Regeneracja turbosprężarek Elbląg
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Elbląg - naprawa turbinSpośród szeregu różnorodnych usług dostępnych na rynku motoryzacyjnym,

regeneracja turbosprężarek

samochodowych cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że turbiny są montowane zarówno w samochodach posiadających silniki diesla, jak i w tych zasilanych benzyną. Zarówno orientacyjna żywotność tego podzespołu, typowe usterki oraz charakterystyczne objawy dla obydwu typów turbosprężarek są do siebie podobne. Coraz powszechniejsze stosowanie turbosprężarek w samochodach wynika z faktu, że producenci aut starają się zmniejszać pojemność skokową silnika i dla zachowania dotychczasowej mocy auta lub nawet jej zwiększenia można zastosować turbosprężarkę. Idea wykorzystania tego komponentu polega na tym, że gazy spalinowe napędzają wirniki łopatki turbosprężarki i jednocześnie łopatki koła kompresji na tym samym wałku powodują kompresowanie powietrza, które dostaje się w dalszej części procesu do komory spalania.

Dzięki temu uzyskujemy efekt zwiększenia ilości powietrza dostającego się do cylindrów samochodu. Turbosprężarki to urządzenia długowieczne, niemniej jednak bardzo podatne na różnego rodzaju zaniedbania ze strony kierowców. Szczególnie zbyt rzadka wymiana oleju i jego filtra, a także zbyt rzadka wymiana filtra powietrza przyczyniają się do szybszego zużycia tego podzespołu. Pamiętajmy również o tym, że bardzo negatywnie na turbinę wpływa gaszenie silnika, gdy ten pracuje jeszcze na podwyższonych obrotach. Jeżeli zajdzie taka konieczność i

regeneracja turbosprężarki

samochodowej w przypadku Twojego auta jest niezbędna, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Elbląg
regeneracja turbosprężarek w Elblągu
regeneracja turbosprężarek pod Elblągiem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Elbląga
regeneracja turbosprężarek Elbląg montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Elbląg serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Elbląg
turbosprężarka do regeneracji Elbląg naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Elbląg
turbosprężarka regeneracja w Elblągu
turbosprężarka regeneracja pod Elblągiem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Elbląga
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Pisz, Nidzica, Kalinowo, Ryn, Ostróda, Młynary, Szczytno, Orzysz, Olsztynek, Giżycko, Lidzbark-Warmiński, Iława, Dobre-Miasto, Barczewo, Ełk, Bartoszyce, Braniewo, Morąg, Jeziorany, Lidzbark, Kętrzyn, Orneta, Węgorzewo, Mrągowo, Pasłęk, Górowo-Iławeckie, Elbląg, Mikołajki, Biskupiec, Działdowo, Olsztyn.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Elbląg
turbosprężarka regenerowanie montaż Elbląg
turbosprężarki regeneracja i naprawa Elbląg
turbosprężarki regenerowanie w Elblągu
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Olsztynek

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Mrągowo

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Kętrzyn

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Braniewo

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Giżycko

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Iława

Każda regeneracja turbiny składa się z kilku etapów i każdy z nich jest równie istotny z punktu widzenia całości pracy i poprawności czynności regeneracyjnych. Pierwszą fazą jest zawsze kontrola i diagnostyka trafiającego do nas podzespołu w celu odpowiedzi na pytanie, czy jego naprawa i regeneracja jest rzeczywiście konieczna. Jeżeli tak, to w dalszym kroku każda trafiające do nas turbina jest demontowana i rozkręcania na czynniki pierwsze. Kolejne prace wiążą się z wymianą elementów uszkodzonych i zużytych, w dalszej części turbina jest składana i poddawana wyważeniu oraz kontroli poprawności wykonania wszystkich działań naprawczych i serwisowych. Tylko wtedy może zostać przekazana odbiorcy, jeżeli pomyślnie przejdzie wszystkie testy i sprawdziany.
© 2011 by - Aquaress