Katowice regeneracja turbin naprawa turbosprężarek

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Katowice regeneracja turbin naprawa turbosprężarek


Realizowana w naszym zakładzie usługa, jaką jest

regeneracja turbin

pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał swoje pierwotne walory użytkowe i sprawność techniczną. Nasza usługa to tak na dobrą sprawę rekonstrukcja turbosprężarki, a wiąże się to z tym, że podczas naszych zabiegów wymieniamy wszystkie znajdujące się we wnętrzu turbosprężarki elementy. Sporadycznym przypadkiem jest sytuacja, gdy turbosprężarka nie wymaga wymiany wszystkich znajdujących się w jej wnętrzu elementów, lecz jedynie niektórych z nich. Oczywiście to wszystko jest uzależnione od kondycji danej turbosprężarki, gdyż każdy przypadek jest indywidualny. Z całą jednak pewnością możemy stwierdzić, że wykonanie naszej usługi pozwoli przywrócić samochodowi jego pierwotną moc, o ile jej spadek był wywołany wadliwie działającą turbosprężarką. Oczywiście nie polecamy w przypadku problemów z tym podzespołem kupować części zamiennych na szrocie, gdyż nigdy nie wiemy, jaka będzie ich kondycja. Tak więc, jeżeli interesuje Cię

regeneracja turbosprężarki

i zamieszkujesz

Katowice

, to zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Każdy Klient, który otrzyma od nas zregenerowaną turbosprężarkę oprócz gwarancji i raportu wyważenia otrzyma od nas także dokument będący raportem na temat tego, jaka mogła być przypuszczalna przyczyna awarii turbosprężarki. Do tego dokumentu proponujemy podejść w sposób bardzo poważny, z tego względu, że bardzo często awaria turbosprężarki jest skutkiem usterki jakiegoś elementu z osprzętu silnika lub wynika ze złej jakości oleju lub zbyt rzadkiej wymiany filtra powietrza. Czynniki zewnętrzne oddziałujące na turbosprężarkę mogą niestety spowodować uszkodzenie, a pozostawienie ich bez interwencji mechanika przyczyni się do tego, turbosprężarka po zamontowaniu znów ulegnie uszkodzeniu. I nie ma tutaj znaczenia, czy zamontujemy turbosprężarkę zregenerowaną, czy fabrycznie nową.
Plusy wykonania regeneracji turbosprężarki

Cena regeneracji turbosprężarki jest niewielka w porównaniu z kwotą, którą trzeba byłoby wydać na kupno części fabrycznie nowej.

Czas regeneracji turbiny jest relatywnie krótki i nie wymaga długiego wyłączenia samochodu z ruchu.

Regeneracja turbin kończy się zawsze udzieleniem pisemnej gwarancji potwierdzającej profesjonalne wykonanie usługi oraz jej wysoką jakość.

Regeneracja turbiny pozwoli na to, aby element ten odzyskał swoją całkowitą sprawność techniczną i pełne walory użytkowe, do poziomu dokładnie takiego, jaki mają części nowe.

Regeneracja turbosprężarki pozwoli na odzyskanie przez ten podzespół pełnej żywotności i sprawności, co będzie skutkowało tym, że przebieg takiego elementu będzie porównywalny do przebiegu i żywotności części nowej.

Jeżeli zamieszkujesz Katowice lub miejscowości w pobliżu, zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem.
Minusy kupna turbiny używanej
Wielu kierowców mających problem z turbodoładowaniem swojego auta rozważa opcję zakupu części używanej. Tymczasem okazuje się, że regeneracja turbiny będzie w stanie problem ten rozwiązać znacznie efektywniej. Będzie to wynikać przede wszystkim z tego, że używana turbosprężarka jest już w jakimś stopniu wyeksploatowana. Nigdy nie wiemy, jaki jest jej rzeczywisty przebieg. Żaden właściciel szrotu nie udzieli nam dokładnej informacji, gdyż z reguły sam ich nie posiada. Turbosprężarka podczas użytkowania ulega naturalnemu procesowi zużycia, co może być dodatkowo pogłębione poprzez zaniedbania ze strony kierowcy auta w postaci zaniechania cyklicznej wymiany oleju silnikowego wraz ze wszystkimi filtrami. W takim przypadku turbina, którą potencjalnie kupimy na szrocie będzie z pewnością w opłakanym stanie i będzie bardziej kwalifikowała się na złom lub do regeneracji, niż do montażu w jakimkolwiek aucie. Z tej właśnie przyczyny warto jest pamiętać, że kupno używanej turbosprężarki nie rozwiązuje problemu. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za

regeneracją turbiny

dotychczas posiadanej jest to, że każdy nasz odbiorca w ramach usługi podstawowej otrzyma raport diagnostyczny, z którego będzie wynikało, co uszkodziło naszą dotychczas posiadaną turbinę. Po wyeliminowaniu wszystkich niedomagań w zakresie pracy silnika i jego osprzętu będzie można mieć absolutną pewność, że turbina w aucie będzie służyła przez bardzo długi okres czasu, porównywalny z częścią oryginalnie zamontowaną fabrycznie. Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty okazuje się, że regeneracja turbiny jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem problemu z tym właśnie podzespołem, a z całą pewnością o wiele lepszym, niż kupno części używanej.
Dlaczego regeneracja turbin?
Oferowane w naszym zakładzie centralnym usługi kończą się tym, że podzespoły powracają do swoich pełnych walorów technicznych i użytkowych.

Regeneracja turbiny

samochodowej jest bardzo dobrym tego przykładem. Wynika to z faktu, że podczas wszystkich naszych prac naprawczych realizujemy je z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn i urządzeń. Przykładem tego może być maszyna do wyważania wałka turbosprężarki przed jej złożeniem. Ponieważ wałek ten obraca się z bardzo wysoką prędkością, to jakiekolwiek nierównomierności rozłożeniu masy mogłoby doprowadzić do jego uszkodzenia. Z tej właśnie przyczyny bardzo istotne jest zastosowanie tego właśnie urządzenia w trakcie profesjonalnie wykonywanej regeneracji. Kolejnym plusem regeneracji turbosprężarek jest to, że cena takiego rozwiązania jest o wiele bardziej korzystna, niż koszt kupna części fabrycznie nowej. Nie wspominamy tutaj nawet o kupnie używanych turbin na szrocie, gdyż z naszego wieloletniego doświadczenia jednoznacznie wynika, że opcję taką można porównać do kupna kawałka złomu na szrocie, który z całą pewnością wkrótce lub nawet od razu będzie nadawał się do wyrzucenia lub naprawy.

Najważniejszą jednak zaletą zregenerowania turbiny jest to, że każdy kierowca w ramach opłaty podstawowej otrzymuje szczegółowy raport diagnostyczny wskazują na to, co doprowadziło do uszkodzenia dotychczas posiadanego podzespołu. Trzeba wiedzieć, że każda turbina ulega uszkodzeniu na skutek działania niekorzystnych czynników zewnętrznych różnego rodzaju. Zatem niedomagania w pracy silnika i jego osprzętu niekorzystnie wpływają na turbosprężarkę. Co więcej, zaniedbania w zakresie wymiany oleju silnikowego wraz z filtrami również bardzo mocno skracają żywotność każdej turbiny. Z tej właśnie przyczyny trzeba pamiętać o regularnym serwisowaniu auta, gdyż z całą pewnością każdy podzespół na tym skorzysta. Gdy wykonasz stosowną diagnostykę i okaże się, że regeneracja turbiny będzie niezbędna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu poznania wszystkich szczegółów naszej oferty.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
regeneracja turbin Katowice
regeneracja turbin w Katowicach
regeneracja turbiny pod Katowicami
regeneracja turbin w okolicach Katowic
turbosprężarka regeneracja
turbina regenerowanie
turbin regeneracja
turbosprężarki regenerowanie
regeneracja turbosprężarek
regeneracja turbin
regenerowanie turbiny
turbina do regeneracji
turbin regeneracja Katowice
turbiny regeneracja w Katowicach
turbina regeneracja pod Katowicami
turbosprężarka regeneracja w okolicach Katowic
Nasze usługi

regeneracji turbin

możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania uzależnionych w dużej mierze od konkretnego przypadku. Nasz zakład ma zasięg ogólnopolski i jesteśmy logistycznie przygotowani do obsługi Klientów z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Naszymi Klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale także warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, stosujemy specjalistyczne urządzenia, a części zamienne wykorzystywane podczas regeneracji, to oryginalne produkty znanych w branży wytwórców. Z tego powodu, każda opuszczająca nasz zakład turbosprężarko otrzymuje na piśmie dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów, którzy doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania problemu z Państwa turbosprężarką.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski.Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
Bariera w przebiegu samochodu około 200 000 kilometrów jest bardzo charakterystyczna, gdyż na ogół regeneracja turbiny oraz szeregu innych kluczowych komponentów w aucie może być przy tej wartości niezbędna. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że każda część pracująca w sposób mechaniczny w którymś momencie ulega zużyciu i wyeksploatowaniu. W przypadku turbosprężarek, kół dwumasowych i maglownic przebieg wspomnianych 200 000 km jest bardzo charakterystyczny, gdyż uśredniając, na ogół podzespoły trafiają do nas do naszego zakładu centralnego z aut o takim właśnie przebiegu. Oczywiście do tej wartości przebiegu należy podchodzić w sposób rozsądny, gdyż systematyczne serwisowanie auta i dbałość o regularną wymianę oleju, wraz z wszystkimi filtrami z całą pewnością zwiększy żywotność turbosprężarki. Element ten jest teoretycznie długowieczny i mógłby służyć znacznie więcej, niż wspomniałem bariera, jednakże bardzo często kierowcy zaniedbują wykonywania czynności obsługowych i ponoszą tego konsekwencje. Dodatkowo trzeba pamiętać, że z reguły każdy samochód w trakcie cyklu swojego życia przechodzi przez ręce wielu właścicieli i nie wszyscy z nich są zainteresowani dbałością o dobry stan techniczny auta. Turbosprężarka w samochodzie jest podatna na złe smarowanie, co będzie efektem zaniedbania w zakresie wymiany oleju, a także jej łopatki są wrażliwe na zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu trwającym do komory turbiny. Z tego właśnie powodu bardzo istotna jest systematyczna wymiana oleju silnikowego wraz z wszystkimi filtrami w okresach zalecanych przez producenta aut. Gdy wykonasz to sobą diagnostykę i regeneracja turbiny będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem centralnym, aby omówić szczegóły ewentualnej naprawy.
Objawy zużycia turbiny wskazujące na konieczność jej regeneracji
Każdy podzespół samochodowy zanim całkowicie odmówi posłuszeństwa daje różnego rodzaju objawy swojej niesprawności.

Regeneracja turbiny

w samochodzie również wiąże się z różnego rodzaju objawami pojawiającymi się zanim konieczność taka wystąpi. Turbosprężarka bardzo często ulega uszkodzeniu na skutek zaniedbań w zakresie wymiany oleju silnikowego wraz z wszystkimi filtrami i może to skutkować różnego rodzaju uszkodzeniami łożysk i wałka turbosprężarki, co objawiać będzie się poprzez wycieki oleju. Olej ten będziemy mogli zaobserwować po otworzeniu klapy silnika na przewodach zasilających turbosprężarkę. W przypadku znacznego wycieku, plamy oleju pojawią się również na nawierzchni pod naszym autem. Inne dostrzegalne objawy uszkodzenia turbosprężarki to utrata mocy auta i nadmierna emisja spalin z rury wydechowej, czyli popularne kopcenie. Będzie to miało miejsce szczególnie w momencie próby gwałtownego przyspieszenia, chociażby w momencie wyprzedzania innego pojazdu, lub w sytuacji zwiększonego obciążenia podczas holowanie przyczepy, lub pokonywania wzniesień. Dostrzeżenie jakikolwiek niepokojących objawów w pracy turbosprężarki powinno zostać zdiagnozowane, gdyż z całą pewnością element ten sam nie ulegnie naprawie, a wręcz przeciwnie, sytuacja będzie się pogarszała i objawy będą coraz bardziej dotkliwe. W każdym przypadku trafiającego do nas podzespołu regeneracja turbiny przywróci temu elementowi pełną sprawność techniczną i pierwotne walory użytkowe.
Kierowcy, którzy stoją przed dylematem skorzystania z usługi, którą jest regeneracja turbiny w samochodzie zastanawiają się nad innymi opcjami usunięcia kłopotu z układem turbodoładowania w swoim samochodzie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że turbosprężarka w każdym pojeździe jest podzespołem teoretycznie bardzo długowiecznym i żywotnym, a jakiekolwiek uszkodzenia i przyspieszone zużycie to wynik różnego rodzaju zaniedbania ze strony kierowcy i wpływ usterek silnika i jego osprzętu na ten właśnie podzespół. Szczególnie w przypadku zaniedbań w zakresie wymiany oleju i filtra powietrza jest to bardzo odczuwalne dla każdej turbiny. Kierowcy zastanawiają się, czy kupno części na szrocie nie byłoby lepszym rozwiązaniem. Otóż zgodnie z naszym doświadczeniem możemy śmiało i z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że część kupiona na szrocie nie załatwi sprawy. Przede wszystkim z tego powodu, że nie będziemy wiedzieli, co dotychczasową turbosprężarkę uszkodziło lub przyczyniło się do szybkiego zużycia. Montując każdy inny podzespół, nawet nowy również i on będzie narażony na działanie cały czas tych samych negatywnych czynników, które uszkodziły poprzednią turbosprężarkę. W związku z tym nie ma sensu wybierać innej opcji niż regeneracja dotychczas posiadanej turbiny, gdyż korzystając z tego wariantu otrzymujemy raport diagnostyczny, z którego wynika, co w samochodzie jest uszkodzone po stronie silnika lub jego osprzętu lub jakie innego rodzaju zaniedbania ze strony kierowcy doprowadziły do konieczności serwisowania turbiny. Nawet kupując podzespół fabrycznie nowy i montując go w miejsce poprzedniego to samo ryzyko istnieje. Oprócz tego trzeba pamiętać, że kupno podzespołu używanego na szrocie oznacza bardzo często nabycie części o takim samym stanie technicznym, jak nasz dotychczasowy podzespół, a wielu przypadkach stan ten jest znacznie gorszym. Dla kierowcy będzie to oznaczało jedynie wydatek, a problem i tak nie zostanie rozwiązany. Z uwagi na wspomniane argumenty uważamy, że regeneracja turbiny w samochodzie jest bardzo dobrym rozwiązaniem tego problemu i z całą pewnością przyczyni się do bardzo długie eksploatacji tego podzespołu w aucie.
Etapy regeneracji turbin
Bez względu na markę i model pojazdu każdy trafiający do na spód zespół jest traktowany dokładnie według takich samych procedur.

Regeneracja turbin

samochodowych oferowana w naszym układzie centralnym wiąże się z realizacją kilku istotnych czynności. W pierwszej kolejności zawsze jest to diagnostyka i inspekcja podzespołu. Niekiedy zdarzają się takie przypadki, że trafiająca do nas turbosprężarka wcale nie musi zostać zregenerowana, gdyż jest sprawna. Dzieje się tak dlatego, gdyż niektórzy kierowcy po próbie samodzielnego zdiagnozowania lub wizyty w niezbyt wykwalifikowanym warsztacie samochodowym podejmują decyzję o zregenerowaniu tego podzespołu, co nie zawsze jest jednak konieczne. Drugim elementem jest wykonanie raportu diagnostycznego wskazującego na przyczyny uszkodzenia turbiny. Podzespół ten jest bardzo żywotny i długowieczny, ale zawsze psuje się na skutek działania różnego rodzaju czynników zewnętrznych i my w czasie naszych prac wystawiamy diagnozę, co uszkodziło turbinę. Kolejnym etapem regeneracji jest wymiana podzespołów uszkodzonych i zużytych oraz złożenie całej turbosprężarki. W kolejnych etapach dokonuje się testów i kontroli w celu odpowiedzi na pytanie, czy wszystkie czynności regeneracyjne w odniesieniu do turbosprężarki zostały wykonane prawidłowo. Gdy kontrola taka przebiegnie pomyślnie podzespół otrzymuje pisemną gwarancję i jest odsyłany do odbiorcy. W każdym przypadku regeneracja turbin kończy się z odzyskaniem przez te podzespoły pełnej sprawności technicznej i swoich fabrycznych walorów użytkowych.
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
Kierowcy mający problemy z turbodoładowaniem swojego auta zastanawiają się często, który wariant rozwiązania problemu będzie najlepszy. Regeneracja turbosprężarki samochodowej z pewnością stanowi jedno z lepszych rozwiązań w tym zakresie. O ile kupno używanej lub nowej turbosprężarki może problemu nie rozwiązać, o tyle zregenerowanie dotychczasowej z całą pewnością usunie problemy. Wynika to przede wszystkim z tego, że podczas regeneracji każdej turbosprężarki wykonujemy szczegółowy raport diagnostyczny mający odpowiedzieć na pytanie, co uszkodziło posiadaną turbinę. Wyeliminowanie wskazanych w raporcie usterek umożliwi po zamontowaniu zregenerowanej turbosprężarki jej bezproblemową pracę przez bardzo długi okres. Gdy natomiast zdecydujemy się na kupno turbosprężarki nawet fabrycznie nowej lub używanej, to bez wyeliminowania przyczyn, dla których turbina musiała trafić do serwisu również i ten nowo założony element szybko ulegnie zużyciu lub usterce. Argument ten stanowi fundament podjęcia decyzji o ewentualnym zregenerowaniu turbiny. Trzeba pamiętać, że raport diagnostyczny przez nas oferowany jest zawarty w cenie za usługę podstawową i na jego podstawie każdy rozsądny kierowca będzie mógł usunąć wszystkie niedomagania po stronie silnika jego osprzętu. W każdym przypadku trafiającego do nas podzespołu regeneracja turbosprężarki samochodowej przywraca jej pełne walory użytkowe.
Wszystkie czynności naprawcze w naszym zakładzie centralnym realizujemy według stałego schematu. Regeneracja turbosprężarek samochodowych przebiega według określonych procedur. W pierwszej kolejności każdy podzespół, który trafi do naszego zakładu centralnego jest rozkładany na elementy składowe i poddaje się go inspekcji oraz kontroli. Ma to na celu odpowiedzieć na pytanie, co doprowadziło do wyeksploatowania lub uszkodzenia turbosprężarki. Założeniem takiego właśnie postępowanie jest fakt, że turbosprężarka ulega uszkodzeniu bądź zużyciu na skutek działania czynników zewnętrznych. Gdyby teoretycznie serwisować w sposób właściwy turbosprężarkę, wymieniać olej wraz ze wszystkimi filtrami w terminach zalecanych przez producenta, a także dbać o inne ważne i związane z prawidłową eksploatacją turbiny elementy, to podzespół ten mógłby służyć teoretycznie znacznie dłużej, niż dzieje się to w rzeczywistości. Z tej właśnie przyczyny po wykonaniu szczegółowej diagnostyki w ramach opłaty podstawowej każdy nasz odbiorca otrzymuje raport, z którego wynika, co uszkodziło turbosprężarkę. Dzięki temu każdy kierowca ma możliwość po otrzymaniu zregenerowanej turbosprężarki usunąć wszystkie niedogodności tkwiące po stronie silnika i jego osprzętu, aby usterka nie powtórzyła się. Kolejne etapy to złożenie turbosprężarki, wyważenie i kontrola końcowa. Po tej wszystkich zabiegach turbina utrzymuje gwarancję i jest wysyłana do kontrahenta. W każdym przypadku trwającego do nas podzespołów regeneracja turbosprężarki samochodowej przywraca jej pełne w walory techniczne i całkowitą sprawność.

W okresie wieloletniej działalności zaobserwowaliśmy, że regeneracja turbosprężarki samochodowej w pojazdach służbowych na ogół jest konieczna wcześniej, niż w analogicznych autach wykorzystywanych przez użytkowników indywidualnych. Najprawdopodobniej wiąże się to z tym, że samochody służbowe darzone są mniejszą dbałością, niż pojazdy prywatne. Przedstawiciele handlowi i inni użytkownicy tego typu aut z reguły nie zastanawiają się nad tym, że sposób użytkowania auta w sposób znaczący bezpośrednio przekłada się na kondycję jego poszczególnych podzespołów i ogólną trwałość i żywotność. Bardzo często podczas jazdy możemy obserwować przedstawicieli handlowych i innych użytkowników aut służbowych, podczas ich różnego rodzaju zachowań mogących budzić wątpliwości, co do dbałości o powierzone mienie. Z kolei użytkownicy samochodów prywatnych na ogół dbają o swoje auta, gdyż w razie awarii i uszkodzenia to na nich będzie spoczywał ciężar finansowy związany z usunięciem usterki. Turbosprężarka samochodowa jest podatna na działanie czynników zewnętrznych i zaniedbania w zakresie systematycznej wymiany oleju silnikowego i wszystkich filtrów i z tego powodu bardzo często ulega ona szybkiemu zużyciu i wyeksploatowaniu. Jeżeli wykonasz odpowiednie testy i diagnostykę i okaże się, że regeneracja turbosprężarki będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu poznania dokładnych szczegółów oferty.
Turbiny montowane w samochodach to podzespoły mające za zadanie skompresować powietrze zanim trafi ono do komory spalania. Regeneracja turbiny samochodowej to seria zabiegów i procesów technologicznych przywracających tym elementom pełne walory techniczne. Każda turbina jest tak umiejscowiona, że może być zasilana przez gazy wydechowe z kolektora. Napęd turbiny jest przenoszony poprzez łopatki wirnika napędzanego tymi właśnie gazami na wałek na końcu, którego z drugiej strony znajdują się łopatki mające za zadanie skompresować powietrze przed wtłoczeniem go do cylindrów. Dzięki takiemu rozwiązaniu efektywność procesów spalania paliwa jest znacznie lepsza, niż w sytuacji, gdy turbina nie będzie zastosowana. Prawidłowe funkcjonowanie tego podzespołu jest, zatem istotne z punktu widzenia chociażby oszczędności w spalaniu, czy własności trakcyjnych auta. Jeżeli zależy Ci na tym, aby regeneracja turbosprężarki samochodowej została wykonana w sposób prawidłowy i zgodny ze sztuką zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu poznania szczegółów oferty.
Szybka realizacja usługi i długa żywotność po wykonaniu naprawy to kluczowe elementy, na które zwracają uwagę wszyscy zainteresowani usługą, którą jest regeneracja turbosprężarki samochodowej. Oprócz tego większość kierowców zwraca także uwagę na cenę związaną z realizacją tego typu operacji. W kwestii szybkości wszystko jest uzależnione od tego, w jaki sposób turbosprężarka zostanie dostarczona do naszego zakładu centralnego. Ponieważ nie oferujemy z pewnych względów opcji wysłania już zregenerowanej turbiny na tak zwaną wymianę, dlatego możemy zaproponować tylko i wyłącznie naprawę dostarczonego podzespołu do naszego zakładu. Podstawowym czynnikiem, który powoduje, że nie wysyłamy turbosprężarek na wymianę jest to, że każda tego typu część ulega uszkodzeniu na skutek działania czynników zewnętrznych. Jedynie po wykonaniu testów i diagnostyki wskazujących na przyczyny uszkodzenia trafiającej do nas turbiny możemy udzielić gwarancji. Jeżeli kierowca nie usunie przyczyny, dla których turbina musiała trafić do serwisu, to nawet zamontowany fabrycznie nowy podzespół relatywnie szybko ulegnie uszkodzeniu. Z tej właśnie przyczyny nie wysyłamy zregenerowanych turbosprężarek, gdyż mija się to absolutnie z celem i oznaczałoby jedynie zbędny wydatek ze strony kierowcy. Jeżeli uważasz, że

regeneracja turbosprężarki

samochodowej w przypadku Twojego auta jest konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem centralnym pod podanym na stronie numerem telefonu.
© 2011 by - Aquaress