REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KIELCE
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Kielce


W przypadku, gdy Kielce są miejsca Twojego zamieszkania i chciałbyś zregenerować swoją turbosprężarkę, to oznacza, że odwiedzasz właściwą stronę w Internecie. Turbosprężarki są powszechnie stosowane zwłaszcza w silnikach zasilanych olejem napędowym. Niemniej jednak w ostatnich latach obserwujemy tendencję, że producenci stosują turbosprężarki również coraz częściej w samochodach mających silniki benzynowe. Wiąże się to z ostatnio modnym trendem zmniejszania objętości skokowej silnika. Aby moc pozostała na satysfakcjonującym poziomie, niezbędne jest zrekompensowanie obniżonej pojemności zastosowaniem turbosprężarki. Dzięki temu samochód ma odpowiednią moc, a jego silnik ma znacznie mniejszą pojemność.

Turbosprężarki

są wykorzystywane również w samochodach ciężarowych, autokarach oraz różnego rodzaju specjalistycznym sprzęcie stosowanym w wielu dziedzinach gospodarki. W naszym zakładzie regeneracją turbosprężarek zajmujemy się od bardzo długiego okresu czasu, w związku z tym mamy olbrzymie doświadczenie w omawianym zakresie. Naszymi Klientami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale również liczne warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy znanych i popularnych w naszym kraju marek samochodowych. Jeżeli zatem

regeneracja turbosprężarki

jest w punkcie Twojego zainteresowania i zamieszkujesz

Kielce

, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci dalszych informacji na temat tego, jak z naszych usług można skorzystać.
Niekiedy zdarza się tak, że kierowca nie wie, dokąd udać się ze swoim problemem, gdyż nie ma zaufanego mechanika. Na rynku regeneracyjnym działamy już od bardzo długiego okresu czasu i w związku z tym mamy bardzo rozległą sieć warsztatów partnerskich. Są one zlokalizowane praktycznie w każdym zakątku naszego kraju. Dzięki temu w sposób łatwy i mało kłopotliwy można udać się do takiego właśnie warsztatu i tam zdiagnozować swoją turbosprężarkę. Gdyby okazało się, że podzespół ten rzeczywiście kwalifikuje się do tego, aby go wymienić, w zakładzie takim będzie można usługę tę zlecić.

Ponieważ warsztaty te to specjalistyczne placówki serwisowe, to również można wykonać tam całą masę innych niezbędnych czynności związanych z obsługą i bieżącym serwisowaniem samochodów. Jeżeli chcesz poznać lokalizację naszych warsztatów partnerskich zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Nasze usługi

regeneracji turbosprężarek

możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania uzależnionych w dużej mierze od konkretnego przypadku. Nasz zakład ma zasięg ogólnopolski i jesteśmy logistycznie przygotowani do obsługi Klientów z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Naszymi Klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale także warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, stosujemy specjalistyczne urządzenia, a części zamienne wykorzystywane podczas regeneracji, to oryginalne produkty znanych w branży wytwórców. Z tego powodu, każda opuszczająca nasz zakład turbosprężarko otrzymuje na piśmie dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów, którzy doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania problemu z Państwa turbosprężarką.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski.Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Kielce
regeneracja turbosprężarek w Kielcach
regeneracja turbosprężarek pod Kielcami
regeneracja turbosprężarek w okolicach Kielc
regeneracja turbosprężare
regeneracja turbosprężarki
regenerowanie turbosprężarek
turbosprężarka do regeneracji
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Kielce
turbosprężarka regeneracja w Kielcach
turbosprężarka regeneracja pod Kielcami
turbosprężarka regeneracja w okolicach Kielc
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Sandomierz, Ożarów, Ostrowiec-Świętokrzyski, Busko-Zdrój, Stąporków, Staszów, Szydłów, Końskie, Skarżysko-Kamienna, Tarłów, Łagów, Włoszczowa, Kielce, Koprzywnica, Jędrzejów, Chmielnik, Starachowice, Opatów, Pińczów.

turbosprężarka regeneracja
turbosprężarka regenerowanie
turbosprężarki regeneracja
turbosprężarki regenerowanie
Aby skorzystać z naszych usług

regeneracyjnych

należy swój podzespół po zdemontowaniu dostarczyć do naszego zakładu centralnego. Można zrobić to osobiście lub skorzystać z firm kurierskich. W Kielcach, jak widzimy na umieszczonej tuż obok mapie, firma kurierska również ma swoją siedzibę.

Jeżeli zastanawiasz się, który wariant wybrać, najprościej będzie skontaktować się z naszymi specjalistami, albowiem każdy przypadek i każda sytuacja są inne i wymagają indywidualnego podejścia. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci różne warianty rozwiązania problemu, a nasza sieć warsztatów partnerskich umożliwi zrealizowanie wszelkich czynności w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Jędrzejów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Starachowice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Pińczów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Ostrowiec Świętokrzyski

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chmielnik

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Staszów

Jak przebiega proces naprawy i regeneracji turbosprężarki?

Każda trafiająca do nas turbina jest poddawana dokładnie takim samym zabiegom i według ściśle określonego schematu. W pierwszej kolejności podzespół ten jest poddawany inspekcji wizualnej. Ma to na celu stwierdzenie, czy trafiająca do nas turbosprężarka jest elementem zużytym w toku normalnego użytkowania, czy też może pochodzi z auta powypadkowego i ma różnego rodzaju uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Kolejny etap polega na rozłożeniu turbosprężarki na czynniki pierwsze. Wszystkie elementy wykorzystywane w dalszym etapie naprawy, czyli przykładowo obudowa turbiny są piaskowane i czyszczone. Dokonywana jest następnie diagnostyka stanu uszkodzeń i wyeksploatowania poszczególnych elementów turbiny. Na tym etapie przygotowujemy raport diagnostyczny dla naszego odbiorcy, z którego będzie wynikało, co doprowadziło do uszkodzenia lub zużycia turbiny. Raport ten jest o tyle istotny, że wyeliminowanie przyczyn usterki turbiny pozwoli na to, aby po zregenerowaniu jej mogła ona pracować w sposób niezakłócony przez bardzo długi okres czasu.

Kolejny etap wiąże się z wymianą elementów uszkodzonych i zużytych na podzespoły fabrycznie nowe. W tym momencie najczęściej dokonywane jest wyważenie wirnika turbosprężarki, którego prędkość obrotowa jest bardzo wysoka, co oznacza, że zabieg ten musi zostać bezwzględnie wykonany. Kolejne pracę oznaczają złożenie turbosprężarki w całość i jej ponowne doważenie. Oczywiście przedstawione przez nas zabiegi stanowią bardzo duży skrót wszystkich wykonywanych przez nas działań, gdyż w rzeczywistości podczas naszych prac realizujemy jeszcze kilka dodatkowych elementów. Turbosprężarka po uzyskaniu pozytywnych wyników kontroli otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania i może być oddana klientowi. Na każdym etapie naszych pracy wykorzystujemy specjalistyczne przyrządy i urządzenia, bez których nie ma mowy o wykonaniu profesjonalnej regeneracji turbosprężarki.
© 2011 by - Aquaress