Regeneracja turbosprężarek Kęty
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Kęty - naprawa turbinW naszym zakładzie centralnym do każdego przypadku trafiającego do nas podzespołu podchodzimy w sposób indywidualny i dlatego właśnie

regeneracja turbosprężarek

samochodowych przez nas oferowane cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych odbiorców. Klientami naszymi są nie tylko kierowcy indywidualni, ale również liczne warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane zlokalizowane na terenie całego kraju. Do naszych wszystkich prac wykorzystujemy specjalistyczne przyrządy i urządzenia, a mamy tutaj na myśli chociażby wyważarki, części zamienne przez nas stosowane pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych i znanych producentów, a wszystkie czynności regeneracyjne w odniesieniu do turbin realizowane są przez pracowników z długim stażem pracy i wieloletnim doświadczeniem. W ramach opłaty podstawowej każdemu naszemu odbiorcy oferujemy także specjalny raport diagnostyczny wskazujący na to, jakie powody doprowadziły do tego, że turbosprężarka musiała trafić do serwisu.

Trzeba pamiętać o tym, że turbina jest podzespołem o bardzo dużej żywotności, niemniej jednak jest ona podatna w dużym stopniu na różne niedomagania ze strony silnika i jego osprzętu, a także podatna jest na zaniedbania ze strony samego kierowcy. Jako przykład możemy tutaj podać zbyt rzadką wymianę oleju silnikowego wraz z jego filtrem, a także zbyt rzadką wymianę filtra powietrza. Zanieczyszczony olej doprowadza do uszkodzenia ułożyskowania turbosprężarki, a zanieczyszczone powietrze niosące różnego rodzaju ciała obce odkształca i niekiedy nawet wyłamuje łopatki wirnika turbosprężarki. Wszystkie te czynniki powodują, że podzespół ten nie nadaje się do dalszej eksploatacji. W każdym przypadku trafiającego do nas podzespołu

regeneracja turbosprężarki

samochodowej pozwoli na to, aby część ta odzyskała swoje pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Kęty
regeneracja turbosprężarek w Kętach
regeneracja turbosprężarek pod Kętami
regeneracja turbosprężarek w okolicach Kętów
regeneracja turbosprężarek Kęty montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Kęty serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Kęty
turbosprężarka do regeneracji Kęty naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Kęty
turbosprężarka regeneracja w Kętach
turbosprężarka regeneracja pod Kętami
turbosprężarka regeneracja w okolicach Kętów
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Nowy-Sącz, Brzesko, Krynica, Miechów, Stary-Sącz, Kęty, Rabka, Oświęcim, Sucha-Beskidzka, Wadowice, Wolbrom, Niepołomice, Kraków, Maków-Podhalański, Olkusz, Mszana-Dolna, Tarnów, Tuchów, Kalwaria-Zebrzydowska, Dąbrowa-Tarnowska, Chrzanów, Limanowa, Nowy-Targ, Andrychów, Bochnia, Czuchów, Proszowice, Dobczyce, Myślenice, Zakopane.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Kęty
turbosprężarka regenerowanie montaż Kęty
turbosprężarki regeneracja i naprawa Kęty
turbosprężarki regenerowanie w Kętach
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Limanowa

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Wieliczka

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chrzanów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Myślenice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Andrychów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Miechów

Każdy podzespół pracujący w sposób mechaniczny w aucie wraz z upływem czasu ulega naturalnemu procesowi zużycia. W przypadku jednak turbosprężarki proces ten przy zachowaniu prawidłowych warunków eksploatacji samochodu można bardzo znacząco przesunąć w czasie. Do podstawowych zaleceń będziemy tu mogli zaliczyć systematyczną wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem oraz prawidłowe nawyki podczas jazdy. Mając na uwadze te właśnie czynniki możemy być spokojni o kondycję i długowieczność turbiny w naszym samochodzie, która powinna przez bardzo długi okres czasu służyć nam bez jakichkolwiek problemów.
© 2011 by - Aquaress