Regeneracja turbosprężarek Jarocin
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jarocin - naprawa turbinGdy okaże się, że

regeneracja turbosprężarki

samochodowej jest konieczna, to z całą pewnością momentu wykonania tej operacji nie powinniśmy zbyt długo odwlekać. Wiąże się to z kilkoma istotnymi faktami. Przede wszystkim żadna turbosprężarka w żadnym samochodzie sama nie naprawi się, a jej kondycja będzie jedynie pogarszać się przyczyniając się jednocześnie do ryzyka uszkodzenia innych elementów. Przykładem tego mogą być kanały intercoolera, które na skutek wyrzucania oleju przez nieszczelne ułożyskowanie turbosprężarki mogą kwalifikować się do całkowitej wymiany, co oczywiście będzie rodziło dodatkowe koszty. Oprócz tego warto jest pamiętać o tym, że turbosprężarka dająca oznaki niesprawności nie zawsze musi kwalifikować się do regeneracji. Jako przykład możemy podać tutaj charakterystyczne objawy w postaci gwizdów i syku powietrza dochodzące do uszu kierowcy w momencie dodawania gazu.

Bardzo często objaw ten jest powodowany przez nieszczelny układ zasilający turbosprężarkę powietrzem. Jeżeli będziemy objaw ten lekceważyć, to w którymś momencie wraz z powietrzem zasysanym do turbiny może przedostać się jakieś większe ciało obce znajdujące się w powietrzu i uszkodzić łopatki wirnika. Wtedy oczywiście bez zregenerowania turbiny nie obejdzie się. Gdybyśmy jednak natychmiast po usłyszeniu tego objawu odwiedzili mechanika i usunęli nieszczelność w układzie dolotowym, to istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo tego, że z turbiną wszystko będzie w porządku i jej naprawa lub serwisowanie nie będzie konieczne. Z tego właśnie powodu w przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek symptomów lub objawów wskazujących na problem z turbodoładowaniem w samochodzie powinniśmy w miarę szybko odwiedzić mechanika samochodowego i ewentualne objawy zdiagnozować. Dzięki odpowiedniemu działaniu i dbałości o samochód może okazać się, że

regeneracja turbosprężarki

samochodowej wcale nie będzie konieczna.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Jarocin
regeneracja turbosprężarek w Jarocinie
regeneracja turbosprężarek pod Jarocinem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Jarocina
regeneracja turbosprężarek Jarocin montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Jarocin serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Jarocin
turbosprężarka do regeneracji Jarocin naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Jarocin
turbosprężarka regeneracja w Jarocinie
turbosprężarka regeneracja pod Jarocinem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Jarocina
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:


Ostrów-Wielkopolski, Gostyń, Gniezno, Września, Słupca, Piła, Leszno, Turek, Tuliszków, Wolsztyn, Poznań, Sompolno, Szamotuły, Krotoszyn, Koło, Odolanów, Chodzież, Czarnków, Konin, Środa-Wielkopolska, Złotów, Oborniki, Rawicz, Jastrowie, Śrem, Trzemeszno, Grodzisk-Wielkopolski, Rychwał, Jarocin, Kalisz, Pniewy.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Jarocin
turbosprężarka regenerowanie montaż Jarocin
turbosprężarki regeneracja i naprawa Jarocin
turbosprężarki regenerowanie w Jarocinie
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress