Regeneracja turbosprężarek Gdynia
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Gdynia - naprawa turbinBardzo istotnym aspektem, na który zwracają uwagę kierowcy zainteresowani usługą, jaką jest

regeneracja turbosprężarki

samochodowej stanowi fakt gwarancji i żywotności tego podzespołu po zregenerowaniu. Otóż gwarancja przez nas udzielana nie obejmuje limitu kilometrów w czasie jej trwania. Aby jednak mogła ona zostać uznana w razie takiej konieczności, niezbędne jest spełnienie podstawowego warunku, jakim jest usunięcie wszelkich mankamentów wskazanych przez nas w raporcie diagnostycznym dołączonym do zregenerowanej turbiny. Otóż turbosprężarka jest elementem o teoretycznie bardzo długiej żywotności, jednakże mało odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Różnego rodzaju zanieczyszczenia w oleju czy powietrzu trafiające do turbosprężarki wpływają na obniżenie jej żywotności.

Oprócz tego warto jest pamiętać o tym, że po zamontowaniu nawet fabrycznie nowej turbosprężarki w miejsce starej i uszkodzonej, lecz bez usunięcia mankamentów w pracy silnika i jego osprzętu również i ten podzespół, chociaż fabrycznie nowy, bardzo szybko ulegnie wyeksploatowaniu lub uszkodzeniu. Z tej właśnie przyczyny, aby gwarancja obowiązywała konieczne jest po otrzymaniu zregenerowanej turbosprężarki nie tylko dokonanie wymiany oleju wraz z filtrami, ale także wyeliminowanie niedociągnięć po stronie silnika i osprzętu w zakładzie mechaniki samochodowej. Gdy tych zasad będziemy rygorystycznie przestrzegać, to

regeneracja turbosprężarki

samochodowej w naszym przypadku najprawdopodobniej nigdy więcej nie będzie musiała zostać ponownie wykonana.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Gdynia
regeneracja turbosprężarek w Gdyni
regeneracja turbosprężarek pod Gdynią
regeneracja turbosprężarek w okolicach Gdyni
regeneracja turbosprężarek Gdynia montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Gdynia serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Gdynia
turbosprężarka do regeneracji Gdynia naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Gdynia
turbosprężarka regeneracja w Gdyni
turbosprężarka regeneracja pod Gdynią
turbosprężarka regeneracja w okolicach Gdyni
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Rumia, Lębork, Wejherowo, Sztum, Słupsk, Kwidzyn, Bytów, Reda, Malbork, Miastko, Tczew, Sopot, Dzierzgoń, Gdańsk, Nowy-Dwór-Gdański, Ustka, Kościerzyna, Skurcz, Pruszcz-Gdański, Czarna-Woda, Czersk, Gdynia, Łeba, Prabuty, Człuchów, Chojnice, Starogard-Gdański.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Gdynia
turbosprężarka regenerowanie montaż Gdynia
turbosprężarki regeneracja i naprawa Gdynia
turbosprężarki regenerowanie w Gdyni
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress