Regeneracja turbosprężarek Krosno Odrzańskie
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Krosno Odrzańskie - naprawa turbinGdy

regeneracja turbosprężarki

samochodowej zostanie zakończona i podzespół ten trafi do warsztatu w celu montażu konieczne jest pamiętanie o kilku fundamentalnych zasadach. W pierwszej kolejności trzeba koniecznie dopilnować wymiany oleju silnikowego wraz z jego filtrem. Wymiana filtra powietrza to kolejne fundamentalne zalecenie. Przed pierwszym uruchomieniem samochodu ze zregenerowaną turbosprężarką konieczne jest wlanie do kanału zasilającego niewielkiej ilości czystego oleju silnikowego i ręczne obrócenie kilkukrotnie wałka w turbinie. Dzięki temu olej dotrze do zakamarków turbosprężarki i smarowanie będzie prawidłowe. Po pierwszym uruchomieniu zamontowanej turbosprężarki po regeneracji samochód powinien pracować kilka minut na wolnych obrotach, aby olej dotarł do wszelkich zakamarków i aby dalsze użytkowanie turbosprężarki było efektywne. Istotnym elementem jest kontrola drożności i szczelności wszystkich przewodów doprowadzających i odprowadzających w turbosprężarce.

Zwróćmy szczególną uwagę na poprawność mocowania i na to, aby nie było tam jakichkolwiek luzów oraz nieszczelności. Oczywiście każdy mechanik samochodowy realizujący te czynności z pewnością o zaleceniach tych doskonale wie, niemniej jednak warto jest, aby kierowca również zwrócił na to uwagę i dopilnował prawidłowości oraz faktu dokonania wspomnianych zabiegów. Jeżeli

regeneracja turbosprężarki

jest niezbędna już teraz lub wkrótce zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Krosno Odrzańskie
regeneracja turbosprężarek w Krośnie Odrzańskim
regeneracja turbosprężarek pod Krosnem Odrzańskim
regeneracja turbosprężarek w okolicach Krosna Odrzańskiego
regeneracja turbosprężarek Krosno Odrzańskie montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Krosno Odrzańskie serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Krosno Odrzańskie
turbosprężarka do regeneracji Krosno Odrzańskie naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Krosno Odrzańskie
turbosprężarka regeneracja w Krośnie Odrzańskim
turbosprężarka regeneracja pod Krosnem Odrzańskim
turbosprężarka regeneracja w okolicach Krosna Odrzańskiego
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Gubin, Strzelce-Krajeńskie, Słubice, Żagań, Międzyrzecz, Zielona-Góra, Drezdenko, Świebodzin, Żary, Dobiegniew, Cybinka, Krosno-Odrzańskie, Kostrzyn, Sulechów, Rzepin, Skwierzyna, Ośno-Lubuskie, Nowa-Sól, Szprotawa, Trzciel, Lubsko, Gorzów-Wielkopolski, Sulęcin, Torzym, Babimost, Witnica.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Krosno Odrzańskie
turbosprężarka regenerowanie montaż Krosno Odrzańskie
turbosprężarki regeneracja i naprawa Krosno Odrzańskie
turbosprężarki regenerowanie Krosno Odrzańskie
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress