REGENERACJA TYLNEJ BELKI WARSZAWA

PEUGEOT - RENAULT - CITROEN
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
W przypadku wszystkich modeli możemy zaproponować już zregenerowane tylne belki na tzw. wymianę. Twoje auto dzięki temu spędzi u mechanika jedynie kilka godzin na czas wymiany belki.

Na terenie całego kraju dysponujemy warsztatami, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć, aby zdemontować i zamontować swoją tylną belkę.

Żywotność zregenerowanej belki jest zbliżona do żywotności belki fabrycznie nowej.
W tej części omawiamy niektóre uszkodzenia

tylnej belki

, mogące pojawić się w określonych przypadkach. Nie wyczerpuje to oczywiście całości tematu, gdyż niekiedy zdarzają się inne, indywidualne przypadki w ramach samochodów

Peugeot

,

Citroen

i

Renault

. Dla uzyskania większej ilości informacji na temat uszkodzeń tylnych belek i alternatyw rozwiązania problemu proponujemy skorzystać z menu i zakładki - o

tylnych belkach

-

Spośród najczęstszych usterek tylnej belki możemy wyróżnić kilka obszarów, które powodują, że zawieszenie auta nie jest sprawne w stu procentach i kwalifikuje się do regeneracji lub całkowitej wymiany. Obszarami tymi jest naturalne zużycie tylnej belki, udział auta w kolizji lub wypadku lub nieumiejętna regeneracja tylnej belki.

Wyeksploatowanie tylnej belki na skutek normalnego użytkowania i jest rzeczą normalną po przejechaniu określonej ilości kilometrów. Przyczyną tego stanu rzeczy może być wilgoć, która gromadzi się wewnątrz poszczególnych elementów składowych tylnej belki (dotyczy to szczególnie łożysk i czopów) przyczynia się do powstania i rozwoju korozji, skutkiem czego są niepokojące dźwięki dochodzące z tylnego zawieszenia takie, jak skrzypienie, trzeszczenie i inne. Efektem rozwijającej się korozji jest pojawienie się i powiększanie luzów pomiędzy poszczególnymi elementami tylnej belki, co z kolei skutkuje utratą geometrii kół tylnych. W zależności od marki auta, rodzaju zawieszenia i stanu zaawansowania korozji pochylenie kół może przybierać różny kierunek i kąt odchylenia od nominału.

Regeneracja tylnej belki

na tym etapie zużycia jest najczęściej możliwa.

Kolejny możliwy obszar niesprawności tylnej belki wiąże się udziałem auta w kolizji lub wypadku. W tej sytuacji tylna belka może ulec skrzywieniu, pęknięciu mogą ulec drążki stabilizacyjne, czy inne elementy tylnej belki. W takim przypadku w strukturze belki i elementów ją tworzących pojawić mogą się uszkodzenia materiału niewidoczne gołym okiem, które mogą dyskwalifikować belkę do regeneracji lub jakiejkolwiek naprawy.

Następne możliwe źródło problemów z tylną belką to jej nieumiejętna regeneracja. Ma to niestety dość często miejsce, w sytuacji, gdy za naprawę zabierają się osoby nie posiadające stosownego doświadczenia i narzędzi. Efektem tych pseudo-napraw mogą być skrzywienia tylnej belki, zespawania poszczególnych jej elementów, uszkodzenia na skutek nadużywania młotka i inne tego typu efekty. Regeneracja tylnej belki po takich działaniach nie zawsze jest możliwa.

Obsługujemy klientów z terenu całego województwa

mazowieckiego

:

Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki Płońsk Mława Ciechanów Chorzele Grodzisk Mazowiecki Maków Mazowiecki Myszyniec Ostrołęka Ostrów Mazowiecka Wyszków Pułtusk Łochów Węgrów Sokołów Podlaski Siedlce Mińsk Mazowiecki Kałuszyn Łosice Garwolin Otwock Góra Kalwaria Grójec Mszczonów Płock Żyrardów Sochaczew Glinojeck Przasnysz Wyszogród Płońsk Raciąż Pruszków Sierpc Drobin Różan Gostynin Radom Białobrzegi Nowe Miasto Kozienice Pionki Iłża Lipsko Zwoleń Szydłowiec Przysucha Skaryszew

Gwarancja 2 lata!
regeneracja tylnej belki
regeneracja belki tylnej
Jeżeli zastanawiasz się, czy regeneracja tylnej belki w Twoim samochodzie to dobre rozwiązanie, koniecznie weź pod uwagę co dzięki temu zyskujesz

Do naprawy wykorzystujemy jedynie części renomowanych producentów.

Cena, jaką płacisz jest dużo niższa, niż zakup nowej tylnej belki.

Napraw dokonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Otrzymujesz gwarancję na piśmie od firmy istniejącej na polskim rynku wiele lat.
Twoje miejsce zamieszkania nie ma wpływu na możliwość skorzystania z naszych usług. Jeśli interesuje Cię

regeneracja tylnej belki

możesz odwiedzić swojego mechanika, aby dokonał demontażu tej części i przesłał ją do naszego serwisu. Jeśli nie masz zaufanego warsztatu samochodowego skontaktuj się z nami - pomożemy wybrać Ci odpowiedni serwis. W całej Polsce współpracuje z nami na chwilę obecną ponad 160 godnych zaufania warsztatów samochodowych, które mogą tylną belkę wymontować, przesłać do nas do regeneracji i zamontować w Twoim samochodzie.
  • tylna belka po regeneracji 1
  • regeneracja tylnej belki