Regeneracja turbosprężarek Konin
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Konin - naprawa turbinGdy

regeneracja turbosprężarki

samochodowej zostanie wykonana i podzespół ten zostanie już naprawiony, to montaż powinniśmy zlecić znającemu się na rzeczy mechanikowi samochodowemu. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że prawidłowy montaż turbosprężarki wymaga wykonania kilku niezbędnych czynności, bez których istnieje duże ryzyko, że turbina ponownie ulegnie usterce. Bardzo ważne jest przede wszystkim dokonanie wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem, dokonanie wymiany filtra powietrza oraz usunięcie wynikających z raportu diagnostycznego niedomagań po stronie pracy silnika i jego osprzętu. Właściwa kolejność montażu jest również bardzo istotna. Zwróćmy uwagę na szczelność połączeń oraz na zastosowanie fabrycznie nowych uszczelek. Pod żadnym pozorem nie powinno się stosować jakichkolwiek silikonów, ani past uszczelniających. Ich zwęglone odrobiny mogą dostać się do komory sprężania turbosprężarki i uszkodzić łopatki. Mogą one także dostać się do wnętrza komory turbosprężarki od strony zasilania jej spalinami i również doprowadzić do odkształceń oraz uszkodzeń.

Gdy takie coś przydarzy nam się, kolejna wizyta w serwisie z turbosprężarką najprawdopodobniej będzie niezbędna. Oczywiście większość mechaników samochodowych o zasadach tych doskonale wie i przestrzega ich, jednakże nigdy nie zaszkodzi, aby kierowca dopilnował we własnym zakresie poprawności i kolejności wykonania poszczególnych czynności montażowych. Jeżeli okaże się, że

regeneracja turbosprężarki

w samochodzie będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Konin
regeneracja turbosprężarek w Koninie
regeneracja turbosprężarek pod Koninem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Konina
regeneracja turbosprężarek Konin montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Konin serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Konin
turbosprężarka do regeneracji Konin naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Konin
turbosprężarka regeneracja w Koninie
turbosprężarka regeneracja pod Koninem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Konina
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Szamotuły, Kalisz, Jarocin, Śrem, Odolanów, Piła, Jastrowie, Złotów, Słupca, Września, Tuliszków, Czarnków, Wolsztyn, Trzemeszno, Gostyń, Koło, Poznań, Ostrów-Wielkopolski, Chodzież, Leszno, Konin, Środa-Wielkopolska, Krotoszyn, Rawicz, Turek, Grodzisk-Wielkopolski, Sompolno, Pniewy, Gniezno, Rychwał, Oborniki.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Konin
turbosprężarka regenerowanie montaż Konin
turbosprężarki regeneracja i naprawa Konin
turbosprężarki regenerowanie w Koninie
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress