REGENERACJA TYLNEJ BELKI OLSZTYN BIAŁYSTOK

PEUGEOT - RENAULT - CITROEN
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
W przypadku wszystkich modeli możemy zaproponować już zregenerowane tylne belki na tzw. wymianę. Twoje auto dzięki temu spędzi u mechanika jedynie kilka godzin na czas wymiany belki.

Na terenie całego kraju dysponujemy warsztatami, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć, aby zdemontować i zamontować swoją tylną belkę.

Żywotność zregenerowanej belki jest zbliżona do żywotności belki fabrycznie nowej.
Dlaczego nie powinniśmy kupować używanej tylnej belki

Podobnie, jak zakup
tylnej belki nieoryginalnej, jest to rozwiązanie dość ryzykowne. Jedynym plusem jest atrakcyjna cena, która jednak tylko pozornie będzie dla nas korzystna.

Podstawowe ryzyka, jakie wiążą się z zakupem używanej
tylnej belki to:

- tylna belka pochodzić może z samochodu wypadkowego - w tej sytuacji istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że nie posiada ona właściwej geometrii, co nie zawsze jest możliwe podczas zakupu tylnej belki, szczególnie, jeśli chcemy
tylną belkę kupić na aukcji internetowej. Nawet dokonując inspekcji wizualnej tylnej belki przed jej zakupem nie zawsze na oko jesteśmy w stanie ocenić, czy jest to część sprawna pod omawianym względem.

-
tylna belka, którą chcemy kupić została zdemontowana dawno temu i nie była zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi - to z kolei powoduje, że wilgoć dokładnie już spenetrowała jej wnętrze i poszczególne tworzące ją podzespoły i jedynie kwestią niezbyt długiego czasu jest pojawienie się tak znacznej korozji, która spowoduje że będziemy zmuszeni do regeneracji tylnej belki po raz kolejny (jeśli będzie to oczywiście możliwe).

-
tylna belka, którą kupimy jest wyeksploatowana do tego stopnia, że jej stan techniczny nie jest wcale lepszy, niż stan naszej dotychczasowej tylnej belki - jak się sami domyślamy wkrótce czeka nas kolejny wydatek.

Obsługujemy klientów z terenu całego województwa

warmińsko-mazurskiego

:

Olsztyn Dobre Miasto Lidzbark Warmiński Górowo Iławeckie Jeziorany Bartoszyce Kętrzyn Mrągowo Biskupiec Barczewo Szczytno Nidzica Działdowo Lidzbark Iława Ostróda Morąg Olsztynek Elbląg Braniewo Orneta Pasłęk Młynary Ełk Węgorzewo Giżycko Pisz Kalinowo Orzysz Mikołajki RynObsługujemy klientów z terenu całego województwa

podlaskiego

:

Białystok Suchowola Korycin Dąbrowa Białostocka Sokółka Hajnówka Bielsk Podlaski Siemiatycze Brańsk Ciechanowie, Tykocin Knyszyn Goniądz Suwałki Sejny Augustów Rajgród Grajewo Szczuczyn Łomża Nowogród Stawiski Kolno Zambrów Wysokie Mazowieckie

Gwarancja 2 lata!
regeneracja tylnej belki
regeneracja belki tylnej
Jeżeli zastanawiasz się, czy regeneracja tylnej belki w Twoim samochodzie to dobre rozwiązanie, koniecznie weź pod uwagę co dzięki temu zyskujesz

Do naprawy wykorzystujemy jedynie części renomowanych producentów.

Cena, jaką płacisz jest dużo niższa, niż zakup nowej tylnej belki.

Napraw dokonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Otrzymujesz gwarancję na piśmie od firmy istniejącej na polskim rynku wiele lat.
Mamy świadomość, że w niektórych przypadkach czas regeneracji i dostarczenia do nas belki ma ogromne znaczenie dla naszych klientów - z tego powodu można samemu przywieźć swoją część do firmy kurierskiej, która z kolei dostarczy belkę do nas. W Olsztynie firma ta mieści się przy Alejach Marszałka Józefa Piłsudskiego, na północ od jeziora Skanda. Z kolei w Białymstoku firma ta ma siedzibę przy ulicy Przędzalnianej, czyli w północno-zachodniej części Białegostoku, w okolicach drogi krajowej numer 8.
  • tylna belka po regeneracji 3
  • regeneracja tylnej belki