Regeneracja turbosprężarek Chojnice
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Chojnice - naprawa turbinSpośród szeregu oferowanych przez nas usług,

regeneracja turbosprężarek

samochodowych cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to chociażby z faktu, że turbiny są coraz częściej i powszechniej stosowane przez producentów samochodów. Chęć zmniejszenia pojemności skokowej silnika i jednoczesne zachowanie mocy auta rodzą konieczność zastosowania turbosprężarki. Powoduje to, że podzespoły te coraz częściej możemy spotkać w autach posiadających silniki benzynowe. Turbosprężarka jest podzespołem dosyć żywotnym, jednakże mało odpornym na działanie niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych. Orientacyjny przebieg, po którym regeneracja turbosprężarki z reguły jest przez nas realizowana, to na ogół wartość około 200 000 kilometrów.

Oczywiście wartość ta mogłaby być znacząco większa, jednakże kierowcy niestety niekiedy sami poprzez lekceważenie systematycznej wymiany oleju wraz z wszystkimi filtrami wpływają na skrócenie żywotności turbosprężarki. Oczywiście wymiana oleju silnikowego w większych odstępach, niż zalecane wpływa niekorzystnie także na żywotność silnika. Pozorne oszczędności wiążące się z rzadszą wymianą oleju, niż powinno to być wykonane bardzo szybko zemszczę się na kierowcy koniecznością wydania pieniędzy na regenerację turbosprężarki lub remont silnika. Z tej właśnie przyczyny nie powinniśmy na tym obszarze eksploatacji samochodu oszczędzać.

Regeneracja turbosprężarek

samochodowych przez nas realizowana przywraca im całkowitą sprawność techniczną i kończy się udzieleniem pisemnej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Chojnice
regeneracja turbosprężarek w Chojnicach
regeneracja turbosprężarek pod Chojnicami
regeneracja turbosprężarek w okolicach Chojnic
regeneracja turbosprężarek Chojnice montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Chojnice serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Chojnice
turbosprężarka do regeneracji Chojnice naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Chojnice
turbosprężarka regeneracja w Chojnicach
turbosprężarka regeneracja pod Chojnicami
turbosprężarka regeneracja w okolicach Chojnic
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Słupsk, Kościerzyna, Reda, Rumia, Gdynia, Łeba, Pruszcz-Gdański, Skurcz, Człuchów, Czersk, Lębork, Sopot, Tczew, Starogard-Gdański, Chojnice, Prabuty, Nowy-Dwór-Gdański, Wejherowo, Czarna-Woda, Malbork, Bytów, Sztum, Gdańsk, Miastko, Ustka, Kwidzyn, Dzierzgoń.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Chojnice
turbosprężarka regenerowanie montaż Chojnice
turbosprężarki regeneracja i naprawa Chojnice
turbosprężarki regenerowanie w Chojnicach
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress