Regeneracja turbosprężarek Gorzów Wielkopolski
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Gorzów Wielkopolski - naprawa turbinWykonywana przez nasz zakład centralny od wielu lat

regeneracja turbosprężarek

samochodowych to seria zabiegów technologicznych, które przywracają pełną sprawność techniczną oraz pełne walory użytkowe trafiającym do nas turbinom. W pierwszej kolejności turbosprężarka jest rozkładana na czynniki pierwsze i poszczególne jej komponenty są poddawane badaniom i kontroli mającej na celu wskazać przyczyny zużycia lub usterki turbosprężarki. Poszczególne elementy pracujące w sposób mechaniczny, a kwalifikujące się do wymiany są w dalszym kroku zastąpione częściami zamiennymi fabrycznie nowymi. Istotnym elementem jest jakość w naszej pracy i dlatego właśnie korzystamy tylko i wyłącznie z części zamiennych oraz komponentów pochodzących od renomowanych światowych wytwórców. Żywotność turbosprężarek opuszczających nasz zakład jest porównywalna z żywotnością turbosprężarek fabrycznie nowych.

Orientacyjne ich przebiegi to dystans około 200 000 kilometrów i najczęściej przy podobnym przebiegu turbiny trafiają do naszego zakładu w celu ich zregenerowania. Wartość ta ma charakter orientacyjny i jest pewnego rodzaju uśrednieniem, gdyż w zależności od stylu jazdy kierowcy dystans ten może być zarówno znacznie większy, jak i znacznie niższy. Kluczowym elementem jest tutaj dbałość o systematyczną wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem, wymiana filtra powietrza, właściwe nawyki podczas jazdy, a także regularna kontrola stanu i kondycji turbosprężarki pod kątem prawidłowości zamocowań wszystkich rur i przewodów dolotowych i wylotowych. Jeżeli okaże się, że

regeneracja turbosprężarki

Twojego auta jest konieczna, zachęcamy do wykonania telefonu do naszych specjalistów i ustalenia wszelkich związanych z tym szczegółów.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Gorzów Wielkopolski
regeneracja turbosprężarek w Gorzowie Wielkopolskim
regeneracja turbosprężarek pod Gorzowem Wielkopolskim
regeneracja turbosprężarek w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego
regeneracja turbosprężarek Gorzów Wielkopolski montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Gorzów Wielkopolski serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Gorzów Wielkopolski
turbosprężarka do regeneracji Gorzów Wielkopolski naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Gorzów Wielkopolski
turbosprężarka regeneracja w Gorzowie Wielkopolskim
turbosprężarka regeneracja pod Gorzowem Wielkopolskim
turbosprężarka regeneracja w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Babimost, Lubsko, Dobiegniew, Ośno-Lubuskie, Gorzów-Wielkopolski, Żary, Krosno-Odrzańskie, Trzciel, Żagań, Nowa-Sól, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce-Krajeńskie, Kostrzyn, Torzym, Cybinka, Gubin, Drezdenko, Witnica, Szprotawa, Świebodzin, Sulęcin, Sulechów, Rzepin, Skwierzyna, Zielona-Góra.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Gorzów Wielkopolski
turbosprężarka regenerowanie montaż Gorzów Wielkopolski
turbosprężarki regeneracja i naprawa Gorzów Wielkopolski
turbosprężarki regenerowanie Gorzów Wielkopolski
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress