REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KRAKÓW
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Kraków


Jeżeli zamieszkujesz Kraków i

regeneracja turbosprężarki

w Twoim samochodzie jest niezbędna, zachęcamy do dalszej lektury niniejszej strony. Nasza firma zajmuje się wspomnianymi usługami od bardzo długiego okresu czasu. Wielu naszych Klientów zastanawia się nad rozwiązaniem w postaci kupna używanej turbosprężarki, o ile wystąpi w aucie problem z tym właśnie podzespołem.

Nasze długie doświadczenia wskazują, że zdecydowana większość podzespołów pracujących mechanicznie wraz z upływem czasu ulega naturalnemu procesowi zużycia i wyeksploatowania, a w niektórych przypadkach uszkodzenia. Turbosprężarka samochodowa nie jest w tym zakresie jakimkolwiek wyjątkiem. Kupując podzespół używany ponosimy ryzyko, że kupiona przez nas część nie będzie w lepszym stanie technicznym, niż ta, którą posiadamy dotychczas.

Oczywiście naturalną konsekwencją z tego wynikającą jest to, że wkrótce znowu będziemy zmuszeni do podjęcia działań mających na celu usunięcie problemu. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że konsekwencje finansowe tego wszystkiego poniesie kierowca. Zamiast zatem wybierać rozwiązania niepewne lepiej będzie, jeżeli od razu zdecydujemy się na wybór skutecznego sposobu rozwiązania problemu z turbosprężarką, jaką z całą pewnością jest jej regeneracja.
Aby turbosprężarka po regeneracji prawidłowo pracowała, musi zostać przed oddaniem jej Klientowi wyważona. Wirnik turbosprężarki obraca się z prędkością dochodzącą nawet do dwustu tysięcy obrotów na minutę i to oznacza, że jakiekolwiek nierówności w rozłożeniu masy tego właśnie wirnika mogą skutkować poważną usterką turbosprężarki. Oprócz gwarancji i raportu wyważenia każdy Klient otrzyma od nas dodatkowy dokument w postaci raportu dotyczącego możliwych przyczyn z powodu, których turbosprężarka uległa awarii.

W interesie każdego kierowcy leży to, aby usterki te i przyczyny usunąć, albowiem zamontowanie zregenerowanej lub nawet nowej turbosprężarki bez usunięcia przyczyny wcześniejszej awarii spowoduje ponowne jej uszkodzenie lub bardzo szybkie wyeksploatowanie. Z tego właśnie powodu warto jest w poważny sposób podejść do naszych zaleceń.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Nasze usługi regeneracji turbosprężarek możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania uzależnionych w dużej mierze od konkretnego przypadku. Nasz zakład ma zasięg ogólnopolski i jesteśmy logistycznie przygotowani do obsługi Klientów z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Naszymi Klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale także warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, stosujemy specjalistyczne urządzenia, a części zamienne wykorzystywane podczas regeneracji, to oryginalne produkty znanych w branży wytwórców. Z tego powodu, każda opuszczająca nasz zakład turbosprężarko otrzymuje na piśmie dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów, którzy doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania problemu z Państwa turbosprężarką.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski.Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Kraków
regeneracja turbosprężarek w Krakowie
regeneracja turbosprężarek pod Krakowem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Krakowa
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Myślenice, Tarnów, Mszana-Dolna, Chrzanów, Wolbrom, Limanowa, Bochnia, Niepołomice, Nowy-Sącz, Proszowice, Olkusz, Kęty, Brzesko, Wadowice, Stary-Sącz, Kraków, Nowy-Targ, Krynica, Tuchów, Dobczyce, Zakopane, Czuchów, Miechów, Andrychów, Kalwaria-Zebrzydowska, Maków-Podhalański, Dąbrowa-Tarnowska, Oświęcim, Rabka, Sucha-Beskidzka

regeneracja turbosprężare
regeneracja turbosprężarki
regenerowanie turbosprężarek
turbosprężarka do regeneracji
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Kraków
turbosprężarka regeneracja w Krakowie
turbosprężarka regeneracja pod Krakowem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Krakowa
turbosprężarka regeneracja
turbosprężarka regenerowanie
turbosprężarki regeneracja
turbosprężarki regenerowanie
Mapa znajdująca się tuż obok na naszej stronie przedstawia punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej na terenie województwa małopolskiego, a zlokalizowany mówiąc dokładniej w Krakowie.

Mapa tuż obok ma charakter czysto informacyjny, albowiem przypuszczamy, że większość kierowców lokalizację ten doskonale zna. Wspominamy o tym dlatego, że niektórzy nasi Klienci nalegają na samodzielne dostarczenie swojego podzespołu do tego właśnie punktu. Ma to miejsce z reguły wtedy, gdy sprawa regeneracji turbosprężarki dotyczy samochodu firmowego i właścicielowi zależy na czasie i nie chce on czekać na przyjazd kuriera.

Przed wyborem tego wariantu konieczny będzie kontakt z naszymi specjalistami i autoryzacja wysyłanej przesyłki tak, aby osoba wysyłająca nie musiała ponosić żadnych kosztów.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Limanowa

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Wieliczka

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chrzanów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Myślenice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Andrychów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Miechów

Oprócz regeneracji turbiny w naszym zakładzie centralnym dokonujemy czynności naprawczych i serwisowych w odniesieniu do szeregu innych podzespołów. W zakresie układów kierowniczych możemy Państwu zaproponować także serwis i naprawę maglownic oraz przekładni ślimakowych wraz z pompami wspomagania. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu i wieloletniemu doświadczeniu wszystkie podzespoły regenerowane w naszych zakładach odznaczają się tym, że powracają do swoich pierwotnych walorów użytkowych i mają całkowitą sprawność techniczną, dokładnie taką samą, jaką mają części fabrycznie nowe.

Turbosprężarki samochodowe

, jako podzespół stosowany przez producentów aut są znane w motoryzacji od wielu już lat. Początkowo elementy te były wykorzystywane głównie w samochodach sportowych w celu podniesienia osiągów auta. Współcześnie jednak coraz częściej konstruktorzy jednostek napędowych i producenci aut sięgają do tego właśnie rozwiązania. Przyczyny takiego stanu rzeczy możemy wypatrywać w różnych aspektach, niemniej jednak warto jest zwrócić uwagę na jeden z nich, a jest nim ekologia. Wiąże się to z tym, że producenci samochodów starają się wytwarzać auta o coraz mniejszych pojemnościach skokowych. Dla zrekompensowania utraty pojemności i mocy auta konieczne jest zastosowanie turbosprężarki. W przeciwnym razie samochód ze zmniejszoną pojemnością silnika miałby znacznie mniejszą moc.

Sercem turbosprężarki jest wałek posiadający odpowiednio wyprofilowane łopatki zamontowane po obydwu jego końcach. Z jednej strony przez łopatki przepływają spaliny wydostające się z cylindrów, przez co wałek jest napędzany. Po drugiej stronie znajdują się łopatki, których zadaniem jest z kolei kompresowanie powietrza zanim trafi ono do komory spalania. Dzięki temu wykorzystując gazy spalinowe napędza się turbosprężarkę i umożliwia zwiększenie efektywności procesów spalania. Każdy kierowca powinien pamiętać o tym, że auto mające turbinę powinno być odpowiednio użytkowane. Po pierwsze, po włączeniu silnika i przed rozpoczęciem jazdy powinniśmy kilka chwil odczekać, zanim nastąpi dokładne rozprowadzenie oleju we wnętrzu turbosprężarki i całego układu. Szczególnie podczas zimy jest to bardzo ważne, gdy olej silnikowy może być nieco bardziej gęsty, niż w sezonie letnim. Drugim istotnym zaleceniem jest pamiętanie o tym, aby po zakończonej jeździe, przed zgaszeniem silnika odczekać kilka chwil w celu umożliwienia powrotu wałka turbosprężarki do prędkości biegu jałowego i jednocześnie w celu nieznacznego schodzenia turbiny. Oprócz tego trzeba pamiętać o systematycznym serwisowaniu auta i wymianie oleju silnikowego wraz ze wszystkimi filtrami, a w szczególności filtrem powietrza.

Dzięki zastosowaniu się do tych prostych wskazówek istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że turbina w samochodzie nie będzie wymagała regeneracji przy przebiegu zbliżonym do około 200 000 kilometrów, tak jak na ogół dzieje się to w przypadku trafiających do nas turbosprężarek. Pamiętajmy również o tym, że turbina jest podzespołem teoretycznie długowiecznym, a usterki wynikają z reguły na skutek zaniedbania samego kierowcy. Jeżeli

regeneracja turbiny

będzie niezbędna zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia wszelkich szczegółów ewentualnej naprawy.
© 2011 by - Aquaress