEUGEOT - RENAULT - CITROEN
tel. 601 701 802
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz w soboty w godzinach 10-14
W przypadku wszystkich modeli możemy zaproponować już zregenerowane tylne belki na tzw. wymianę. Twoje auto dzięki temu spędzi u mechanika jedynie kilka godzin na czas wymiany belki.

Na terenie całego kraju dysponujemy warsztatami, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć, aby zdemontować i zamontować swoją tylną belkę.

Żywotność zregenerowanej belki jest zbliżona do żywotności belki fabrycznie nowej.
Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że posiadamy część nową, na gwarancji i możemy mieć pewność, że taka tylna belka spełnia wszelkie wymogi, jeżeli chodzi o geometrię, jakość materiałów z których jest wykonana itd.

Podstawowym problemem wiążącym się z zakupem nowej
tylnej belki jest jej wysoki koszt. Tak jak już to zaznaczyliśmy myśląc o zakupie nowej tylnej belki, jako jedyne rozwiązanie w tym temacie rozpatrujemy zakup tylko i wyłącznie tylnej belki ORYGINALNEJ. Jakiekolwiek podróbki powinniśmy zdecydowanie i stanowczo pozostawić poza kręgiem naszych zainteresowań, albowiem akurat ten podzespół ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze, zarówno nasze, naszych pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Nie możemy w tym akurat aspekcie dać skusić się atrakcyjnej cenie.

Pamiętajmy - dobra jakość, oryginalne części, solidne wykonanie muszą mieć swoją cenę. Porównajmy sami cenę

tylnej belki do Renaulta

,

tylnej belki do Peugeota

i

tylnej belki do Citroena

z analogicznymi podróbkami tych częściami, zwróćmy uwagę na cenę i sami odpowiedzmy sobie na pytanie, jaka jest jakość podróbek i zamienników nieoryginalnych.

Warto również dodać, że

regeneracja tylnej belki

nieoryginalnej jest niemożliwa.

Obsługujemy klientów z terenu całego województwa

małopolskiego

:

Kraków Olkusz Chrzanów Wolbrom Miechów Proszowice Bochnia Nowy Sącz Niepołomice Dobczyce Myślenice Wadowice Oświęcim Andrychów Kęty Maków Podhalański Sucha Beskidzka Kalwaria Zebrzydowska Tarnów Brzesko Dąbrowa Tarnowska Tuchów Czuchów Krynica Stary Sącz Limanowa   Nowy Targ Zakopane Rabka Mszana DolnaObsługujemy klientów z terenu całego województwa

świętokrzyskiego

:

Kielce Staszów Szydłów Łagów Chmielnik Busko-Zdrój Pińczów Opatów Jędrzejów Włoszczowa  Skarżysko Kamienna Końskie Stąporków Starachowice Ostrowiec Świętokrzyski Tarłów Ożarów Sandomierz Koprzywnica

Gwarancja 2 lata!
regeneracja tylnej belki
regeneracja belki tylnej
Jeżeli zastanawiasz się, czy regeneracja tylnej belki w Twoim samochodzie to dobre rozwiązanie, koniecznie weź pod uwagę co dzięki temu zyskujesz

Do naprawy wykorzystujemy jedynie części renomowanych producentów.

Cena, jaką płacisz jest dużo niższa, niż zakup nowej tylnej belki.

Napraw dokonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Otrzymujesz gwarancję na piśmie od firmy istniejącej na polskim rynku wiele lat.
Jeżeli zależy Ci na czasie i chciałbyś samodzielnie dostarczyć tylną belkę z Twojego samochodu do firmy kurierskiej współpracującej z nami, to informujemy, iż w Krakowie firma ta mieści się przy ulicy Pilotów, nieco na południowy-wschód od drogi krajowej numer 7 i jednocześnie nieco na północ od Wisły.

Z kolei w Kielcach firma ta mieści się przy ulicy Przemysłowej, na południowy-zachód od samych Kielc, pomiędzy drogami S7 i 73.
  • tylna belka po regeneracji 2
  • regeneracja tylnej belki