Regeneracja turbosprężarek Nowy Sącz
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Nowy Sącz - naprawa turbinOdczuwalny przez kierowcę spadek mocy silnika podczas dodawania gazu może mieć różne przyczyny, niemniej jednak możemy również na podstawie tego wnioskować, że

regeneracja turbosprężarki

samochodowej będzie w tym właśnie przypadku konieczna. Inne dosyć charakterystyczne dla zużytej lub uszkodzonej turbiny objawy to nadmierne kopcenie z rury wydechowej, a także charakterystyczny gwizd i syk powietrza podczas dodawania gazu. Zaobserwowanie tych objawów powinno skłonić każdego rozsądnego kierowcę do odwiedzenia warsztatu samochodowego. W warsztacie takim należy wykonać diagnostykę zaobserwowanych objawów. Jeżeli okaże się, że regeneracja turbosprężarki samochodowej będzie konieczna, to pamiętajmy, że rozwiązanie takie jest bardzo skutecznym sposobem usunięcia zaistniałego problemu. Niektórzy kierowcy rozważają także możliwość kupna używanej turbosprężarki, jednakże opcja taka nigdy nie jest w stanie w sposób właściwy rozwiązać problemu. Wynika to przede wszystkim z tego, że wymieniając tylko turbinę na inną nie wiemy, jakie powody sprawiły, że turbosprężarka musiała trafić do serwisu. W naszym zakładzie centralnym w ramach opłaty za usługę podstawową otrzymujecie Państwo także dodatkowy raport diagnostyczny, z którego wynika jasno, co doprowadziło do wyeksploatowania i zużycia turbiny.

Trzeba pamiętać o tym, że turbosprężarka samochodowa jest podzespołem bardzo żywotnym, niemniej jednak podatnym na działanie czynników zewnętrznych tkwiących po stronie niedomagania silnika i jego osprzętu oraz podatnym na różnego rodzaju zaniedbania kierowcy w zakresie bieżącego serwisowania auta. Wspomniany raport diagnostyczny należy potraktować bardzo poważnie, gdyż nawet po zamontowaniu fabrycznie nowej turbosprężarki i bez usunięcia przyczyny ten podzespół również szybko ulegnie zużyciu i wyeksploatowaniu, a w niektórych przypadkach nawet poważnej usterce. Z tego właśnie powodu, według opinii naszej i naszych dotychczasowych odbiorców oferowana przez nas usługa, jaką jest

regeneracja turbosprężarki

samochodowej stanowi bardzo atrakcyjną formę rozwiązania tego właśnie problemu.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Nowy Sącz
regeneracja turbosprężarek w Nowym Sączu
regeneracja turbosprężarek pod Nowym Sączem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Nowego Sącza
regeneracja turbosprężarek Nowy Sącz montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Nowy Sącz serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Nowy Sącz
turbosprężarka do regeneracji Nowy Sącz naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Nowy Sącz
turbosprężarka regeneracja w Nowym Sączu
turbosprężarka regeneracja pod Nowym Sączem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Nowego Sącza
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Zakopane, Sucha-Beskidzka, Chrzanów, Rabka, Tarnów, Olkusz, Wadowice, Czuchów, Kęty, Kalwaria-Zebrzydowska, Tuchów, Niepołomice, Nowy-Sącz, Andrychów, Myślenice, Maków-Podhalański, Kraków, Brzesko, Proszowice, Limanowa, Bochnia, Mszana-Dolna, Krynica, Dobczyce, Miechów, Nowy-Targ, Wolbrom, Stary-Sącz, Dąbrowa-Tarnowska, Oświęcim.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Nowy Sącz
turbosprężarka regenerowanie montaż Nowy Sącz
turbosprężarki regeneracja i naprawa Nowy Sącz
turbosprężarki regenerowanie w Nowym Sączu
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Limanowa

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Wieliczka

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chrzanów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Myślenice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Andrychów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Miechów

Istotnym elementem po zregenerowaniu każdej turbiny jest prawidłowy montaż tego podzespołu. Pamiętajmy o tym, aby przed zamontowaniem turbiny do auta mechanik wlał olej silnikowy do kanału dolotowego smarowania turbiny i wykonał kilka obrotów wałkiem w celu rozprowadzenia oleju do poszczególnych zakamarków turbosprężarki. Dzięki temu smarowanie w początkowej fazie pracy turbosprężarki będzie prawidłowe.
© 2011 by - Aquaress