Regeneracja turbosprężarek Lubin
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Lubin - naprawa turbinOferowana w naszym zakładzie centralnym z dużym powodzeniem od wielu już lat

regeneracja turbosprężarek

samochodowych pozwoli na to, aby każda trafiająca do nas turbina odzyskała swoje pełne walory użytkowe i sprawność techniczną, dokładnie taką samą, jaką ma podzespół fabrycznie nowy. Za każdym razem trafiające do nas turbiny są w pierwszej kolejności rozmontowywane na czynniki pierwsze i poddawane dokładnej diagnostyce. Wiąże się to z tym, że w ramach opłaty podstawowej każdy nasz odbiorca otrzymuje specjalny raport diagnostyczny, z którego wynika, jakie powody sprawiły, że turbosprężarka musiała trafić do serwisu. Po wspomnianej diagnostyce dokonywana jest wymiana poszczególnych elementów pracujących w sposób mechaniczny w turbosprężarce na podzespoły fabrycznie nowe. Trzeba wiedzieć o tym, że części zamienne przez nas wykorzystywane pochodzą jedynie od renomowanych producentów znanych w branży turbosprężarek. Dzięki temu można mieć absolutną pewność, że zregenerowana turbosprężarka będzie miała żywotność taką samą, jak turbina fabrycznie nowa. Istotnym elementem naszej pracy jest wykorzystanie specjalistycznych maszyn i odpowiednie wyważenie zarówno wirnika, jak i całego układu. Wałek wirnika turbosprężarki osiąga prędkość zbliżoną nawet do około 200 000 obrotów na minutę i z tego właśnie powodu właściwe rozłożenie masy na nim jest szalenie istotne. Bez wykonania odpowiedniego wyważenia turbosprężarka bardzo szybko uległaby uszkodzeniu. Jeżeli zależy nam na tym, aby turbina po zregenerowanie pracowała w sposób niezawodny przez bardzo długi okres czasu, to w oparciu o wspomniany już raport diagnostyczny powinniśmy usunąć wszelkie niesprawności tkwiące po stronie silnika i jego osprzętu. Gdy tego nie wykonamy, to jesteśmy narażeni na to, że montując nawet fabrycznie nową turbosprężarkę będzie ona narażona na przyspieszone zużycie lub nawet poważniejszą usterkę. Z tego właśnie powodu raport ten należy potraktować poważnie i przed montażem zregenerowanej turbosprężarki wspomniane niedomagania usunąć.

Warto jest także zwrócić uwagę na styl jazdy i pamiętać o tym, aby przed rozpoczęciem jazdy i już po włączeniu silnika chwilę pozwolić na to, aby silnik pracował na wolnych obrotach. Pozwoli to na rozprowadzenie oleju do wszystkich zakamarków silnika i turbosprężarki. Istotne jest także to, aby po zakończonej jeździe nie gasić natychmiast silnika, lecz pozwolić na to, aby turbosprężarka wróciła do obrotów biegu jałowego i aby dzięki pracy silnika na wolnych obrotach uległa ona wychłodzeniu. Czynniki te związane bezpośrednio ze stylem jazdy są bardzo istotne z punktu widzenia żywotności każdej turbiny. Istotne również jest to, aby systematycznie wymieniać olej wraz z filtrem, a także, aby regularnie zmieniać filtr powietrza. Zaniedbania te w dużym stopniu skracają żywotność każdej turbiny. Jeżeli zatem

regeneracja turbosprężarki

będzie konieczna w Twoim samochodzie zachęcamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Lubin
regeneracja turbosprężarek w Lubinie
regeneracja turbosprężarek pod Lubinem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Lubina
regeneracja turbosprężarek Lubin montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Lubin serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Lubin
turbosprężarka do regeneracji Lubin naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Lubin
turbosprężarka regeneracja w Lubinie
turbosprężarka regeneracja pod Lubinem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Lubina
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Wrocław, Żmigród, Milicz, Ścinawa, Bierutów, Legnica, Złotoryja, Dzierżoniów, Trzebnica, Strzelin, Kamienna-Góra, Polkowice, Zgorzelec, Lubań, Wałbrzych, Chojnów, Oleśnica, Bolków, Międzybórz, Głogów, Lubin, Twardogóra, Kłodzko, Jelenia-Góra, Strzegom, Prusice, Syców, Bolesławiec, Oława.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Lubin
turbosprężarka regenerowanie montaż Lubin
turbosprężarki regeneracja i naprawa Lubin
turbosprężarki regenerowanie w Lubinie
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Trzebnica

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Głogów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Oława

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Dzierżoniów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Bolesławiec

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Świdnica

Aby przez długi okres czasu cieszyć się po wykonaniu naprawy dowolnego podzespołów w swoim aucie sprawnością i niezawodnością pojazdu należy pamiętać, aby wszelkie czynności o charakterze regeneracyjnym zlecać tylko i wyłącznie specjalistom w danej dziedzinie. Potencjalna opcja zregenerowania i naprawienia turbiny jest tego bardzo dobrym przykładem. Wysoka precyzja wszystkich napraw i konieczność posiadania specjalistycznych urządzeń wiążą się z tym, że czynności takie mogą zostać zrealizowane tylko i wyłącznie w wyspecjalizowanych podmiotach, a nasza zakład centralny należy właśnie do tej grupy.
© 2011 by - Aquaress