Regeneracja turbosprężarek Gniezno
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Gniezno - naprawa turbinW naszym zakładzie centralnym z powodzeniem od wielu już lat realizujemy bardzo popularną usługę, którą jest

regeneracja turbosprężarek

samochodowych. Wysokie zainteresowanie tą właśnie czynnością wiąże się z tym, że turbiny są montowane zarówno w samochodach posiadających silniki diesla, jak i coraz powszechniej w samochodach wyposażonych w jednostki benzynowe. Oprócz tego możemy zaobserwować ogólną tendencję polegającą na tym, że producenci samochodów zmniejszają pojemność skokową silnika. Aby utrzymać moc samochodu na dotychczasowym poziomie lub nawet ją zwiększyć konieczne jest zastosowanie innych rozwiązań, chociażby w postaci zamontowania turbosprężarki. Podzespół ten dokonuje kompresji powietrza trafiającego do komory spalania, przez co proces zachodzący w cylindrach silnika jest o wiele bardziej efektywny. Oczywiście podobnie jak każdy inny podzespół, tak i turbosprężarki ulegają procesowi zużycia, co odbywa się najczęściej na skutek działania niekorzystnych czynników zewnętrznych tkwiących po stronie silnika i jego osprzętu. Teoretycznie, gdyby turbina pracowała w warunkach idealnych, to jej żywotność mogłaby być nawet większa, niż żywotność silnika.

W praktyce jednak tak się nie dzieje, gdyż różnego rodzaju zaniedbania ze strony kierowców oraz złe nawyki w czasie jazdy negatywnie wpływają na stan techniczny i kondycję turbosprężarki. Szczególnie zaniedbywanie systematycznej wymiany oleju silnikowego oraz filtrów tego właśnie oleju i filtra powietrza wpływają bardzo źle na żywotność łożysk turbosprężarki i stan łopatek wirnika. W którymś momencie zużycia tych elementów turbosprężarka daje tak intensywne objawy zużycia, że dalsza eksploatacja samochodu jest praktycznie niemożliwa. W takim przypadku należy przede wszystkim w pierwszej kolejności wykonać diagnostykę, aby upewnić się, czy rzeczywiście turbina jest za te objawy odpowiedzialna i w dalszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najwłaściwszy wariant realizacji czynności naprawczych. W każdym jednak przypadku

regeneracja turbosprężarek

samochodowych pozwoli na to, aby podzespoły te odzyskały swoje pierwotne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Gniezno
regeneracja turbosprężarek w Gnieźnie
regeneracja turbosprężarek pod Gnieznem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Gniezna
regeneracja turbosprężarek Gniezno montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Gniezno serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Gniezno
turbosprężarka do regeneracji Gniezno naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Gniezno
turbosprężarka regeneracja w Gnieźnie
turbosprężarka regeneracja pod Gnieznem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Gniezna
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Środa-Wielkopolska, Złotów, Czarnków, Odolanów, Konin, Szamotuły, Leszno, Jastrowie, Grodzisk-Wielkopolski, Gostyń, Krotoszyn, Wolsztyn, Sompolno, Pniewy, Słupca, Rawicz, Gniezno, Piła, Śrem, Kalisz, Rychwał, Tuliszków, Koło, Poznań, Chodzież, Września, Trzemeszno, Jarocin, Ostrów-Wielkopolski, Turek, Oborniki.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Gniezno
turbosprężarka regenerowanie montaż Gniezno
turbosprężarki regeneracja i naprawa Gniezno
turbosprężarki regenerowanie w Gnieźnie
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress